Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак, що ти людина, яка добиватиметься свого до кінця

15.03.2023 — Карьера
9 ознак, що ти людина, яка добиватиметься свого до кінця

Кажуть, що зробити перший крок і почати щось – найскладніше. Насправді набагато важче довести розпочате до кінця, незважаючи на всі перешкоди, що виникли на твоєму шляху.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не кожна людина здатна похвалитися звичкою завжди добиватися поставленої мети. Але ти можеш пишатися собою, якщо знайдеш відповідності з наступними пунктами.

 

Ти не боїшся складнощів

Складності завжди були і будуть, неважливо, чи займаєшся ти чимось новим або тим, у чому ти вже давно профі.

Так чи інакше, на твоєму шляху виникатимуть несподівані перешкоди, ти періодично потраплятимеш у неприємні ситуації, робитимеш помилки через неуважність чи брак знань.

Нічого не дається легко без готовності вкладати зусилля, час, гроші і таке інше. Важливо не те, як часто ти стикаєшся з труднощами, а те, як ти на них реагуєш.

Якщо ти не готовий боротися за мету, робити роботу над помилками, перемагати своє погане самопочуття, то навряд чи в тебе вдасться досягти бажаного. Ти відмовишся від подальших дій після перших неприємностей.

Якщо ж ти усвідомлюєш, що тобі доведеться багато працювати, і ти не боїшся складнощів – все в твоїх руках. Достатньо лише зберегти такий настрій до кінця.

 

Ти вмієш приймати ризиковані рішення

У деяких ситуаціях від тебе може вимагатися зробити непростий вибір: відмовитися від поставленої мети, продовжити рухатися вперед безпечним шляхом або прийняти ризиковане рішення.

Останній варіант не вибирає практично ніхто – адже це не просто вихід із зони комфорту, це ще й загроза втратити все, що було зароблено важкою працею.

Але ти маєш розуміти, що без ризику глобальні мрії не втілюються у реальність. Проте дуже важливо відрізняти вміння йти на усвідомлений ризик від необдуманих вчинків.

У першому випадку ти ретельно зважуєш усі “за” та “проти”, вивчаєш наявну у твоєму розпорядженні інформацію, об'єктивно оцінюєш свої сили.

У другому – просто робиш те, що спадає тобі на думку, не думаючи про можливі наслідки.

 

Ти наполегливий у своїх вимогах

Для того, щоб уміти домагатися свого, ти маєш бути вимогливим. Люди дуже рідко дають те, що тобі потрібно: свою допомогу, знання, час, можливості.

Тобі доведеться вчитися самостійно добиватися всього, наполягати на своєму, бути переконливим. Так, це непросто, але рано чи пізно ти маєш перебороти себе.

А якщо ні, то доведеться миритися з несправедливістю, адаптуватися до умов, які тобі не подобаються, і відмовлятися від бажаного.

 

Ти вмієш долати лінь

Лінь буває у кожної, навіть у наймотивованішої людини. Просто іноді виникає небажання робити те, що потрібно. Настрій здається непридатним до роботи, з'являються інші плани, ти відчуваєш втому.

Звичайно, якщо поспішати нікуди і в тебе є кілька зайвих годин, можеш дозволити собі трохи відпочити.

Але якщо терміни підтискають, то будь ласка дотримуватися самодисципліни. Не дозволяй своїй лінощі брати над тобою гору.

На жаль, часто даючи собі слабину, ти звикаєш потурати швидкоплинним бажанням, ледарювати, виправдовувати себе.

Це заважає тобі рухатися вперед. Як результат - ти застряєш на одному місці, не в змозі взяти себе в руки і включитися в роботу.

 

Ти не витрачаєш час на сумніви та переживання

Можна сумніватися у своїх здібностях, переживати через можливі невдачі, давати волю емоціям при скоєнні кожної, навіть незначної помилки.

А можна не витрачати на це свій час та сили, спрямувавши ресурси у корисне русло. У тебе завжди є вибір.

Питання в тому, чи ти приймеш правильне рішення. Так само кількість часу і сил, які йдуть на твої безглузді переживання, можуть бути використані тобі на благо.

Ти можеш злитися або сумувати через допущену помилку, а можеш виправляти її. Можеш витрачати час на сумніви у своїй стратегії або стати на крок ближче до бажаної мети.

 

Ти знаєш, чого хочеш

Мета, до якої ти йдеш, має бути чіткою. Інакше причинно-наслідковий зв'язок у твоїй голові буде порушено. Ти перестанеш розуміти, навіщо тобі щось робити.

Розпливчасті плани = постійні сумніви щодо правильності своїх дій, зміни стратегії, відмова від руху вперед після першої ж невдачі.

Частіше ставай собі питання, заради чого саме ти працюєш. Це допоможе тобі викладатись на всі 100%.

Ну, або вчасно відмовитися від поставленої мети, якщо вона перестала бути для тебе актуальною.

 

Ти продумуєш кожен свій крок

Вкрай корисне вміння – знати, що саме тобі потрібно зробити для того, щоб досягти бажаного.

Якщо у тебе розпланований кожен крок, тебе практично неможливо ввести в оману чи застати зненацька.

Ти завжди знаєш, що робиш і що робитимеш завтра, післязавтра чи через тиждень. Крім того, із очевидних плюсів такого підходу до реалізації задуманого слід відзначити твою передбачливість.

Коли ти маєш чітку стратегію, багато можливих проблем ти можеш запобігти ще до їх появи. В крайньому випадку ти готовий діяти і можеш навіть мати розроблений план.

 

Тебе складно збити з наміченого шляху

Якщо ти не готовий йти проти себе, своїх цілей, принципів, бажань, ти з більшою ймовірністю досягнеш успіху.

Справа в тому, що ти не сумніватимешся в правильності своїх дій. Навколишні люди не можуть не давати коментарів щодо того, що ти робиш.

Але їхня думка – зовсім не істина в останній інстанції. Вони не завжди об'єктивні, вони не можуть поставити себе на твоє місце та зрозуміти, що ти відчуваєш, вони не знають, на що ти здатний.

Чим менше ти орієнтуватимешся на чиюсь думку, тим менше проблем виникне в процесі досягнення поставленої мети.

Принаймні, тобі не потрібно буде витрачати час та енергію, щоб відповідати очікуванням оточуючих.

 

Ти вмієш бути терплячим

Цілі, особливо масштабні, не досягаються швидко. Навіть якщо в тебе є всі необхідні знання, навички та можливості, тобі доведеться запастись терпінням.

Здорово, якщо ти це розумієш і не поспішаєш. Адже бажання досягти потрібного результату якнайшвидше може зіграти з тобою злий жарт.

Поспішивши, ти можеш прийняти неправильне рішення, посередньо виконати поставлене перед тобою завдання, збитися з наміченого шляху.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Джаред Лето превратился в человека-летучую мышь в фильме "Морибус" В курсе 0 Дэниел Рэдклифф в трейлере фильма «Странный: История Эла Янковича» Юмор 0 Как укротить pевнивую девушку Секс 0 Чи існує чоловічий сквірт Звезды 0 Сексуальная русалка Ники Минаж в новом клипе "Bed" Автомобили 0 BMW признан самым экологичным автопроизводителем на планете Секс 0 5 вещей, которые снижают твою потенцию Секс 0 Почему летом мы хотим секса чаще, чем зимой Карьера 0 Никогда не жертвуй этим ради карьеры Внешность и здоровье 0 Как отсутствие секса влияет на мужчин В курсе 0 Amazon показали первый трейлер сериала «Властелин колец: Кольца власти» Психология отношений 1 #говоритмужчина: почему мы ссоримся? Юмор 1 50 признаков того, что женщине не хватает секса Карьера 0 10 привычек, которые портят отношения с коллегами Карьера 0 Как выглядит и чего хочет средний мужчина Карьера 0 9 жизненных вещей, которые слишком переоценены В курсе 0 Смотрим трейлер продолжения «Охотников за привидениями» Карьера 0 9 речей, якими ти занадто зайнятий, щоб жити в реальному житті Юмор 0 Все, что мужчина должен знать о шопинге с девушкой Вокруг света 0 5 странных рождественских традиций в разных странах
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.