Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Жодних free the nipple: що говорить про дівчину відсутність ліфчика

09.02.2023 — Юмор
Жодних free the nipple: що говорить про дівчину відсутність ліфчика

У світі набирає популярності рух Free the nipple, що закликає жінок відмовлятися від носіння незручних бюстгальтерів і демонструвати соски, що просвічують крізь одяг. Проте психологи не впевнені, що самим дівчатам це піде на користь.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тільки соцмережі дозволили своїм прекрасним користувачам не замазувати у фотошопі соски на фотографіях, як прийшло неприємне дослідження американських психологів. Зі статті, опублікованої в журналі Evolutionary Behavioral Sciences, дуже однозначно випливає: якщо у дівчини видно соски, люди автоматично сприймають її як дурну і розбещену.

Причому такі висновки зробили як чоловіки, і жінки, яких запросили до участі у дослідженні. На жаль, це говорить лише про те, що наше суспільство все ще перебуває у полоні ґендерних стереотипів.

Професор Університету штату Нью-Йорк Ребекка Берч та її колеги вивчили реакції людей на ереговані соски у жінок на фотографіях. У дослідженні брали участь 234 особи, кожному з них у рандомному порядку показували 12 знімків із розмитими особами. Всі вони були одягнені, але деякі соски були твердими.

Респондентам поставили кілька запитань: «Як вам здається, вона зраджує свого партнера?», «Ця дівчина розумна?», «У неї можуть бути випадкові статеві зв'язки?» Також учасників дослідження попросили загалом розповісти про своє ставлення до дівчини на знімку.

З'ясувалося, що чим очевидніше у жінки крізь тканину проступали соски, тим менш розумною вона здавалася таким, що спостерігав. Здебільшого дівчат підозрювали у безладній сексуальній активності та ставили під сумнів їхні моральні підвалини.

Крім того, всі чоловіки-респонденти відзначили, що напружені соски — це запрошення до сексу, і заявили, що були б не проти провести з такою дівчиною час. Жінки-респонденти розкритикували моделей на знімках, наголосивши, що не стали б із ними спілкуватися.

Вчені зробили висновок, що оточуючих, як правило, не хвилює, від чого у жінки стали соски — від холоду, тертя чи збудження рівень сексуальності образу відразу піднімається. На підставі цього люди схильні виносити різкі судження на адресу людини, навіть якщо незнайомі з нею.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 40 чисто женских моментов поведения Психология отношений 0 Уходи красиво Внешность и здоровье 0 Nike выпустили коллекцию экологичной обуви Вокруг света 0 Самые легендарные и роскошные бордели в истории Юмор 0 Дослідження: переломи членів найчастіше трапляються у новорічні свята Психология отношений 0 Ученые назвали причины, по которым пары ссорятся на отдыхе Секс 0 Почему нашим девушкам так тяжело расслабиться в постели В курсе 0 Вийшов новий трейлер фільму "Дюна: Частина друга" Внешность и здоровье 0 Puma выпустила "алкогольную" коллекцию кроссовок Психология отношений 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити В курсе 0 Tinder тестирует поиск партнера по любимым местам Карьера 0 5 положительных качеств, которые могут испортить тебе жизнь В курсе 0 Том Хенкс, Скарлетт Йоханссон та інші в трейлері комедії «Місто астероїдів»… Карьера 0 Стало известно, мужчин каких профессий предпочитают женщины в "Тиндере" Психология отношений 0 10 стратегій, як поводитися у спілкуванні з дівчиною, щоб вона за тобою сумувала Внешность и здоровье 0 10 случайных советов, которые помогут выжить в разных ситуациях Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Секс 0 Исчеpпывающие данные о сексе в машине Вокруг света 0 6 самых развратных женщин в истории В курсе 0 Рассел Кроу сыграет в новом фильме по вселенной «Человека-паука»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.