ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як навчитися вирішувати проблеми швидко і не відволікатися на емоції

19.01.2024 — Карьера
Як навчитися вирішувати проблеми швидко і не відволікатися на емоції

Ми постійно стикаємося з проблемами у всіх сферах життя. І часто найголовнішою перешкодою на шляху до їх вирішення стають наші емоції.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Через сумніви, страхи, роздратування або образ ти можеш ігнорувати певні деталі, відтягувати момент початку активних дій або зовсім думати, що проблема не вирішувана.

MEN'S CULT розповідає, як навчитися виправляти ситуацію швидко, не дозволяючи емоціям контролювати твої думки та вчинки.

 

Зосереджуйся на вирішенні, а не на проблемі

Звичайно, проблема може викликати у тебе сильний страх, гнів, роздратування чи сором. І чим більше ти думатимеш про саму ситуацію, тим більше влади над собою ти надаси своїм емоціям.

Зосередься не на самій проблемі, а на пошуку можливих рішень. Так ти переключиш свою увагу з прокручування в голові негативу на звільнення від почуттів, що захлеснули тебе.

Пошук вирішення проблеми відверне тебе від самобичування та інших страждань, додасть більше впевненості у тому, що все буде гаразд.

 

Чітко визначай проблему

Чим точніше ти зможеш визначити проблему та її суть, тим швидше ти знайдеш її ефективне рішення. Не варто використовувати будь-які прикметники в описі ситуації - таким чином ти тільки відразу наділяєш її негативним забарвленням.

Прийди до нейтрального визначення, що сталося. Це дозволить відкинути емоції назад і зосередитися на практичних діях, здатних цю проблему вирішити.

Прикрашаючи ситуацію, одразу ж вигадуючи найнегативніші сценарії подальшого розвитку подій, ти тільки заважаєш собі зберігати об'єктивність. Тим самим ти прирікаєш себе на думки про безглуздість будь-яких дій.

 

Зроби швидке прийняття рішень своїм пріоритетом

Якщо у тебе на горизонті маячить проблема, яка заважає тобі жити спокійно та щасливо, немає сенсу відкладати її рішення до останнього. Чим довше ти тягтимеш, тим сильніше тебе почнуть захльостувати емоції.

Зрештою ти навіть ризикуєш змиритися з тим, що тебе зовсім не влаштовує, аби не збільшувати кількість стресу. Крім того, чим довше ти відкладаєш вирішення проблеми, тим складнішою вона стає.

По-перше, тому що ситуація може не припиняти розвиватися на гірший бік.

По-друге, тому що через твоє зволікання можуть бути втрачені чудові можливості врегулювати проблему без колосальних зусиль та негативних наслідків. Загалом постав перед собою завдання прийняти рішення швидко і почати діяти негайно.

 

Розглядай проблему з погляду логіки

Підходити до вирішення проблеми необхідно з погляду логіки, а чи не під натиском емоцій.

Твої почуття можуть перешкодити раціональному мисленню, тож постарайся відокремити відчуття від знань, провести аналіз, апелювати фактами, а не припущеннями.

Це допоможе прийняти тобі найбільш об'єктивне рішення, яке справді виправить ситуацію, що склалася, а не посилить її ще сильніше.

 

Уяви розв'язання проблеми у вигляді послідовності кроків

Вирішення проблеми здаватиметься тобі надто складним, громіздким, що потребує колосальної кількості ресурсів. Тому віра в те, що ти зможеш вийти із ситуації переможцем, буде вкрай мала.

Щоб відчути себе впевненіше та відсунути негативні емоції на задній план, тобі необхідно розбити рішення на кілька послідовних кроків.

При складанні такого плану дій ти структуруєш свої думки та візуалізуєш процес вирішення проблеми.

Це, у свою чергу, зробить його більш реалістичним та здійсненним. Ти зможеш оцінити свої сили, окремо розглядаючи кожен свій крок, а не весь обсяг дій разом.

 

Розглядай кілька альтернативних рішень

Для того, щоб вирішити проблему швидко, найкраще відразу розробити запасний план. Ідеально, якщо ти розглядатимеш відразу кілька можливих варіантів подальшого розвитку подій і для кожного з них підготуєш хоча б приблизну стратегію дій.

По-перше, так тобі не доведеться приймати рішення поспіхом і на емоціях, якщо перший спосіб не спрацює, а час підтискатиме. По-друге, так ти почуватимешся набагато впевненіше, адже ти вже передбачив коригування на випадок, якщо щось піде не так.

Чим ще хороші альтернативні рішення - так це можливістю вибрати найбільш підходящий план дій. Ти можеш виявити всі плюси та мінуси у продуманих варіантах, і на основі цього аналізу зрозуміти, який з них тобі найближчий.

 

Зберігай терпіння

Вирішення деяких проблем вимагатиме набагато більше часу, ніж тобі здається.

Найголовніше у процесі — зберігати терпіння і не дозволяти собі міняти щось у плані чи кидати розпочате, спираючись на емоції. Навіть якщо ти розумієш, що не встигаєш вкластися в строки, це не привід втрачати контроль над собою.

Багато в чому результат ситуації залежить від твого вміння приймати виважені, обдумані рішення, дотримуватися початкової стратегії, відсуваючи сумніви на задній план.

Набагато легше піддатися спокусі і змиритися з тим, що «все погано», ніж продовжувати діяти, незважаючи на відсутність видимого прогресу.

 

Здобувай уроки

Проблема, з якою ти зіткнувся, напевно може дати тобі цінні уроки.

Ти можеш як мінімум зрозуміти, де саме ти припустився помилки і як тобі не допустити повторення тієї самої ситуації в майбутньому, як максимум — дізнатися багато нового про свої можливості, придбати спеціальні знання та навички, вийти із зони комфорту і, може, навіть отримати стусан для особистісного зростання та розвитку.

Якщо ти будеш робити уроки з кожної своєї невдачі або неприємної ситуації, ти навчишся ставитися до проблем легше, переживати звістки про них спокійно.

Нові труднощі перестануть лякати тебе, якщо ти матимеш розуміння, як з ними впоратися. А розуміння прийде лише в тому випадку, якщо ти назбираєш достатньо життєвого досвіду.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 «Автомобильный Shazam»: создали приложение, определяющее автомобили по внешнему… В курсе 0 Марк Уолберг и Post Malone в трейлере "Секретных материалов Спенсера" В курсе 0 Эмили Блант и Киллиан Мерфи постоянно куда-то бегут в трейлере хоррора "Тихое… Звезды 0 День 31: Карли Клосс в последнем ролике LOVE Magazine Звезды 0 Фото дня: Рианна в новой откровенной коллекции Savage X Fenty Юмор 0 Зачем вообще жениться в XXI веке? Юмор 0 15 вещей, которые девушки делают принципиально Карьера 0 7 жестоких мифов о настоящем мужчине, от которых давно пора отказаться Вокруг света 0 Sony World Photography Awards - 2020: лучшие снимки из разных уголков мира Карьера 0 Построить дом, выpастить из дочери сына и еще 10 обязательных мужских навыков Секс 0 Власти Нью-Йорка рассказали, как безопасно заниматься сексом во время пандемии MC Like 0 Каролин Вриланд и ежедневная утонченность в новом видео Agent Provocateur В курсе 0 Промокод Пин Ап: как найти и использовать бонусные коды от украинского казино Внешность и здоровье 0 Топ чистящих средств для кухни: абразивы и кислоты В курсе 0 Арнольд Шварценеггер в трейлері серіалу «Фубар» Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить Карьера 0 12 решений, за которые ты будешь благодарен себе в будущем Секс 0 #говоритженщина: современные мужчины устали от секса Карьера 0 9 прикладів, як почуття обов'язку ускладнює тобі життя Звезды 0 Голая и опасная Cardi B в новом клипе "Press"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.