Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Навіщо тобі рости і розвиватися, якщо життя і так цілком влаштовує тебе?

26.05.2023 — Карьера
Навіщо тобі рости і розвиватися, якщо життя і так цілком влаштовує тебе?

Все гаразд – і робота, і заробітна плата, і коло спілкування, і навіть список хобі. Ти подобаєшся собі, твоїх знань та навичок цілком вистачає, щоб ефективно виконувати професійні завдання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Здається, що рухатися більше нема куди – всіх головних цілей досягнуто. І в тебе може виникнути бажання припинити роботу над собою та розслабитися.

Адже навіщо щось робити, якщо все й так склалося якнайкраще. Будь обережний: це рішення може негативно вплинути на твоє життя.

Ми зібрали кілька причин, навіщо тобі потрібно продовжити вчитися новому, рости та всебічно розвиватися.

 

Життя навколо швидко змінюється

Світ навколо тебе змінюється дуже швидко, і ти маєш встигати змінюватись разом з ним. В іншому випадку може виникнути така ситуація: ти продовжиш робити те саме, що й завжди, при цьому якість твого життя сильно знизиться.

Здавалося б, ти залишився на тій самій роботі, з тією самою зарплатою, витрачаєш гроші на одні й ті ж товари та послуги, не змінюєш місце проживання — але, незважаючи на це, не вистачає ресурсів на підтримку комфортних умов.

Все просто – ти можеш стояти на місці, посівши позицію, яка тебе повністю влаштовує. Але цей куточок стабільності не існує довго. Ціни зростають, напрям роботи змінюється, з'являються нові пункти у списку витрат.

З кожним роком тобі потрібно вибирати одне з двох: або розвиватися і ставати на щабель вище, або поступово знижувати свій рівень життя, відмовляючись від того, чого звик.

 

Тобі потрібно вміти адаптуватися до нових умов

Тобі потрібно вміти виходити із зони комфорту та адаптуватися до нових умов життя. Це обов'язковий пункт, без якого, на жаль, не буде розвитку.

Якщо ти зумів зайняти гарне місце, влаштуватися на високооплачувану роботу, в'їхати в зручну квартиру, знайти собі хобі і таке інше, це ще не означає, що на цьому тобі можна розслабитися і забити на своє особисте і професійне зростання.

Є два варіанти розвитку подій.

Перший – ти стоятимеш на місці доти, доки обставини не змусять тебе зрушитись і почати хоч щось робити. У такому разі тобі потрібно буде приймати швидкі та ризиковані рішення, тому що не будеш часу на роздуми.

Другий варіант – домігшись того, що тобі було необхідно, та відпочивши, ти виставиш перед собою нові цілі та продовжиш рухатися вперед. Тобі доведеться вчитися адаптуватися до нових умов, але краще зробити це за своїм бажанням, ніж дотерпіти до того моменту, коли ти не зможеш вибирати.

Вміння адаптуватися до змін, які відбуваються у твоєму житті – це дуже корисна навичка. Він зможе заощадити тобі величезну кількість часу, сил та нервових клітин.

До того ж, він позбавлятиме тебе від страху залишати зону комфорту. Адже ти станеш впевненішим у собі та власних здібностях.

 

Ти можеш звикнути до стагнації

Здається, ніби досягнувши певної точки, досягши будь-якої мети, можна залишити себе і почати отримувати від життя задоволення.

Відпочинок - це дійсно необхідність, особливо якщо ти витратив велику кількість ресурсів. Для їх відновлення доведеться дати можливість розслабитися і перезавантажитися.

Але головне в цьому процесі пам'ятати про те, що незабаром тобі потрібно буде повернутися до колишнього ритму життя або до процесу навчання. А якщо ні, то ти можеш звикнути до стагнації, вважаючи, що розвиватися тобі більше не потрібно.

Уникнути цього можна тільки якщо чітко позначити терміни, в які ти дозволяєш собі нічого не робити. І після відведеного на розслаблення часу взяти себе в руки і почати працювати, як раніше.

 

Твої потреби збільшуються з часом

Навіть якщо тобі вдалося налагодити своє життя настільки, що тебе все в ньому більш ніж влаштовує, це ненадовго.

До хорошого швидко звикаєш, і твої потреби з кожним разом зростають. Тобі хочеться харчуватися якісними продуктами, носити стильний та зручний одяг, мати можливість відвідувати розважальні заклади або влаштовувати собі культурну програму.

Зрозуміло, може йтися про бажання зробити велику покупку, наприклад, придбати дорогу техніку, машину чи квартиру.

Це закономірно – що більше ти отримуєш, то більше хочеться. Щоб ти міг дозволити собі задовольнити свої потреби та бажання, тобі необхідно постійно зростати та розвиватися.

Причому це стосується не лише кар'єри – особистісне зростання не менш важливе. Не переставай вчитися, навіть якщо тобі здається, що ти вже досяг бажаного рівня.

 

Твої знання швидко старіють

Ще одна причина, через яку тобі постійно потрібно отримувати нові знання, – вони стрімко старіють. Напевно, ти помітив, що деяка інформація з нещодавно надрукованих шкільних та університетських підручників уже втратила свою актуальність.

Щодня з'являються нові дані, які можуть допомогти тобі виконувати свою роботу швидше, якісніше, ефективніше. Звичайно, ти можеш дотримуватись тих підходів, до яких звик, і керуватися знаннями, які в тебе вже є.

Але в такому разі не дивуйся, що скоро тебе обженуть люди, які готові вчитися чогось нового. Досвід або талант часто поступаються банальному бажанню зростати та розвиватися.

 

Ти не можеш досягти межі досконалості

Не існує такої точки, дійшовши до якої, ти можеш бути впевненим, що знаєш і вмієш абсолютно все. Немає межі досконалості – хоч би скільки ти навчався, завжди є щось, що ти упустив або до чого ще не дійшов.

Отже, процес навчання може бути нескінченним. Вкладатися в себе та свій розвиток потрібно весь час.

В іншому випадку ти просто будеш тішити себе думками про те, що ти вже досить крутий, хоча насправді ситуація може повертатися не на твою користь. Але тут важливо не плутати перфекціонізм зі здоровим бажанням ставати краще.

Не став собі за мету стати першим у всьому, чим ти займаєшся. Краще сформулювати свої завдання набагато реалістичніше: щодня працювати над тим, щоб ставати кращою за свою вчорашню версію.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 3 типа плохих начальников и как с ними справляться Звезды 0 Дженніфер Еністон у відвертій зйомці Allure Внешность и здоровье 0 H&M выпустили куртку для объятий на расстоянии Карьера 0 6 признаков, что ты «липкий» человек в общении Юмор 0 10 народных примет, которые всегда сбываются В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Я, Побєда і Берлін» по повести Кузьмы Скрябина Карьера 0 12 важных вещей в жизни, с которыми не нужно торопиться В курсе 0 Обнаженный Джонни Депп снялся в новом клипе Мэрилина Мэнсона "Kill4Me" Секс 0 Все, что тебе нужно знать о нимфоманках Внешность и здоровье 0 Пивной живот, обвисшая грудь и еще 6 симптомов, которые могут говорить о… Звезды 0 Белла Хадид в откровенной сьемке для журнала POP Звезды 0 Кендалл Дженнер у сексуальній зйомці для FWRD Внешность и здоровье 0 В постели с предателем. Как перестать бояться и победить импотенцию В курсе 0 Джуд Лоу застревает на страшном острове в тизере сериала HBO "Третий день" В курсе 0 Лілі-Роуз Депп та The Weeknd в новому тизері серіалу «Кумир» В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сайфрид в трейлере антиутопии "Анон" Внешность и здоровье 0 Что произойдёт, если вы будете заниматься сексом каждый день Внешность и здоровье 0 Reebok сделал коллаборацию с брендом Pleasures Психология отношений 0 #говоритмужчина: кто пожалеет "мальчиков за тридцать" В курсе 0 Бенисио Дель Торо в трейлере боевика "Солдат"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.