Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чи знаєте ви, навіщо чоловікам соски?

28.09.2023 — Юмор
Чи знаєте ви, навіщо чоловікам соски?

Соски у жінок начебто ні в кого запитань не викликають. Вони потрібні, щоб вирощувати потомство. Але для чого вони чоловікам?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Почнемо з того, що багато в чому чоловіки влаштовані майже так само, як жінки. Оскільки ми, грубо кажучи, виходить із однакових заготовок.

Чи буде людина хлопчиком чи дівчинкою, що визначається при заплідненні. Якщо сперматозоїд містить Ххромосому, вона збігається з Ххромосомою яйцеклітини і розвинеться плід жіночої статі. Якщо сперматозоїд несе Y-хромосому, утворюється комбінація XY і вийде дитина чоловічої статі.

Але на ранніх етапах розвитку зовні розрізнити чоловічий та жіночий плід не можна, тому що ембріони обох статей виглядають однаково аж до шостого тижня розвитку в утробі матері. І той і інший утворюють зародкові структури, які потім розвинуться в чоловічі чи жіночі органи репродуктивної системи. Або, в окремих випадках, в обидва варіанти одночасно — це називається «гермафродитизм».

Таким чином, на початку свого розвитку ембріон має зачатки і піхви, і пеніса. Пізніше у жінок з них формуються статеві губи та клітор, а у чоловіків щілина заростає та утворюються член та мошонка. На згадку про ті славні дні, коли у чоловіка було хай і недорозвинене, але піхву, у нього залишається проміжний шов - виразно помітна лінія від кінчика члена до ануса.

Соски у чоловіків є рівно з тієї ж причини, що і "шрам" від примітивної піхви. Коли ембріон тільки починає розвиватися, у нього з'являються зародкові груди та молочні залози. І коли відбувається статева диференціація, і одні ембріони починають відрощувати чоловічі статеві органи, а інші — жіночі, соски вже є і нікуди не подіються.

І в утробі матері, і після народження молочні залози, що у хлопчиків, що у дівчаток однакові. Більше того, новонароджені обох статей іноді можуть виробляти так зване неонатальне молоко, яке незабаром зникає само собою. Це вважається нормальним явищем.

Функціональні відмінності між сосками жінок та чоловіків виявляються лише у період статевого дозрівання. Тканина жіночих молочних залоз починає розвиватися і набувати здатності до лактації. А чоловічі соски просто залишаються як є.

При цьому в деяких чоловіків у період статевого дозрівання або в пізнішому віці тканина молочної залози також може збільшуватися. Ця патологія називається гінекомастією та проявляється приблизно у 30% представників чоловічої статі.

Викликається вона гормональним дисбалансом, наприклад, низьким рівнем тестостерону або високим рівнем естрогену. Зазвичай гінекомастія безпечна, але неприваблива з естетичної точки зору, тому чоловіки з нею йдуть на операцію зменшення грудей.

До того ж іноді чоловіки також можуть виробляти молоко. Це галакторея - спонтанне виділення молока, не пов'язане з пологами. Воно досить поширене у жінок, але трапляється і у чоловіків унаслідок порушення регуляції деяких гормонів. Чоловіче грудне молоко містить таку ж кількість поживних речовин, як і жіноче. Хоча це рідкісне явище.

Але якщо чоловікам соски з функціональної точки зору загалом не потрібні, чому вони не зникли в ході еволюції? Ну, як каже палеоантрополог з Американського музею природної історії в Нью-Йорку Ян Таттерсолл, їхнє існування не потребує реальних метаболічних витрат, тому рятування від них не є еволюційним пріоритетом.

Простіше кажучи, соски чоловіки мають, тому що вони їм не заважають. Це ж не хвіст, зрештою.

Більше того, соски чоловікам, як і жінкам, можуть бути дуже потрібні для іншої мети — як ерогенна зона. Тому якщо вам здається, що вони вам без потреби, це просто тому, що ви ніколи не пробували їх потерти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 BMW сделала самый чёрный автомобиль Гаджеты 0 Вещь дня: елочные шары для виски В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в первом трейлере "Войны токов" Автомобили 0 Як водіння автомобіля зміниться до 2030 року Секс 0 Как выглядит секс в 40 лет Юмор 0 Нужно ли снимать носки прежде, чем вы займетесь сексом? Внешность и здоровье 0 Adidas и "Южный Парк" выпустят кроссовки В курсе 0 Очень страшный Том Харди в трейлере "Венома" Вокруг света 0 Смотрите фото NY Times с опустевшими городами и достопримечательностями Секс 0 10 самых ненормальных техник мастурбации Секс 0 #говоритмужчина: соблазнил 150 девушек, и всех занес в таблицу Excel В курсе 0 Никакой "Игры престолов" до 2019 года Внешность и здоровье 0 Что произойдёт, если вы будете заниматься сексом каждый день Внешность и здоровье 0 Nike выпустил уродливые кроссовки со снеговиками Карьера 0 Як серйозно поговорити з другом, який постійно бере у вас гроші та ніколи не… Карьера 0 10 признаков, что вы не экономный, а нищий Автомобили 0 5 заблуждений о дорожном движении Секс 0 Что возбуждает девушек и почему Звезды 0 Эмбер Валлетта в откровенной сьемке Lui Magazine Секс 0 Секс с Буратино: если твоя девушка как полено
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.