ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як навчитися вирішувати проблеми швидко і не відволікатися на емоції

19.01.2024 — Карьера
Як навчитися вирішувати проблеми швидко і не відволікатися на емоції

Ми постійно стикаємося з проблемами у всіх сферах життя. І часто найголовнішою перешкодою на шляху до їх вирішення стають наші емоції.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Через сумніви, страхи, роздратування або образ ти можеш ігнорувати певні деталі, відтягувати момент початку активних дій або зовсім думати, що проблема не вирішувана.

MEN'S CULT розповідає, як навчитися виправляти ситуацію швидко, не дозволяючи емоціям контролювати твої думки та вчинки.

 

Зосереджуйся на вирішенні, а не на проблемі

Звичайно, проблема може викликати у тебе сильний страх, гнів, роздратування чи сором. І чим більше ти думатимеш про саму ситуацію, тим більше влади над собою ти надаси своїм емоціям.

Зосередься не на самій проблемі, а на пошуку можливих рішень. Так ти переключиш свою увагу з прокручування в голові негативу на звільнення від почуттів, що захлеснули тебе.

Пошук вирішення проблеми відверне тебе від самобичування та інших страждань, додасть більше впевненості у тому, що все буде гаразд.

 

Чітко визначай проблему

Чим точніше ти зможеш визначити проблему та її суть, тим швидше ти знайдеш її ефективне рішення. Не варто використовувати будь-які прикметники в описі ситуації - таким чином ти тільки відразу наділяєш її негативним забарвленням.

Прийди до нейтрального визначення, що сталося. Це дозволить відкинути емоції назад і зосередитися на практичних діях, здатних цю проблему вирішити.

Прикрашаючи ситуацію, одразу ж вигадуючи найнегативніші сценарії подальшого розвитку подій, ти тільки заважаєш собі зберігати об'єктивність. Тим самим ти прирікаєш себе на думки про безглуздість будь-яких дій.

 

Зроби швидке прийняття рішень своїм пріоритетом

Якщо у тебе на горизонті маячить проблема, яка заважає тобі жити спокійно та щасливо, немає сенсу відкладати її рішення до останнього. Чим довше ти тягтимеш, тим сильніше тебе почнуть захльостувати емоції.

Зрештою ти навіть ризикуєш змиритися з тим, що тебе зовсім не влаштовує, аби не збільшувати кількість стресу. Крім того, чим довше ти відкладаєш вирішення проблеми, тим складнішою вона стає.

По-перше, тому що ситуація може не припиняти розвиватися на гірший бік.

По-друге, тому що через твоє зволікання можуть бути втрачені чудові можливості врегулювати проблему без колосальних зусиль та негативних наслідків. Загалом постав перед собою завдання прийняти рішення швидко і почати діяти негайно.

 

Розглядай проблему з погляду логіки

Підходити до вирішення проблеми необхідно з погляду логіки, а чи не під натиском емоцій.

Твої почуття можуть перешкодити раціональному мисленню, тож постарайся відокремити відчуття від знань, провести аналіз, апелювати фактами, а не припущеннями.

Це допоможе прийняти тобі найбільш об'єктивне рішення, яке справді виправить ситуацію, що склалася, а не посилить її ще сильніше.

 

Уяви розв'язання проблеми у вигляді послідовності кроків

Вирішення проблеми здаватиметься тобі надто складним, громіздким, що потребує колосальної кількості ресурсів. Тому віра в те, що ти зможеш вийти із ситуації переможцем, буде вкрай мала.

Щоб відчути себе впевненіше та відсунути негативні емоції на задній план, тобі необхідно розбити рішення на кілька послідовних кроків.

При складанні такого плану дій ти структуруєш свої думки та візуалізуєш процес вирішення проблеми.

Це, у свою чергу, зробить його більш реалістичним та здійсненним. Ти зможеш оцінити свої сили, окремо розглядаючи кожен свій крок, а не весь обсяг дій разом.

 

Розглядай кілька альтернативних рішень

Для того, щоб вирішити проблему швидко, найкраще відразу розробити запасний план. Ідеально, якщо ти розглядатимеш відразу кілька можливих варіантів подальшого розвитку подій і для кожного з них підготуєш хоча б приблизну стратегію дій.

По-перше, так тобі не доведеться приймати рішення поспіхом і на емоціях, якщо перший спосіб не спрацює, а час підтискатиме. По-друге, так ти почуватимешся набагато впевненіше, адже ти вже передбачив коригування на випадок, якщо щось піде не так.

Чим ще хороші альтернативні рішення - так це можливістю вибрати найбільш підходящий план дій. Ти можеш виявити всі плюси та мінуси у продуманих варіантах, і на основі цього аналізу зрозуміти, який з них тобі найближчий.

 

Зберігай терпіння

Вирішення деяких проблем вимагатиме набагато більше часу, ніж тобі здається.

Найголовніше у процесі — зберігати терпіння і не дозволяти собі міняти щось у плані чи кидати розпочате, спираючись на емоції. Навіть якщо ти розумієш, що не встигаєш вкластися в строки, це не привід втрачати контроль над собою.

Багато в чому результат ситуації залежить від твого вміння приймати виважені, обдумані рішення, дотримуватися початкової стратегії, відсуваючи сумніви на задній план.

Набагато легше піддатися спокусі і змиритися з тим, що «все погано», ніж продовжувати діяти, незважаючи на відсутність видимого прогресу.

 

Здобувай уроки

Проблема, з якою ти зіткнувся, напевно може дати тобі цінні уроки.

Ти можеш як мінімум зрозуміти, де саме ти припустився помилки і як тобі не допустити повторення тієї самої ситуації в майбутньому, як максимум — дізнатися багато нового про свої можливості, придбати спеціальні знання та навички, вийти із зони комфорту і, може, навіть отримати стусан для особистісного зростання та розвитку.

Якщо ти будеш робити уроки з кожної своєї невдачі або неприємної ситуації, ти навчишся ставитися до проблем легше, переживати звістки про них спокійно.

Нові труднощі перестануть лякати тебе, якщо ти матимеш розуміння, як з ними впоратися. А розуміння прийде лише в тому випадку, якщо ти назбираєш достатньо життєвого досвіду.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Общительная особа: что делать с ее друзьями-мужчинами? Психология отношений 0 Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках Автомобили 0 7 дивних доповнень, які пропонували виробники автомобілів Автомобили 0 Volvo планує випустити електричний універсал Вокруг света 0 Британцы создали "худшую комнату в истории Airbnb" В курсе 0 Остін Батлер та Том Харді у трейлері «The Bikeriders» В курсе 0 Как достичь успеха в гемблинге: 5 простых советов Юмор 0 "Счастья, здоровья, а когда внуков ждать?": адские особенности семейного… Секс 0 Ученые выявили главные ошибки мужчин в постели Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безpаботный В курсе 0 Деніел Крейг у фільмі "Ножі наголо: Прокинься, мрець" В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сайфрид в трейлере антиутопии "Анон" Психология отношений 0 6 вещей, которые нельзя делать во время ссоры Внешность и здоровье 0 #говоритженщина: о мужской красоте В курсе 0 Вийшов офіційний трейлер «Чужого: Ромул» Психология отношений 0 7 причин, чому ти втрачаєш себе у відносинах В курсе 0 Pornhub создал аудиогид по главным музеям мира Внешность и здоровье 0 Levi's показал совместную коллекцию с Beams Внешность и здоровье 0 «Пиджак Джеймса Бонда», который невозможно промочить или испачкать Психология отношений 0 Как это работает: ПМС
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.