ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

5 марних фішок сучасних автомобілів

30.11.2022 — Автомобили
5 марних фішок сучасних автомобілів

Ти, мабуть, здивуєшся, дізнавшись, що за розробку цих безглуздих систем та пристроїв деякі автомобільні інженери справно отримували зарплату. А дехто — навіть премії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Система утримання автомобіля у смузі руху

Чому ідея хороша

Все просто. Більшість аварій трапляються через те, що автомобіль виходить зі своєї смуги руху.

Не важливо, де він потім виявляється — на зустрічці чи замотаному навколо стовпа проблема гранично ясна і зрозуміла. Отже, від електроніки потрібно цього не допустити.

Чому насправді все працює не дуже

По-перше, тому, що електроніка намагається триматися у смузі завдяки камерам, що відстежують дорожню розмітку.

Зважаючи на те, що дорожня розмітка в нашій країні — поняття суто умовне, то й функція утримання у смузі працює через раз на третій.

Інший мінус - коригувальні рухи кермом і гальмами, які, як справедливо здається водієві, відбуваються без його волі, взагалі сильно дратують і відволікають.

 

Безпровідна зарядка

Чому ідея хороша

Мінус один провід в автомобілі – це не може бути погано. Знову ж таки вбудовану зарядку для телефону неможливо забути вдома. Суцільний прибуток.

Чому насправді все працює не дуже

Проблема бездротових зарядок — не лише автомобільних, а й побутових — у їхній невисокій вихідній потужності. Зазвичай вона вбирається у 5-10 Вт.

Вдома цього вистачить, щоб зарядити смартфон за кілька годин. Але в машині сенс індукційної зарядки в тому, щоб пристрій працював одночасно заряджаючи.

За фактом навіть підключений до бездротового джерела живлення телефон розряджається швидше, ніж заряджається. А ще він дуже сильно нагрівається. Вердикт: дорого та безглуздо.

 

Оздоблення салону панелями «рояльний лак»

Чому ідея хороша

Тому що новенький автомобіль із інтер'єрними панелями а-ля рояль Steinway виглядає розкішно.

Чому насправді все працює не дуже

Вся розкіш зникає без залишку, варто лише автомобілю залишити шоурум.

Загалом через тиждень на рояльному лаку з'являються спочатку подряпини, а потім і потертості. Відбитки пальців на ньому видно вже першого дня після покупки.

А ще рояльні панелі чудово притягують пил. Хочеш, щоб машина виглядала як бак для сміття, — вибирай рояльний лак!

 

Голосове управління

Чому ідея хороша

Простіше сказати, чим зробити. Чи не так?

Чому насправді все працює не дуже

Проблема в тому, що більшість автомобільних компаній займалися розробкою систем голосового управління окремо один від одного, не враховуючи досвіду та помилок конкурентів. Тому всі «голосівки» є досить сирими, недопрацьованими.

Маленький запас слів і фраз, що розпізнаються, низька швидкодія. У тридцять третій раз за п'ять хвилин спробувавши увімкнути навігатор голосом, ти просто натискаєш на кнопку.

 

Мімічно-жестикулярний контроль

Чому ідея хороша

Новомодна система, яка стала з'являтися на деяких преміальних тачках, йде ще далі, розпізнаючи команди водія та пасажирів не з голосу, а з жестів.

Теоретично це зручно. Адже мова жестів не потребує перекладу.

Чому насправді все працює не дуже

Все добре працює лише теоретично. Зробив круговий рух вказівним пальцем у повітрі — і машина, зрозумівши, що ти не любиш Дрейка, перейшла на наступний музичний трек. Ось тільки часто замість того, що ти хочеш, вмикається щось зовсім інше.

Безглуздо виходить: хотів змінити музичний трек, а натомість збільшив температуру в салоні, задіявши клімат-контроль. Головне, всі ці безглузді жести у повітрі часто замінюють лише один дотик до кнопки.

То навіщо город городити? Коротше, мімічний контроль у його нинішньому вигляді — це марна трата грошей та часу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Tinder назвал 10 самых популярных женских имен В курсе 0 В Киеве запустили сервис доставки алкогольных коктейлей В курсе 0 Tinder занялся подбором партнера на свадьбу Юмор 0 9 вещей, которые нужно сделать в барах, прежде чем вы умрете Вокруг света 0 50 самых сексуальных городов мира MC Like 0 Элль Троубридж для рекламной кампании солнцезащитных очков asteri Психология отношений 0 8 распространенных ошибок, из-за которых хорошие отношения превращаются в плохие Юмор 0 9 типов парней в интернете, знакомства с которыми избегают девушки Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах Секс 0 Как одержимая сексом культура убивает в тебе мужика Внешность и здоровье 0 #говоритженщина: у каждого парня (даже страшного) есть шанс В курсе 0 Pornhub подвел итоги: что смотрели украинцы Психология отношений 0 7 самых отвратительных для девушек мужских качеств В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Шан-Чи и легенда Десяти колец» от Marvel Юмор 0 Женщина-единорог: 6 качеств идеальной девушки Психология отношений 0 12 мужских привычек, которые могут быть хуже измены В курсе 0 Онлайн-казино с игровыми автоматами: специфика игры на деньги Юмор 0 15 вещей, которые не нужно делать мужчинам на свидании Внешность и здоровье 0 Playboy запускає власний бренд деніму Внешность и здоровье 0 12 "всегда" и 10 "никогда": простейшие привычки для поддержания здоровья
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.