Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Daimler перетворив вантажівку на робоче місце на колесах

21.12.2022 — Автомобили
Daimler перетворив вантажівку на робоче місце на колесах

Пандемія коронавірусу змусила чи не весь світ закритися на локдаун, а заразом стимулювала віддалений формат роботи. Одним з таких варіантів дистанційної праці може стати робоче місце на колесах, створене на базі вантажівки Fuso Canter - те, яким може виявитися подібний автомобіль, показав концерн Daimler, який представив концепт-кар Fuso NomadPro, що поєднує сучасний автомобіль з елементами традиційного японського дизайну. вдома.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Вантажівка, перетворена спільно з компанією Dream Drive з Токіо, візуально нічим не видає своєї незвичайної сутності. Кузов прикрашений сучасною графікою, натхненним традиційним текстильним дизайном ягасурі.

Візерунок, спочатку заснований на пір'ї хижого птаха, що використовуються для оперення стріл, символізує швидкий рух і вдало поєднується з концепцією NomadPro.

У вантажному відсіку ховається повноцінний житловий модуль, в якому є бамбукова дерев'яна підлога з плитковими вставками, обробка з натурального дерева і сидіння в стилі татамі.

 

 

Чотири кам'яні плитки біля входу натякають на традиційний сад, що веде користувача в природу за його межами, а до японської культури відсилає душова з табуретом для ванни хіноки з кипарисового дерева та оке, японської чаші для купання.

Робоча станція з двома моніторами, висувний стіл і лава добре підготовлені для роботи і легко забираються назад у шафи для зберігання, коли настав час трансформувати мобільний офіс у спальне місце.

Стільниця з горіхового дерева, раковина та індукційна плита під рукою підходять для приготування напоїв та легких закусок, а акуратне інженерне рішення перетворює один кут вантажівки на окрему душову за допомогою дерев'яних дверей-гармошки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Эмили Ратаковски снялась топлес для собственного бренда белья Юмор 0 12 нелепых вещей, которые считают сексуальными Секс 0 Разница между подругой для секса и будущей женой Внешность и здоровье 0 Ученые: тренировки натощак позволяют сжечь в два раза больше жира Внешность и здоровье 0 Mini разработала коллекцию для путешественников В курсе 0 Трейлер нового боевика Зака Снайдера "Армия мертвецов" Психология отношений 0 Как познакомиться с девушкой в реальной жизни Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил кроссовки в сотрудничестве с лондонским беговым клубом В курсе 0 Создан сервис, который имитирует ваш отпуск на фотографиях Психология отношений 0 8 мужских качеств, которые нравятся (всем!) девушкам Юмор 0 Вчені з'ясували, від яких чоловіків в захваті практично всі жінки Звезды 0 Мэрайя Кэри для V Magazine Вокруг света 0 10 стран, гражданство которых можно купить Вокруг света 0 Куда поехать в октябре за солнцем и впечатлениями Звезды 0 Рита Ора для журнала Shape Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: о гигиене Карьера 0 Как победить в драке, если избежать ее не удается Секс 0 10 советов, котоpые превратят тебя в постели в техничного романтика В курсе 0 Новый трейлер «Вечные» от Marvel В курсе 0 7 речей, які неправильно показані у бойовиках
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.