ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами

24.01.2024 — Внешность и здоровье
7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами

Кожна людина вважає себе унікальною особистістю, тим, хто сформувався за власною моделлю розвитку та вирощував свої риси характеру та уподобання усвідомлено.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак чим більше вчені дізнаються про будову людського організму, тим краще розуміють, що багато з того, що ми вважаємо усвідомленим вибором, насправді закладено у наших генах.

Багато рис ми успадкували не тільки від батьків, а й від наших далеких предків, і навіть якщо в тебе з'явилися здібності в математиці, але в сім'ї такого не спостерігалося вже кілька поколінь, не тішься, можливо, це просто активувалися потрібні ланцюжки.

 

Здібності до музики

У статті про риси, які надійно закріплені в наших генах, ми розповідали, що музичний смак — це не тільки і не стільки твій усвідомлений вибір, скільки ланцюжки ДНК.

Але, крім смаку, гени показують, чи буде людина обдарованою в музиці чи ні.

Є кілька генетичних особливостей, які можуть вплинути на твою здатність грати на музичних інструментах та співати.

Одним з головних параметрів є гострий слух, який дозволяє чути звуки краще за інші. 

 

Неприязнь до кінзи

Кінза має дуже специфічний аромат та смак. Одні кладуть її в кожну страву, інші, відчувши цей запах за кілька метрів, хочуть якнайшвидше піти з приміщення.

Чому так? Вся справа у генах.

Виявляється, на генетичному рівні в деяких людей закріплена ворожість до певних хімічних речовин у кінзі. Можливо, це зумовлено тим, що колись існувала отруйна рослина, яка була схожа на аромат з кінзою.

 

Здібності до спорту

Як і у випадку з музикою, спортивні здібності також визначаються генами. Зрозуміло, якщо схильна до спорту людина не займатиметься, вона запливе жиром і не досягне успіхів, як і будь-який інший, але стартові умови у нього набагато кращі.

Тепер ти розумієш, чому коли в тебе та твого друга однакова фізична комплекція, він здатний піднімати штангу та бігати набагато довше? Просто його батьки, а також старші покоління схильні до спорту на генетичному рівні. Це, до речі, пояснює чому існують династії спортсменів.

До речі, є й інші ланцюжки генів, які відповідальні за те, наскільки ефективними будуть вправи. Тобто людина може бути схильна до спорту, але якщо в її генах відсутні потрібні ланцюжки, що відповідають за ефективність, їй доведеться тренуватися набагато ретельніше.

 

Самоконтроль

Людей умовно можна поділити на два типи: одні здатні контролювати свої емоції, інші ні. Зрозуміло, самоконтроль — це значною мірою риса, яка закладається соціумом і культурою, проте це частково закріплено і в генах.

Рівень впливу генетики на самоконтроль досі обговорюється в науковому співтоваристві, але багато вчених згодні один з одним у тому, що ця риса спочатку сидить глибоко в ДНК.

Саме завдяки генетичній схильності є люди, які здатні годинами медитувати, усуваючись від заворушень цього світу, тоді як інші вже за кілька хвилин відчувають дискомфорт.

 

Політична схильність

Це не означає, що наші далекі предки, які тільки злізли з дерев і взяли в руки палиці, відразу пішли на вибори, де влаштували дебати з приводу кандидатів, і природі це так сподобалося, що вона закріпила цю межу в генах.

Тут про характер в цілому, а точніше, про кілька рис, які, утворюючи комбінації, створюють певну схильність до політики.

Так, наприклад, вчені зі США обстежили прихильників двох найпопулярніших партій цієї країни, демократів і республіканців, і дійшли висновку, що перші генетично краще справляються з невизначеністю, тоді як другі легше реагують на погрози.

 

Товариськість

У всіх є знайомі, яким складно піти на контакт не те що з незнайомими людьми, а й навіть з тими, з ким вони вже давно спілкуються. У таких випадках зазвичай говорять щось на кшталт «Та що тут такого, просто заговори з ним чи з нею і все».

Але це невірний підхід хоча б тому, що, згідно з дослідженнями, товариськість закріплена в ДНК, точніше схильність до комунікації, яка тісно пов'язана з лідерством. І, думаємо, ти помічав, що товариські люди набагато частіше стають лідерами, хай навіть на дуже низькому рівні.

Так, на це сильно впливає соціум, але без схильності натренувати комунікативні здібності набагато складніше.

 

Момент вступу у статеве життя

Одні починають статеве життя рано, майже відразу після того, як входять у пубертатний період, інші роблять це набагато пізніше 20-ти років.

Як з'ясували вчені, у нас закладені гени, які впливають на вік, коли ми вперше займаємося сексом. За це, як вважається, відповідають гени, які керують репродуктивною функцією.

Вони відповідають за вивільнення статевих гормонів та вік статевого дозрівання, а також за поведінку, особистість та зовнішній вигляд.

Так, наприклад, серед кількох таких генів є CADM2, з яким пов'язують ранній початок статевого життя.

Крім того, цей ген відповідає за ризиковану поведінку та наявність великої кількості дітей. Інший ген MSRA, який виявили у піддослідних, які втратили цноту в ранньому віці, також пов'язаний із дратівливістю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 8 способов уничтожить планету с помощью секса MC Like 0 Дерзость и провокация в новой рекламной кампании Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 6 привычек, которые сводят на нет весь эффект от тренировок В курсе 0 Тимоти Шаламе и Зендая в новом трейлере фильма «Дюна» В курсе 0 Клинт Иствуд в трейлере драмы "Наркокурьер" Внешность и здоровье 0 Сыр и еще 5 продуктов, вызывающих почти наркотическую зависимость Автомобили 0 7 нелепых мифов об уходе за автомобилем, про которые стоит забыть Гаджеты 0 Google выпустили приложение для рисования в воздухе Психология отношений 0 Что есть современный брак и почему это не семья Психология отношений 0 Почему лучше быть одиноким, чем с неподходящим человеком Психология отношений 0 7 истин, которые необходимо знать об искусстве извинения В курсе 0 Видео дня: подборка неудачных дублей со сьемок порно В курсе 0 Роберт Паттинсон и секс-эксперименты в трейлере "На высоте" Внешность и здоровье 0 8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів Секс 0 Ученые: в парах с яркой интимной жизнью партнеры изменяют друг другу чаще MC Like 0 Джордж Клуни в трейлере мини-сериала "Уловка-22" Звезды 0 Кендал Дженнер знялася у кампанії весняної колекції Calvin Klein В курсе 0 Купити диван-тахту в Україні Внешность и здоровье 0 WP x Vans випустили три нових кольори Authentic 44 DX Звезды 0 Кім Кардаш'ян у новій рекламній кампанії Skims Swim
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.