Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як правильно поводитися з дитиною твоєї дівчини

03.01.2023 — Юмор
Як правильно поводитися з дитиною твоєї дівчини

Ти, загарбник і завойовник, увірвався до його життя, щоб викрасти його кохану жінку. І тільки слабка духом дитина вдасть, що нічого не трапилося. Нормальна ж дитина докладе всіх зусиль до того, щоб ти ще раз добре подумав, чи варто заводити серйозні стосунки з дівчиною, у якої є діти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І тут у розрахунки дітей вкрадається серйозна помилка. Невинні малютки, які ще не досягли пубертату, щиро вважають, що людина — істота логічна. Дитина міркує так: «Цей дядько сюди прийшов, бо йому подобається.

Він любить мамині котлети і грати в мою „соніплейстешн“. Нічого-нічого, котлети з натиканими в них зубочистками і півкіло добре пожованих ірисок у кишені піджака миттю змусять його забратися додому».

Дитина ще до ладу не розуміє, що змушує нормального вільного чоловіка кидати всі радості неодруженого життя і давитися горілими котлетами з виразом захоплення на обличчі.

Про стосунки та любов діти розуміють дуже погано. І якщо з дівчатами у цьому плані простіше, то з хлопчиками зовсім кранти.

Дівчинка ще теоретично готова визнати в тобі принца, який приїхав до її мами на білому японському коні. Дівчата знають, що принці приїжджають зрештою за всіма. Хлопчики такі казки не люблять. Вони борються.

Як не програти і не перемогти в такій битві — ось про це й йтиметься у статті, заснованій на реальних випадках із життя.

 

НЕ ПІДКУПАЙ ЙОГО

Як це — що поганого вчинив? Змусив дитину продати свою матір. Обміняти її на будиночки Барбі за вигідним курсом. Дитині зараз погано і соромно, ось вона і переживає.

Нехай мама кілька разів згадає у розмові з дитиною, як вона вам рада, який ви чудовий і як чудово ви про них із донькою дбаєте. Якщо мама працює, нехай спробує взяти відпустку і якомога довше побути з дитиною, щоб дівчинка бачила: її мама, як і раніше, з нею поруч.

Таким чином, дитина все-таки прийде до висновку, що угода виявилася надзвичайно вигідною, і припинить займатися самобичуванням.

 

НЕ ВСТУПАЙ З НИМ У КОАЛІЦІЮ

Звичайно, коли дитина приходить до тебе з дохлим щуром і пропонує підсунути її мамі в ліжко, велика спокуса взяти участь у витівці. Хоча б просто для того, щоб послухати, як вона верещатиме.

Дитина почувається невпевнено, коли дорослий поряд з нею бреше, нехай навіть вона бреше заради користі дитини. Дітям невідомі півтони та тонкощі дорослих взаємин, і він просто починає вважати тебе ошуканцем, якому не можна довіряти.

З погляду дитини, його вітчим постійно зраджував та обманював його маму. І цілком слушно, що він вирішив відплатити ошуканцю і зраднику тією ж монетою. Почасти це була навіть благородна самопожертва, адже таким чином дитина позбавлялася злочинних цукерок та потурань.

Тож у конфліктах між матір'ю та дитиною тобі краще взагалі не брати участі. Якщо ти почнеш підривати мамин авторитет, на тебе зрештою образяться обидва.

 

НЕ БІЙСЯ ЙОГО

Дитина, тим більше трирічна, — це лише дитина, а не агент КДБ. Навіть якщо він слухає все, що ти говориш, і дивиться на все, що ти робиш, врахуй, він майже нічого не розуміє.

Звичайно, не варто з цього приводу декламувати в його присутності матюки і душити кішок, але діти - це не привід піддавати своє життя жорстким обмеженням.

А те, що багато людей не можуть розслабитись у присутності чужих дітей, — це лише тимчасове явище. До дітей звикати лише трохи важче, ніж до собак, і куди легше, ніж до дорослих людей, тому що діти при всій своїй злому:

 • наївні,
 • схильні слухатися дорослих,
 • довірливі,
 • швидко всі забувають,
 • дуже життєрадісні істоти.

 

 

НІКОЛИ-НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУЙ СИЛУ

Навіть якось дивно про це нагадувати, але гаразд. Бити дітей, м'яко кажучи, непедагогічно. Не кажучи вже про те, що у будь-якої нормальної жінки, побачивши караючу руку, занесену над її сином, миттєво закипає інстинкт самки, що захищає дитинча.

Його рідному батькові вона ще може довірити виховання такого плану, але щоб чужа, стороння людина мучила дитину — цього вона не допустить.

До речі, діти зазвичай чудово це відчувають і всіляко провокують неприємних їм дядечків на такі ось громадські акти насильства.

Краще принести своє м'яке місце в жертву, ніж ділити кохану маму з кимось. Тобі варто пам'ятати про це та не піддаватися на провокації.

 

НЕ ІГНОРУЙ ЙОГО

Мабуть, хлопчик теж був прив'язаний до вітчима. І тільки після народження дівчинки дитина зрозуміла, як поводиться другий тато з дітьми, яких вона насправді любить.

Він зрозумів, що вітчим завжди ставився до нього байдуже, і тепер намагається щосили відповідати тим самим: показує, що й вітчим для нього не існує. Дітям взагалі властиві дзеркальні реакції: дитина робить тобі те саме, що ти робиш їй.

Так що спроба вдати, що жодної дитини у твоєї дівчини немає, а є тільки галасливе і ходяче порожнє місце, заздалегідь приречена.

Тобто тобі доведеться в міру сил виховувати цю дитину і займатися нею, якби у неї навіть не один рідний тато, а цілий мільйон.

 

НЕ ОБРАЖАЙ ЙОГО БАТЬКА

Бомж, алкоголік, німецько-фашистський шпигун чи балерина, але це його батько. Епоха, коли діти писали заяви на батьків, на щастя закінчилася.

Тож ніколи не став дитину перед найважчим моральним вибором — зрадити тата (поганого) чи образити дядька (хорошого).

Не висловлюй дитині нічого негативного про його батька і вже в жодному разі не відпрацьовуй при ньому на татусю удари ногами по нирках.

Між іншим, у світі, крім цієї дитини, існує приблизно шість з половиною мільярдів людей, яким ти можеш розповісти все, що ти думаєш про поважного батька. Шість із половиною мільярдів — це багато. Хтось розділить твій праведний гнів.

 

 

ПРИБИЙ ГАЧОК

Навряд чи. Діти зазвичай не люблять дивитися на те, як їхні батьки борсаються один з одним у ліжку. Дітей це бентежить і вкидає паніку.

Ось що б тебе змусило вдертися до спальні твоєї мами, коли вона там не одна? Правильно. Форс-мажорні обставини на кшталт зеленого зубастого жаху, який виліз із-під ліжка і збирається тебе зжерти.

Дитячі психологи, починаючи з маестро Фрейда, давно помітили, що зелені жахи часто заводяться у будинках, у яких з'являються вітчима.

Діти відчувають загрозу сексуального насильства, що нависла над їхньою мамою (а отже, і над ними самими), і цей страх тут же породжує чудовисько. І чудовисько розперезається не на жарт, якщо нервовій дитині вдається застати батьків голими і захопленими справою. (А ось тут може статися якісна психологічна травма, яка потім здатна зламати дитині життя. Наприклад, змусити її колекціонувати листівки з нацистами в панчохах.)

Тому від тебе потрібні дві дії: організувати в кімнаті дитини нічник і прибити на двері спальні клямку.

Краще дитина поїсть п'ять хвилин у коридорі перед зачиненими дверима, ніж побачить, які кошмарні речі ти робиш із його бідною беззахисною мамою.

 

Якщо твоя дівчина вже має дитину — добре це чи погано? Ми склали таблицю плюсів та мінусів.

ПЛЮСИ

 • Зважаючи на все, у неї були серйозні стосунки, а значить, вона знає, як поводитися по-дорослому.
 • Якщо ви з дівчиною все-таки вирішите завести сім'ю, ти хоча б у загальних рисах уявлятимеш, що у вас може вийти.
 • Дітей не даремно називають квітами життя. Дорослі від природи орієнтовані те що, щоб відчувати розчулення і радість побачивши людських дитинчат, і спілкуватися з дитиною насправді іноді буває дуже приємно і цікаво.
 • Народження дитини – це кульмінаційний момент розвитку жіночого організму. Тільки після народження первістка жінка остаточно формується і по-справжньому розкривається в інтимній сфері.

МІНУСИ

 • Вона вважає, що всі проблеми у відносинах між людьми легко вирішуються обіцянкою поставити в кут і позбавити солодкого (жарт).
 • Не виключено, що ти назавжди вирішиш залишитись бездітним.
 • Це вона впускає тебе в сім'ю, а чи не навпаки. Хоча вирішуй сам, мінус це чи плюс.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Шарлиз Терон в роли бессмертной в новом фильме Netflix "Старая гвардия" Гаджеты 0 Samsung представил три флагмана и смартфон, чтобы прищемить палец Юмор 0 10 способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов Психология отношений 0 7 причин, почему нельзя делать кого-то смыслом своей жизни Карьера 0 Как немного гордости может изменить твою жизнь в лучшую сторону Секс 0 Ученые: в какое время суток твоя девушка хочет секса Психология отношений 0 5 способов помириться со своей девушкой Юмор 0 "Лучше, чем секс": 7 занятий, которые люди находят привлекательным Секс 0 Секс-секреты, которые должен знать каждый мужчина Секс 0 Что ей нужно от тебя, кроме огромного пениса Психология отношений 0 8 проблем, з якими ти маєш розібратися до того, як починати серйозні стосунки Психология отношений 0 Ученые: назван самый сексуальный способ танцевать Карьера 0 10 способов, которыми ты сам себя делаешь несчастным MC Like 0 Обнаженные Барбара Фиальо, Флавия Лучини и Барбара Кавазотти в журнале Lui Внешность и здоровье 0 Неприметная зависимость: что кофеин делает с человеком В курсе 0 Amazon показали первый кадр из сериала по «Властелину колец» В курсе 0 Новое богатое видео группы "Ленинград" - "Цой" В курсе 0 Галь Гадот и Арми Хаммер в трейлере «Смерть на Ниле» по роману Агаты Кристи Внешность и здоровье 0 Vans представил новые кеды из экологичных материалов Юмор 0 Как убрать квартиру за час до приезда девушки
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.