ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 причин перестати пояснювати оточуючим свої вчинки

21.11.2023 — Карьера
10 причин перестати пояснювати оточуючим свої вчинки

Звичка пояснювати оточуючим, що й навіщо ти робиш, не йде тобі на користь. Замість того, щоб отримати очікуване розуміння та підтримку, ти ризикуєш лише посилити ситуацію.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Найчастіше намагатися щось пояснити співрозмовнику – витівка свідомо провальна. Тому заощадь свої час, сили та нерви.

Ми зібрали кілька причин, які допоможуть тобі відмовитись від безглуздих пояснень.

 

Деякі люди не хочуть розуміти тебе

Як би ти не пояснював свої слова та вчинки, деякі люди просто не хочуть розуміти тебе. У них зовсім інші погляди на навколишню дійсність, інші принципи та цінності.

Вони можуть бути не готові поставити під сумнів їхню правильність і дозволити собі розглянути ситуацію якось інакше.

Ти маєш бути готовим, що твої пояснення будуть відкинуті, навіть якщо ти підкріплюєш їх незаперечними фактами та доказами.

 

Ніхто не може поставити себе на твоє місце

Жодна людина не може поставити себе на твоє місце, щоб зрозуміти, чому насправді ти вчинив певним чином.

На твої рішення впливає дуже багато різних чинників: непередбачені обставини, тиск з боку оточуючих, твій особистий досвід, напрацьований протягом усього життя, твій настрій та моральний стан тощо.

Жодна людина не може повною мірою уявити, чим обумовлені ті чи інші слова та вчинки. Навіть якщо хтось намагатиметься поставити себе на твоє місце, це буде безглуздо.

Тож не витрачай свій час на пояснення, які зрештою ні до чого не приведуть.

 

Кожна людина сприймає одну й ту саму дію по-різному

Кожна людина робить висновки насамперед виходячи зі своїх поглядів та накопиченого життєвого досвіду.

Тому одні й самі вчинки можуть сприйматися людьми по-різному. У деяких випадках їх сприйняття може бути протилежним.

Ти можеш намагатися пояснити своєму співрозмовнику, чому ти вчинив певним чином, але твої дії навряд чи призведуть до очікуваного результату.

Швидше за все, людина подумає, що ти просто хочеш виправдати себе і для цього готова вдатися до будь-яких заходів.

 

Пояснюючи свої вчинки, ти займаєш виправдувальну позицію

Перш ніж намагатися пояснити комусь свої вчинки, задумайся ось про що: твої пояснення дуже схожі на прагнення виправдати себе.

Чим більше часу і сил ти витрачаєш, щоб переконати людину в чомусь, тим сильніше твоєму співрозмовнику здається, що ти почуваєшся винним.

Відучи себе від бажання завжди і все пояснювати. Це ставить тебе у виправдувальну позицію.

Якщо ти прийняв рішення, дій, як вважаєш за потрібне. Не озирайся на оточуючих тебе людей і не чекай, що вони підтримають тебе.

 

Навколишні почнуть сприймати тебе менш надійною людиною

Пояснення своїх вчинків у довгостроковій перспективі може зробити тебе менш надійною людиною в очах оточуючих.

Посуди сам: роблячи щось, ти постійно намагаєшся прокоментувати свої дії. Зрештою люди почнуть сумніватися у твоїй щирості: адже якщо тобі нема чого приховувати, то сенсу постійно пояснювати, що до чого теж немає.

Загалом занадто багато пояснень, більше схожих на виправдання, тебе дискредитують. Намагайся менше говорити і більше робити. Результати твоїх дій мають говорити про тебе.

 

Ти все одно не досягнеш чужого розташування

Прагнення пояснити оточуючим, що й навіщо ти робиш, дуже схоже на спробу створити про себе гарне враження.

Якщо тобі начхати на чужу думку, ти не будеш витрачати свій час і сили на безглузді розмови. Натомість ти продовжуватимеш вкладатися в те, що для тебе дійсно важливо: в отримання результатів, яких ти прагнеш.

Як би ти не пояснював людям причинно-наслідкові зв'язки, ти не заслужиш їхнього розташування, не заручишся їхньою підтримкою. Все одно знайдуться ті, хто критикуватиме тебе з принципу просто тому, що ти їм не подобаєшся.

А хтось робитиме це із заздрощів, бажаючи зачепити твою самооцінку. Тож не захоплюйся поясненням своїх вчинків будь-кому – на це ти можеш витратити непробачно багато ресурсів.

 

Постійні пояснення сильно набридають

Твої спроби пояснити свої дії з часом сильно набридають оточуючим тебе людям. Серйозно, в більшості випадків ці пояснення потрібні тільки тобі одному. Інші ж чудово обійдуться і без них.

Ті, хто в курсі твоїх планів і хто розуміє причинно-наслідковий зв'язок твоїх рішень, не потребує твоїх коментарів. А тим, хто не хоче вникати у стан справ, жодних пояснень не допоможуть.

 

На пояснення витрачається занадто багато часу

Якщо тобі вкрай важливо коментувати кожен свій крок і кожне прийняте рішення, не дивно, що велику кількість часу ти витрачаєш нікуди.

Подумай про те, що результат твоїх старань не співвідноситься із витраченими на нього ресурсами.

Навіть якщо в тебе вдасться пояснити комусь свій вчинок, то це ні чим не допоможе тобі. Вчись грамотно використовувати наявний у твоєму розпорядженні час.

 

Таким чином ти підвищуєш рівень тривоги та стресу

Постійно намагаючись пояснити оточуючим свої вчинки, ти тільки збільшуєш рівень тривоги та стресу у своєму житті.

Ти зосереджуєшся на тому, щоб досягти розуміння від співрозмовника, заслужити його довіру та переконати його, що ти все робиш правильно. Проте твої починання приречені на провал.

Ти терпітимеш невдачі, звинувачуючи себе, що не зміг правильно донести до оточуючих свої думки, і переживаючи через те, що вони про тебе подумають.

 

Тобі необхідно позбавлятися почуття провини

Твоє бажання пояснювати кожен свій крок може бути викликане почуттям провини.

Не бажаючи переживати через свої рішення та вчинки, ти докладно коментуєш усе, що відбувається у твоєму житті, чекаючи на відповідь від оточуючих тебе людей.

Таким чином ти прагнеш позбавитися появи почуття провини. Але насправді все працює інакше.

Чим частіше ти берешся за різні пояснення, тим легше маніпуляторам взяти тебе і твої дії під свій контроль.

Замість того, щоб постійно пояснювати, що і навіщо ти робиш, постав перед собою мету позбутися почуття провини. Ти нікому й нічого не винен, пам'ятай про це.

Просто роби те, що ти вважаєш правильним і не посвячуй оточуючих у свої плани. Тобі не потрібно відповідати чужим очікуванням і домагатися чийогось розташування.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 5 поз для секса, которые помогут тебе продержаться дольше Карьера 0 Як уникнути психології бідняка: 4 лайфхаки Карьера 0 Ложь, которую можно произносить на собеседовании, чтобы произвести впечатление Секс 0 Ученые: смотрите порно вместе со своей девушкой Вокруг света 0 Лучшие кадры снятые на GoPro в 2018 году Психология отношений 0 Есть женщина Вино, есть женщина Пивас за гаражом В курсе 0 Apple выпустила первый трейлер сериала «Шантарам» с Чарли Ханнэмом Секс 0 От чего зависит уровень вашего либидо MC Like 0 Много красоток на Victoria's Secret Fashion Show 2017 Психология отношений 0 8 причин, почему дружить с девушкой полезно В курсе 0 Джонни Депп и оргии в новом клипе Мэрилина Мэнсона "Say10" Секс 0 Лесбиянки, спиннеры и "Рик и Морти": PornHub подвел итоги года 2017 Психология отношений 0 5 важных факторов, по которым оценивают мужскую сексуальность Звезды 0 Белла Хадид для Vogue Espana Секс 0 Женщины назвали причины, по котоpым отказывают мужчинам в сексе Секс 0 Евфрат из спермы, онан и прижигание клитора: история мастурбации Секс 0 Вчені встановили 3 причини, чому ми вважаємо за краще грубий секс Звезды 0 Cardi B представила нову кампанію SKIMS Секс 0 Сексуальная карта твоей квартиры: 7 необычных мест для классного секса Вокруг света 0 9 мест в мире, где вы можете купить дом за 1 евро
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.