Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Скільки часу має тривати секс?

23.10.2023 — Секс
Скільки часу має тривати секс?

Займатися сексом десять хвилин нормально? А сорок? Відповідаємо, скільки має тривати секс.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді люди переживають, що дуже довго не можуть отримати оргазм. Або навпаки: оргазм настає рано, і секс швидко закінчується.

Незрозуміло, чи взагалі є норма і чи варто до неї прагнути. Але якщо все ж таки хочеться змінити час, за який триває секс, потрібно приготуватися тестувати нові техніки та дослідити себе.

Чітко встановленої норми немає. У дослідженні, опублікованому The Journal of Sexual Medicine у 2008 році, вчені запитали сексопатологів, як довго має тривати секс із проникненням. Секс тривалістю в одну-дві хвилини фахівці визнали "надто коротким", а 13-30 хвилин - "надто довгим". "Достатнім" порахували секс від 3 до 7 хвилин, а "бажаним" - від 7 до 13 хвилин.

Насправді справи по-різному. У 2005 році вчені попросили 500 пар засікати час під час сексу з початку проникнення до еякуляції протягом місяця. Результати від 33 секунд до 44 хвилин, але середня тривалість становила 3–7 хвилин. В обох дослідженнях секс оцінювали виключно з початку до кінця пенетрації. Тобто секс завершувався, коли під час проникнення оргазм отримував чоловік.

У 2020 році вчені вивчили досвід жінок. Виявилося, що їм у середньому потрібно 12–14 хвилин, щоби отримати оргазм.

Якщо спиратися на дослідження, жінкам потрібно більше часу, ніж у середньому триває статевий акт. При цьому 17% учасниць взагалі не відчували оргазм, а більшість зазначили, що лише проникнення недостатньо.

Це підтверджує опитування Центру сексуального здоров'я США: лише 18% жінок досягають кульмінації під час пенетрації.

При цьому в дослідженнях найчастіше зазначають середні значення. Сексолог Джесс О'Рейлі стверджує, що деяким жінкам може знадобитися менше або більше часу, щоб отримати оргазм. Інші зовсім його не одержують, і це теж варіант норми.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые выяснили, что походка девушки может рассказать о ее сексуальной жизни MC Like 0 На фоне скандала: лучшие снимки Терри Ричардсона Внешность и здоровье 0 5 неочевидних причин, що викликають проблеми з ерекцією Юмор 0 Что делать, если твой стремительный роман с девушкой вдруг застопорился Автомобили 0 Начат выпуск автомобилей Volvo, которые не разгонятся быстрее 180 км/ч Секс 0 Жена по ночам превращается в бревно Карьера 0 12 секретов обаяния, которые помогут тебе стать душой компании Звезды 0 Сексуальная русалка Ники Минаж в новом клипе "Bed" В курсе 0 Бельгийский разработчик создал генератор офисного шума для тех, кто работает из… В курсе 0 Яркие возможности Pin Up В курсе 0 Тильда Суинтон и Хью Лори в трейлере комедии "История Дэвида Копперфилда" Психология отношений 0 Как пережить развод: 8 советов от тех, кто уже сталкивался с бюрократическим… Автомобили 0 Неон, полосы и другие модификации автомобиля, которым лучше остаться в прошлом Психология отношений 0 6 вещей, которые мгновенно отталкивают женщин от мужчин В курсе 0 Том Круз снялся в сиквеле "Лучшего стрелка" Внешность и здоровье 0 8 речей, для яких наше тіло не створено Секс 0 Чего на самом деле женщины хотят от вас в постели В курсе 0 6 действительно неприятных новостей, которые ты вряд ли хотел знать Юмор 0 Как правильно отвечать на 25 кавеpзных женских фраз В курсе 0 Вышел первый тизер «Дома дракона» - приквела «Игры престолов»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.