Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як виправити погану репутацію на роботі

10.04.2023 — Карьера
Як виправити погану репутацію на роботі

Для початку змиріться та оцініть збитки. Можливо, все не так сумно, як здається.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Здобути погану славу на роботі можна різними способами. Наприклад, регулярно запізнюватися, забувати про важливі листи, пропускати дедлайни, ухилятися від складних завдань, постійно змінювати свою думку або мати неуживливий характер.

Але що б не було причиною, співробітникам з поганою репутацією досить складно просунутися кар'єрними сходами. Їм перестають довіряти, їх намагаються уникати і не включати до цікавих чи великих проектів.

Тим не менш, змінити ситуацію на свою користь ніколи не пізно. Якщо ваша репутація постраждала через поодиноку помилку, насамперед вам треба гідно пережити подію.

Якщо думка ваших колег про вас почала псуватися вже давно, доведеться знайти поворотну точку і ретельно опрацювати план відновлення іміджу.

Конкретна стратегія залежатиме від обставин, але є кілька універсальних кроків, які можуть допомогти.

 

Змиритися

Як би ви не підмочили свою репутацію, не варто розраховувати на те, що у всіх співробітників в офісі відбудеться колективна амнезія.

Так, згодом вам перестануть нагадувати про помилку або неналежну поведінку, але назавжди про це не забудуть.

Вам стане легше, коли емоції оточуючих вщухнуть. Якщо це можливо, візьміть невелику відпустку. У вас буде час, щоб прийти до тями, а у колег — «відтанути» і переключити свою увагу на щось інше.

 

Оцінити шкоду

Коли ви знаходитесь у центрі неприємної ситуації, то відчуваєте все набагато гостріше. Можливо ваша репутація постраждала не так сильно, як здається.

Спробуйте подивитися на ситуацію з боку та запитати про те, наскільки все погано, колеги, якому довіряєте. Це допоможе вам скласти реалістичний план дій.

 

Поговорити про те, що сталося

Обговоріть ситуацію, яка вплинула на вашу репутацію з колегами чи начальством. Не варто ховати голову в пісок і вдавати, ніби нічого не сталося.

Якщо ви хочете знову здобути повагу та довіру оточуючих — не виправдовуйтесь, не перекладайте провину на інших і не згадуйте свої колишні заслуги.

Візьміть відповідальність за шкоду, яку ви завдали, щиро вибачтеся та зробіть висновки. Спілкуючись відкрито, ви зможете уникнути пліток та чуток.

 

Переосмислити ситуацію

Зіпсована репутація — це неприємно, але іноді вона перетворюється на таємну зброю. Наприклад, вас вважають суворою людиною.

З одного боку, це не найприємніша характеристика.

З іншого боку, розмови про вашу грізну вдачу можуть піти вам на користь: навряд чи хтось спробує вас обдурити або повісити на вас зайву роботу.

Подумайте, як погана репутація може зіграти на руку. Можливо, у вас зникне бажання активно її виправляти.

 

Здобути уроки з помилок

Знайдіть причину, через яку ваша репутація погіршилася. Якщо всьому провина поодинока промах, подумайте, що можна зробити, щоб такого більше не повторилося.

Скажімо, проблема в тому, що ви надто багато випили на корпоративі та наговорили зайвого. Отже, рішенням може стати нове правило – відмовитись від алкоголю під час зустрічей із колегами.

Якщо репутація зіпсувалася через ваші особисті якості, наприклад запальності, доведеться попрацювати над собою і знайти відповідний спосіб швидко заспокоюватися.

 

Зберігати доброзичливість

У момент, коли колектив особливо гостро сприймає вашу провину, вам важливо зберігати спокій та відкритість. Хоча б зовні.

Уважно та шанобливо слухайте думку інших співробітників, намагайтеся спілкуватися з ними на рівних і не переходьте до позиції оборони. Колеги оцінять і запам'ятають вашу гідну поведінку.

 

Наполегливо працювати

Спочатку колеги і начальство вкрай пильно за вами спостерігатимуть. Саме тому ваша робота має бути бездоганною.

Якщо раніше вас вважали професіоналом своєї справи, заробляти статус доведеться заново. При цьому будь-яка, навіть найдрібніша помилка для оточуючих буде ще одним підтвердженням вашої поганої репутації.

Намагайтеся ретельно вивіряти кожен свій крок, виконувати всі завдання вчасно або навіть раніше і виявляти ініціативу там, де це можливо.

 

Оновити образ

Подумайте про те, якою людиною ви хотіли б бути в очах керівника та колег. Як ця людина виглядає? Як він поводиться? Що робить і що каже? Як реагує на невдачі?

Зіпсована репутація може стати вашим шансом оновити образ і змінити думку колективу про вас та вашу роботу.

Складіть план та дійте. І пам'ятайте, що на відновлення репутації знадобиться чимало часу, тому ставте собі досяжні цілі та запасіться терпінням.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Фото дня: Эмили Ратаковски на обложке GQ Автомобили 0 Ford научил автомобили "общаться" с гаджетами пешеходов Юмор 0 Как отличить поддельные сигареты, оргазм, женщину и еще 4 вещи Психология отношений 0 7 признаков, что твоя девушка верна тебе и нет поводов для ревности В курсе 0 Джонни Депп в первом трейлере "Города лжи" Юмор 0 Домомучительница, трудоголик и тихая гавань: классификация жён Звезды 0 Дочь Мадонны Лурдес Леон в сексуальной рекламной кампании в стиле нулевых В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере "Мэнди" Карьера 0 Як жити, якщо ти розумний, а всі довкола дурні Юмор 0 Почему она любит такого неудачника, как ты? Карьера 1 Работа дня: порносайт заплатит, если ты просто будешь транслировать свою жизнь Юмор 0 9 глупейших поступков, которые выдают твою влюбленность Секс 0 Что такое извращение (с точки зрения разумного человека) MC Like 0 Фрида Аасен для летней коллекции For Love & Lemons Секс 0 Як задовольнити жінку в ліжку В курсе 0 Райан Гослінг приєднається до кіновсесвіту Marvel Внешность и здоровье 0 Основы правильного завтрака: что есть, что пить В курсе 0 Крис Хемсворт в трейлере фильма "Кавалерия" Психология отношений 0 Токсичная феминность: женщины, остановитесь! Внешность и здоровье 0 Эволюция пениса: так почему у нас длиннее всех
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.