Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

5 марних фішок сучасних автомобілів

30.11.2022 — Автомобили
5 марних фішок сучасних автомобілів

Ти, мабуть, здивуєшся, дізнавшись, що за розробку цих безглуздих систем та пристроїв деякі автомобільні інженери справно отримували зарплату. А дехто — навіть премії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Система утримання автомобіля у смузі руху

Чому ідея хороша

Все просто. Більшість аварій трапляються через те, що автомобіль виходить зі своєї смуги руху.

Не важливо, де він потім виявляється — на зустрічці чи замотаному навколо стовпа проблема гранично ясна і зрозуміла. Отже, від електроніки потрібно цього не допустити.

Чому насправді все працює не дуже

По-перше, тому, що електроніка намагається триматися у смузі завдяки камерам, що відстежують дорожню розмітку.

Зважаючи на те, що дорожня розмітка в нашій країні — поняття суто умовне, то й функція утримання у смузі працює через раз на третій.

Інший мінус - коригувальні рухи кермом і гальмами, які, як справедливо здається водієві, відбуваються без його волі, взагалі сильно дратують і відволікають.

 

Безпровідна зарядка

Чому ідея хороша

Мінус один провід в автомобілі – це не може бути погано. Знову ж таки вбудовану зарядку для телефону неможливо забути вдома. Суцільний прибуток.

Чому насправді все працює не дуже

Проблема бездротових зарядок — не лише автомобільних, а й побутових — у їхній невисокій вихідній потужності. Зазвичай вона вбирається у 5-10 Вт.

Вдома цього вистачить, щоб зарядити смартфон за кілька годин. Але в машині сенс індукційної зарядки в тому, щоб пристрій працював одночасно заряджаючи.

За фактом навіть підключений до бездротового джерела живлення телефон розряджається швидше, ніж заряджається. А ще він дуже сильно нагрівається. Вердикт: дорого та безглуздо.

 

Оздоблення салону панелями «рояльний лак»

Чому ідея хороша

Тому що новенький автомобіль із інтер'єрними панелями а-ля рояль Steinway виглядає розкішно.

Чому насправді все працює не дуже

Вся розкіш зникає без залишку, варто лише автомобілю залишити шоурум.

Загалом через тиждень на рояльному лаку з'являються спочатку подряпини, а потім і потертості. Відбитки пальців на ньому видно вже першого дня після покупки.

А ще рояльні панелі чудово притягують пил. Хочеш, щоб машина виглядала як бак для сміття, — вибирай рояльний лак!

 

Голосове управління

Чому ідея хороша

Простіше сказати, чим зробити. Чи не так?

Чому насправді все працює не дуже

Проблема в тому, що більшість автомобільних компаній займалися розробкою систем голосового управління окремо один від одного, не враховуючи досвіду та помилок конкурентів. Тому всі «голосівки» є досить сирими, недопрацьованими.

Маленький запас слів і фраз, що розпізнаються, низька швидкодія. У тридцять третій раз за п'ять хвилин спробувавши увімкнути навігатор голосом, ти просто натискаєш на кнопку.

 

Мімічно-жестикулярний контроль

Чому ідея хороша

Новомодна система, яка стала з'являтися на деяких преміальних тачках, йде ще далі, розпізнаючи команди водія та пасажирів не з голосу, а з жестів.

Теоретично це зручно. Адже мова жестів не потребує перекладу.

Чому насправді все працює не дуже

Все добре працює лише теоретично. Зробив круговий рух вказівним пальцем у повітрі — і машина, зрозумівши, що ти не любиш Дрейка, перейшла на наступний музичний трек. Ось тільки часто замість того, що ти хочеш, вмикається щось зовсім інше.

Безглуздо виходить: хотів змінити музичний трек, а натомість збільшив температуру в салоні, задіявши клімат-контроль. Головне, всі ці безглузді жести у повітрі часто замінюють лише один дотик до кнопки.

То навіщо город городити? Коротше, мімічний контроль у його нинішньому вигляді — це марна трата грошей та часу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 твоїх дій, які непомітно тягнуть тебе на дно Секс 0 5 мифов о фригидных женщинах В курсе 0 Ігровий клуб: переваги гри на альтернативному сайті В курсе 0 Трейлер документального фильма о Коноре Макгрегоре Карьера 0 Как не пить на переговорах Психология отношений 0 6 ознак того, що тобі не варто витрачати час на пошук компромісів у відносинах Внешность и здоровье 0 10 соромних питань про пеніс та простату Карьера 0 30 главных мужских разочарований в жизни MC Like 0 Фріда Осен у спекотній літній кампанії купальників Beach Bunny Карьера 0 Как выглядеть умнее в разговоре Секс 0 5 неприятностей во время секса, которые случаются чаще, чем ты думаешь Внешность и здоровье 0 Craig Green и adidas Originals переделали "суперстары" Внешность и здоровье 0 Lego и adidas Originals переосмыслили кроссовки Superstar Психология отношений 0 Любовь и секс с "женщиной-нарцисс": инструкция для мужчин Психология отношений 0 Как не зафейлить первые серьезные отношения Карьера 0 8 хибних ознак інтелектуалу MC Like 0 20 самых красивых спортсменок мира Карьера 0 7 неприємних вчинків, які зроблять твоє життя комфортним Автомобили 0 Дольф Лундгрен в рекламе Volvo Психология отношений 0 6 причин, чому люди зраджують один одному
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.