ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами

24.01.2024 — Внешность и здоровье
7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами

Кожна людина вважає себе унікальною особистістю, тим, хто сформувався за власною моделлю розвитку та вирощував свої риси характеру та уподобання усвідомлено.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак чим більше вчені дізнаються про будову людського організму, тим краще розуміють, що багато з того, що ми вважаємо усвідомленим вибором, насправді закладено у наших генах.

Багато рис ми успадкували не тільки від батьків, а й від наших далеких предків, і навіть якщо в тебе з'явилися здібності в математиці, але в сім'ї такого не спостерігалося вже кілька поколінь, не тішься, можливо, це просто активувалися потрібні ланцюжки.

 

Здібності до музики

У статті про риси, які надійно закріплені в наших генах, ми розповідали, що музичний смак — це не тільки і не стільки твій усвідомлений вибір, скільки ланцюжки ДНК.

Але, крім смаку, гени показують, чи буде людина обдарованою в музиці чи ні.

Є кілька генетичних особливостей, які можуть вплинути на твою здатність грати на музичних інструментах та співати.

Одним з головних параметрів є гострий слух, який дозволяє чути звуки краще за інші. 

 

Неприязнь до кінзи

Кінза має дуже специфічний аромат та смак. Одні кладуть її в кожну страву, інші, відчувши цей запах за кілька метрів, хочуть якнайшвидше піти з приміщення.

Чому так? Вся справа у генах.

Виявляється, на генетичному рівні в деяких людей закріплена ворожість до певних хімічних речовин у кінзі. Можливо, це зумовлено тим, що колись існувала отруйна рослина, яка була схожа на аромат з кінзою.

 

Здібності до спорту

Як і у випадку з музикою, спортивні здібності також визначаються генами. Зрозуміло, якщо схильна до спорту людина не займатиметься, вона запливе жиром і не досягне успіхів, як і будь-який інший, але стартові умови у нього набагато кращі.

Тепер ти розумієш, чому коли в тебе та твого друга однакова фізична комплекція, він здатний піднімати штангу та бігати набагато довше? Просто його батьки, а також старші покоління схильні до спорту на генетичному рівні. Це, до речі, пояснює чому існують династії спортсменів.

До речі, є й інші ланцюжки генів, які відповідальні за те, наскільки ефективними будуть вправи. Тобто людина може бути схильна до спорту, але якщо в її генах відсутні потрібні ланцюжки, що відповідають за ефективність, їй доведеться тренуватися набагато ретельніше.

 

Самоконтроль

Людей умовно можна поділити на два типи: одні здатні контролювати свої емоції, інші ні. Зрозуміло, самоконтроль — це значною мірою риса, яка закладається соціумом і культурою, проте це частково закріплено і в генах.

Рівень впливу генетики на самоконтроль досі обговорюється в науковому співтоваристві, але багато вчених згодні один з одним у тому, що ця риса спочатку сидить глибоко в ДНК.

Саме завдяки генетичній схильності є люди, які здатні годинами медитувати, усуваючись від заворушень цього світу, тоді як інші вже за кілька хвилин відчувають дискомфорт.

 

Політична схильність

Це не означає, що наші далекі предки, які тільки злізли з дерев і взяли в руки палиці, відразу пішли на вибори, де влаштували дебати з приводу кандидатів, і природі це так сподобалося, що вона закріпила цю межу в генах.

Тут про характер в цілому, а точніше, про кілька рис, які, утворюючи комбінації, створюють певну схильність до політики.

Так, наприклад, вчені зі США обстежили прихильників двох найпопулярніших партій цієї країни, демократів і республіканців, і дійшли висновку, що перші генетично краще справляються з невизначеністю, тоді як другі легше реагують на погрози.

 

Товариськість

У всіх є знайомі, яким складно піти на контакт не те що з незнайомими людьми, а й навіть з тими, з ким вони вже давно спілкуються. У таких випадках зазвичай говорять щось на кшталт «Та що тут такого, просто заговори з ним чи з нею і все».

Але це невірний підхід хоча б тому, що, згідно з дослідженнями, товариськість закріплена в ДНК, точніше схильність до комунікації, яка тісно пов'язана з лідерством. І, думаємо, ти помічав, що товариські люди набагато частіше стають лідерами, хай навіть на дуже низькому рівні.

Так, на це сильно впливає соціум, але без схильності натренувати комунікативні здібності набагато складніше.

 

Момент вступу у статеве життя

Одні починають статеве життя рано, майже відразу після того, як входять у пубертатний період, інші роблять це набагато пізніше 20-ти років.

Як з'ясували вчені, у нас закладені гени, які впливають на вік, коли ми вперше займаємося сексом. За це, як вважається, відповідають гени, які керують репродуктивною функцією.

Вони відповідають за вивільнення статевих гормонів та вік статевого дозрівання, а також за поведінку, особистість та зовнішній вигляд.

Так, наприклад, серед кількох таких генів є CADM2, з яким пов'язують ранній початок статевого життя.

Крім того, цей ген відповідає за ризиковану поведінку та наявність великої кількості дітей. Інший ген MSRA, який виявили у піддослідних, які втратили цноту в ранньому віці, також пов'язаний із дратівливістю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Вещь дня: БДСМ-наушники Вокруг света 0 6 лучших нудистских пляжей мира Секс 0 Ученые: самая эффективная поза, в которой женщина может достичь оргазма Секс 0 10 необычных сексуальных поз Юмор 0 #говоритмужчина: творческих баб лучше избегать В курсе 0 Хью Джекман и Зак Эфрон в трейлере "Величайший шоумен Земли" Карьера 0 Как не погрязнуть в суматохе декабря Вокруг света 0 Победители конкурса «Фотограф дикой природы» в 2021 году Секс 0 5 найпопулярніших міфів про незайманість та цноту Секс 0 Как правильно заняться анальным сексом? Психология отношений 0 Сопляк или все-таки романтик: верит ли мужик в любовь? Автомобили 0 Вещь дня: "Харлей" по военным лекалам Звезды 0 Наомі Кемпбелл, Жизель Бундхен та Емілі Ратаковські знялися у кампейні… Секс 0 Ученые: куннилингус делает отношения крепче Юмор 0 О чем думают девушки, когда танцуют у тебя на коленках Звезды 0 Ирина Шейк для рекламы нижнего белья Intimissimi Секс 0 Зачем в сексе нужен принцип согласия Внешность и здоровье 0 Ученые: что больше всего возбуждает женщин в мужской внешности Карьера 0 10 категорий расходов, от которых тебе пора отказаться Карьера 0 4 вещи, которые не дают тебе взлететь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.