ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що робити, якщо ти не розумієш, хто ти?

12.04.2023 — Карьера
Що робити, якщо ти не розумієш, хто ти?

Згодом твої інтереси, переконання та життєві принципи трансформуються внаслідок нових знань та навичок, здобутого раніше досвіду. Змінюється і твоє сприйняття себе – ти можеш відчувати себе по-новому, можеш переживати внутрішній конфлікт, борючись зі змінами.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Особливо важко минає період, коли ти втрачаєш розуміння, хто ти є насправді. Думка оточуючих тебе людей лише посилює ситуацію.

Кожен із них знає лише ту частину тебе, той бік твоєї особистості, яку ти вирішив показати конкретній людині. А деякі люди пам'ятають ту версію, якої вже давно не існує. Тож розраховувати ти можеш тільки на себе.

Все це складно, але справедливо одне: тобі необхідно дійти розуміння, хто ти. Насамперед від цього залежить твоє майбутнє.

Ми зібрали кілька кроків, які допоможуть тобі розібратись у собі.

 

Прийди до думки про те, що ти сам створюєш свою особистість

Ти не народжуєшся з розписаною на довгі роки вперед долею та закладеним характером.

Твоя особистість – це результат впливу навколишнього середовища, пережитого в минулому досвіду, здобутих знань та навичок, розвинених талантів, виховання та твоїх власних старань.

Якщо ти не розумієш, хто ти – візьми себе в руки і почни працювати над собою. Те саме можна сказати і в тому випадку, якщо ти незадоволений собою.

Сьогодні ти можеш бути мудаком або відчувати себе втраченим. Але тільки від тебе та твоїх рішень залежить, ким ти станеш завтра. Ти сам твориш свою особистість.

Яке б лайно не траплялося з тобою в минулому і в якому оточенні ти не ріс, у результаті перед тобою завжди стоїть вибір. Піддатися обставинам, виправдовуючи свої риси характеру, які псують тобі чи комусь іншому життя.

Або ж поставити мету стати кращою та щоденною працею доводити собі, що це можливо. Загубився – знайди себе сам. Не варто чекати, що це зробить хтось інший.

Якщо ти слухатимеш думку оточуючих, ти тільки завадиш собі у пошуках. Сумніви, страхи та очікування інших людей змусять тебе заплутатися ще більше.

 

Пам'ятай, що ти завжди перебуваєш у процесі трансформації

Ти весь час перебуваєш у процесі трансформації. Люди, які бачили тебе рік тому і не спілкувалися з тобою весь цей час, швидше за все, пам'ятають твій минулий образ.

Але його вже давно не існує: ти багато що встиг переосмислити, причому навіть непомітно для самого себе, здобув багато нових знань, інакше розставив життєві пріоритети і таке інше. Це нормально, що іноді ти почуваєшся втраченим.

Так трапляється в моменти, коли зміни, байдуже, зовнішні чи внутрішні, стають надто очевидними для тебе. Коли ти розумієш, що так, як раніше, більше не вийде, але не можеш змиритися з цією думкою чи боїшся невідомості.

Ти відчайдушно намагаєшся повернутися в той час і в стан, який тобі звичні, щоб знизити рівень стресу.

Змін не уникнути, хоч би як сильно ти намагався. Все, що ти можеш – це прийняти зміни та спробувати до них адаптуватися.

Так ти заощадиш велику кількість часу та сил, які зможеш направити у більш конструктивне русло. Наприклад, на перетворення свого життя та створення комфортних умов.

 

Не квап себе з прийняттям важливих рішень

Ти можеш відчути, що втратив себе, перед прийняттям важливих рішень. Наприклад, перед переїздом до іншої країни, пропозицією своєї дівчини чи плануванням дитини.

Іноді навіть ті цілі, до яких ти йшов довгий час, ставлять тебе в глухий кут і змушують сумніватися в твоїй готовності до їх досягнення. І це нормально – ти змінюєшся з часом, відповідно, змінюються і твої потреби та бажання.

А через дисонанс – спочатку чогось довго хотів, а тепер байдужий до цього – ти відчуваєш, ніби втратив себе. У такому разі не поспішай з прийняттям важливих рішень.

Якщо зараз ти не готовий до того, що планував все своє життя і взагалі сумніваєшся, що тобі це потрібно – візьми паузу.

Відпочинь, подумай краще, розглянь усі мінуси та плюси. Виріши, як буде краще насамперед для тебе. І тільки після того, як ти будеш точно впевнений у своєму виборі, дій.

 

Будь сміливим, щоб пробувати нове

Якщо ти не розумієш, хто ти, то для пошуку себе тобі доведеться перепробувати багато чого. Ти маєш бути сміливим, щоб перестати виправдовувати чиїсь очікування і триматися за свою зону комфорту.

Звичайно, суспільство завжди буде готове розкритикувати тебе за будь-яке рішення. Але твоє завдання – абстрагуватися від впливу чужої думки та жити так, як тобі здається правильним.

Ти не зможеш знайти себе, якщо постійно думатимеш про чиєсь схвалення. Ти будеш зволікати, виправдовуючи свою бездіяльність тим, що ти занадто старий для змін, занадто бідний, занадто багато хочеш від життя і таке інше.

Знайди впевненість, щоб переступити через страхи, які заважають тобі реалізовувати свій внутрішній потенціал.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Почему вам нужен красный кабриолет Секс 0 7 нелепых теорий древних ученых о сексе Вокруг света 0 Порногеография (читай внимательно!), как новый способ выбрать место для отпуска Секс 0 Только секс и ничего личного В курсе 0 Николь Кидман в новом трейлере "Как разговаривать с девушками на вечеринках" Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Гаджеты 0 5 смартфонов Realme на все случаи жизни Секс 0 5 неприятностей во время секса, которые случаются чаще, чем ты думаешь Внешность и здоровье 0 6 "корисних" продуктів, які завдають шкоди сильніше ніж фаст -фуд Психология отношений 0 10 причин, чому дівчата раптово розривають стосунки Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил коллаборацию с художником Джошуа Вайдсом Внешность и здоровье 0 Nike выпустили коллекцию экологичной обуви Секс 0 Аноргазмия: что делать, если не получается достичь оргазма В курсе 0 Крістіан Бейл розслідує вбивство у трейлері хорору «Всевидюче око» Внешность и здоровье 0 Важные навыки, которые понадобятся тебе в чрезвычайной ситуации Юмор 0 Еще один нетривиальный способ знакомства: помощь с парковкой Карьера 0 Новая работа - кто ищет, тот всегда находит... Секс 0 #говоритмужчина: "изменяю, чтобы сделать брак лучше!" Карьера 0 "Я здесь босс!": как быть, если ваш начальник не прав Внешность и здоровье 0 9 признаков, что вы слишком много пьёте в самоизоляции
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.