Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому ти допускаєш одні й ті ж помилки, замість того, щоб витягти з них досвід

14.11.2022 — Карьера
Чому ти допускаєш одні й ті ж помилки, замість того, щоб витягти з них досвід

Будь-які помилки та невдачі – це, перш за все, можливість набратися досвіду та скоригувати свої подальші дії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На жаль, це вдається далеко не кожному. Іноді ти можеш ловити себе на думці, що ти повторюєш ті самі помилки. І скільки б ти не намагався це запобігти, у тебе нічого не виходить. Існує безліч причин, чому ти не вчишся на своїх невдачах.

Найпоширеніші з них ми зібрали спеціально, щоб ти зміг поглянути на ситуацію, що склалася, по-новому.

 

Ти сподіваєшся на інший результат

Ти можеш бути тією самою людиною, яка завжди вірить у краще. Навіть якщо щось не вийшло в тебе з першого разу, ти не здаєшся і одразу пробуєш ще.

Тільки проблема в тому, що ти не змінюєш порядок дій.

Роблячи те саме, ти чомусь сподіваєшся на інший результат. Ти можеш вважати, що причина твоєї невдачі – це недостатня кількість часу чи сил, а може, ти звинувачуєш у всьому збіг обставин чи інші зовнішні чинники.

Як би там не було, щоб досягти бажаного, тобі доведеться підкоригувати свою стратегію.

В іншому випадку ти будеш приречений на чергову невдачу. І скільки б разів ти не пробував повторювати те саме, від цього результат не зміниться.

Якщо ти тягнеш двері на себе і розумієш, що вони не відчиняються, ти ж не продовжуєш робити так само.

Швидше за все, ти порозкинеш мізками і знайдеш інший спосіб - штовхнеш її від себе або згадаєш про те, що вона може бути закрита на ключ.

 

Ти не хочеш брати на себе відповідальність за результат

Якщо ти патологічно уникаєш відповідальності і тобі складно зізнатися іншим і самому собі, що помилка сталася з твоєї вини – ти ігноруєш можливість витягти з ситуації хоч якийсь досвід.

Почати аналізувати отриману інформацію рівносильно смиренню з тим, що ти – причина твоєї невдачі. Замість того, щоб ретельно все обміркувати і дійти будь-яких висновків, ти витрачаєш свій час і сили на пошук винних.

Причиною своїх невдач ти можеш виставити іншу людину чи будь-які зовнішні чинники: погану погоду, пробки, несподівані зміни у твоєму розкладі.

Коли ти знайдеш виправдання, знявши з себе відповідальність за свою помилку, швидше за все, ти повернешся до роботи над поставленим перед тобою завданням.

Але змінювати свій підхід ти не будеш – адже це автоматично означало б, що ти зробив щось не так минулого разу.

 

Ти не аналізуєш отримані знання

Причиною того, що ти постійно повторюєш свої ж помилки, може стати невміння аналізувати отримані знання. Тобто ти начебто зрозумів, що вчинив неправильно, і усвідомлюєш, що потрібно поміняти свою стратегію, але при цьому не замислюєшся про те, що саме призвело до небажаного результату.

Ти не розумієшся на причинно-наслідкових зв'язках, не шукаєш першопричини своїх невдач, не намагаєшся відстежити, яких змін потребує твій план.

Велика помилка вважати, що одного лише усвідомлення її достатньо, щоб не зробити її вдруге.

Ні, на жаль, отримання досвіду - це теж робота, причому часом дуже важка, що вимагає концентрації уваги і готовності діяти рішуче.

Систематизуй усі ті знання, які ти здобув, переживши невдачу. І лише після цього ти матимеш шанс досягти бажаного.

 

Ти покладаєшся на поради оточуючих

Начебто, ти прийняв неправильне рішення і повинен був засвоїти урок, виходячи зі зроблених висновків. Але замість того, щоб покладатися на набуті знання, ти привертаєш до роботи над завданням оточуючих.

Ти вирішуєш розпитати їх про те, що вони робили, потрапляючи в ті самі ситуації, що й ти. Або піддаєшся бажанню вчинити так, як тобі радить хтось інший – адже це чудовий спосіб уникнути довгої роботи над осмисленням твоїх помилок та перекласти хоча б частину відповідальності за результат на іншу людину.

Запам'ятай: у кожного за плечима свій унікальний досвід. Навіть якщо людина була в такій ситуації, в якій опинився і ти – у нього все було по-іншому.

По-перше, багато залежить від обставин і конкретних факторів, які можуть змінюватися в залежності від фінансового стану, дій оточуючих людей, знань та навичок, набутих на той момент людиною. Двох абсолютно однакових ситуацій просто не може бути. Лише одна розбіжність – і порада, якою ти збираєшся скористатися, обернеться проти тебе.

По-друге, кожна людина бачить світ по-своєму. Той варіант, який допоміг вирішити проблему твого співрозмовника, може бути неприйнятним для тебе. Те саме можна сказати і про суб'єктивне сприйняття самої ситуації. Хтось може радити тобі відволіктися і забити на проблему, виходячи із власного досвіду.

Якщо в минулому людина легко поставилася до якоїсь своєї помилки і швидко впоралася з усіма наслідками – це не означає, що з тобою буде так само. Те, що одному дається легко, для іншого може діставатися лише важкою працею.

 

Ти боїшся зазнати невдачі

Страх невдачі, особливо якщо він сильний, може змушувати тебе чинити безглуздо, дивно чи просто надмірно обережно.

Через те, що ти сильно переживаєш результат, ти можеш ігнорувати відмінні можливості підкоригувати план дій і вийти з ситуації переможцем.

Натомість ти або робитимеш усе те саме, що й раніше, вносячи лише незначні зміни, або залишишся на місці доти, доки обставини не змусять тебе почати приймати рішення.

І в тому, і в іншому варіанті можливість повторити колишні помилки буде висока. Що більше ти боїшся, то складніше тобі рухатися вперед.

Працюй не лише над ситуацією, а й над собою. Якщо одній невдачі вдається змусити тебе сумніватися у власних силах, отже, настав час зайнятися своєю самооцінкою.

 

Тебе легко збити зі шляху

Варто оточуючим натякнути, що ти знову робиш щось неправильно, відпустити на твою адресу критичне зауваження або просто посміхнутися побачивши твої старання – і ти відразу ж кидаєш розпочате.

Бажання здаватися розумнішим, сильнішим і ідеальнішим, ніж ти є насправді, штовхатиме тебе на дурниці, заважаючи рухатися вперед у вибраному напрямку.

Зазвичай усе це підкріплюється низькою самооцінкою. У такому разі ти сам не залишаєш собі шансів на успіх.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как быстро завоевать авторитет на новой работе Внешность и здоровье 0 Ученые: картошка фри помогает от облысения Внешность и здоровье 0 10 случайных советов, которые помогут выжить в разных ситуациях Секс 0 6 самых опасных видов секса Карьера 0 8 причин, почему быть обыкновенным - на самом деле круто Психология отношений 0 Як зрозуміти, що стосунки заважають тобі досягати поставленої мети Карьера 0 9 брудних методів маніпуляції Внешность и здоровье 0 8 фактов об алкоголизме, которых ты не знал Юмор 0 Интимная жизнь бомжей Внешность и здоровье 0 7 заболеваний, которые можно не лечить Карьера 0 Как перестать переживать, что ты ничего не достигнешь в жизни Автомобили 0 Kia показала новый кроссовер Stonic Психология отношений 0 Нравятся женщины постарше? Оказывается, это особая сексуальная ориентация Юмор 0 Как отбить мать у ребенка: 9 советов, снова почувствовать себя бездетным Карьера 0 Диванный эпидемиолог и человек, которому скучно дома. Типы людей по отношению к… Психология отношений 0 Методы борьбы с больной влюблённостью Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Карьера 0 8 прикладів, як проявляється твоя наївність у повсякденному житті Внешность и здоровье 0 6 лучших алкогольных напитков для жары Психология отношений 0 6 причин, почему ты постоянно притягиваешь токсичных партнеров
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.