Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак, що ти досяг успіху, але ще не усвідомив цього

28.10.2022 — Карьера
9 ознак, що ти досяг успіху, але ще не усвідомив цього

Якщо тобі здається, що всі навколо тебе досягли бажаного і пожинають плоди своїх старань, а ти у всьому відстаєш — це омана.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Цілком можливо, що ти вже досяг певного успіху, просто ще не усвідомив цього через невпевненість у собі, неуважність та інші фактори.

 

Ти не залежиш від грошей

Кожен з нас залежить від грошей, за винятком примітивних племен десь у джунглях. Але залежність буває різною.

Коли тобі вистачає на все і ти не вважаєш кожну копійку, коли ти не ставиш за мету заробити більше купюр, а насолоджуєшся самим процесом роботи — ось де справді успіх.

По суті, ти приборкав гроші і став їх господарем, на відміну від більшості, для яких фінанси — це нове божество.

Так, у тебе може бути замало грошей, щоб купити особняк на карибських островах, але тобі це й не потрібно.

 

Тобі не потрібно намагатися, щоб тебе похвалили

Всі ми любимо отримувати компліменти, і для багатьох ця ейфорія навіть важливіша за круглу суму на рахунку.

Цей стимулятор отримати непросто і доводиться ламати себе, щоб тобі видали хоча б невелику дозу схвалення.

Справжній успіх - це коли ти робиш щось, що в тебе добре виходить, і отримуєш за це похвалу. Причому ти намагаєшся насамперед для себе, бо це важливо тобі, а не оточуючим.

 

У тебе більше світлих моментів, ніж темних

Життя більшості людей — це не низка світлих і темних смуг, а лише невеликі вкраплення позитиву. Принаймні вони вселяють собі таку думку і починають у це щиро вірити.

Якщо ти вважаєш своє життя, загалом, приємним і розумієш, що негативу в ньому набагато менше, ніж позитиву, то просто не усвідомлюєш, наскільки ти щаслива людина.

Лише одиниці можуть похвалитися таким успіхом.

 

Ти легко заводиш знайомства і вмієш ними користуватися

Успіх вимірюється не в грошах, машинах та інших безперечно важливих речах, а в кількості та якості твоїх зв'язків.

Саме вони визначають твої можливості, то, ким ти можеш стати і наскільки складно буде піднятися вище соціальними сходами.

Коли в тебе безліч друзів, частина з яких впливові і, щойно, прийдуть тобі на виручку — це успіх. Не розгуби такий «ресурс».

 

Ти маєш чіткий план дій

Якщо це справді так, вітаємо — ти, без жартів, один із небагатьох обраних.

Більшість людства просто пливе за течією і не будує довгострокових планів, хіба що тільки у вигляді начерків.

Мати чіткий план дій означає розуміти, як саме ти хочеш прожити це життя, чого прагнути і які інструменти використовувати.

 

Ти натренував незамутнений розум

Такі надздібності підвладні лише небагатьом, адже на нас постійно тиснуть різноманітні потоки інформації.

Пропаганда з усіх боків, маніпуляції свідомістю, що створюються найкращими психологами лише для того, щоб ти купив чергову непотрібну річ.

Все це поділяє людей на різні табори, і жоден із них не може похвалитися адекватною оцінкою реальності.

Якщо до тебе це не відноситься і ти здатний легко відрізнити підробку від реальності, помітити спроби навіювання тобі недостовірної інформації, коли ти можеш побачити картину без емоцій, ти вже крок попереду більшості.

 

Тебе можна назвати дисциплінованим і відповідальним

Ці якості так рідко зустрічаються в суспільстві, що людей, наділених ними, можна назвати видом, що вимирає.

Кожен мільярдер, який досяг недоступних для більшості висот, наділений як мінімум здатністю до самодисципліни.

Якщо не віриш, подивися на своїх знайомих та колег. Чи можуть вони виконувати завдання не під палиці, навіть якщо це вигідно їм самим?

Скоріш за все ні. Тому те, що ти дисциплінований і готовий взяти на себе відповідальність за своє майбутнє, це вже крок у бік світлого майбутнього.

Розвивай ці якості, і надалі вони обов'язково принесуть тобі плоди.

 

Ти встаєш після кожного удару і продовжуєш йти далі

Нас усіх об'єднує одне: кожен, що навіть живе в «тепличних» умовах, хоча б раз отримував удар долі. Різниця лише у тому, як людина відреагує на такий виклик.

Більшість людей зробить максимум одну спробу виправити ситуацію, а потім пустить все на самоплив.

Але є й такі особистості, що завзято встають після кожного удару та продовжують йти до своєї мети.

Іти не вперто, як баран, а застосовуючи нові техніки, розуміючи, що на помилках треба вчитися, а не повторювати їх знову.

Таких людей можна назвати істинно успішними особистостями, адже поки інші сумують від проблем чи просто ігнорують їх, ці «бійці» рухають наш світ і навіть не усвідомлюють цього.

 

Тебе не потрібно вчити тайм-менеджменту

Впевнені, тобі періодично доводиться чути фрази в стилі «не можу знайти часу, щоб зробити це» або «не розумію, як ти встигаєш».

Такі заяви видають людину, яка не вміє правильно розпоряджатися, мабуть, найголовнішим ресурсом.

Успіхом можна вважати вже той факт, що тобі не треба розповідати про важливість тайм-менеджменту.

Коли ти вмієш розподіляти час, ти виконуєш завдання набагато швидше і ефективніше за більшість, а значить, перевершуєш їх. А що таке успіх, як не перевага?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Белен Пучан для августовского Playboy Argentina Внешность и здоровье 0 Puma представили кроссовки, вдохновленные кубиком Рубика и ежом Соником Юмор 0 Короткий довідник по дивним жіночим захопленням: знаки зодіаку, карти Таро та… Психология отношений 0 Тип жінок, який вражає навіть досвідчених мужиків В курсе 0 Арнольд Шварценеггер и Сальма Хайек сыграли богов в рекламе BMW Карьера 0 8 причин, чому тобі хронічно не щастить у всьому, що ти робиш MC Like 0 Лара Стоун в спокусливій кампанії білизи CUUP В курсе 0 Джон Траволта станет безумным поклонником в хоккейной маске в трейлере "Фанат" Юмор 0 6 типов женщин, от которых стоит держаться подальше Секс 0 Детектоp правды: как понять, что она не симулирует оргазм Внешность и здоровье 0 10 заблуждений о человеческом теле, которые не стоит озвучивать в приличном… Секс 0 24 самых сексуальных сцен в истории кино В курсе 0 Ставки на футбол - як бути найкращим у спорті номер один Внешность и здоровье 0 adidas та Bad Bunny вкрили кросівки зеленим мохом Внешность и здоровье 0 2 ключові помилки, які роблять майже всі, хто п'є алкоголь Звезды 0 Мокрая и полуобнаженная Анна Седокова в новом клипе "Увлечение" Автомобили 0 Infiniti показала самый симпатичный кроссовер 2020-го Внешность и здоровье 0 adidas и Parley for the Oceans выпустили капсулу для активного отдыха Психология отношений 0 10 способов, как оставаться уверенным в себе, общаясь с девушкой, которая… Секс 0 Как выглядит секс в 60 лет
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.