Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Жодних free the nipple: що говорить про дівчину відсутність ліфчика

09.02.2023 — Юмор
Жодних free the nipple: що говорить про дівчину відсутність ліфчика

У світі набирає популярності рух Free the nipple, що закликає жінок відмовлятися від носіння незручних бюстгальтерів і демонструвати соски, що просвічують крізь одяг. Проте психологи не впевнені, що самим дівчатам це піде на користь.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тільки соцмережі дозволили своїм прекрасним користувачам не замазувати у фотошопі соски на фотографіях, як прийшло неприємне дослідження американських психологів. Зі статті, опублікованої в журналі Evolutionary Behavioral Sciences, дуже однозначно випливає: якщо у дівчини видно соски, люди автоматично сприймають її як дурну і розбещену.

Причому такі висновки зробили як чоловіки, і жінки, яких запросили до участі у дослідженні. На жаль, це говорить лише про те, що наше суспільство все ще перебуває у полоні ґендерних стереотипів.

Професор Університету штату Нью-Йорк Ребекка Берч та її колеги вивчили реакції людей на ереговані соски у жінок на фотографіях. У дослідженні брали участь 234 особи, кожному з них у рандомному порядку показували 12 знімків із розмитими особами. Всі вони були одягнені, але деякі соски були твердими.

Респондентам поставили кілька запитань: «Як вам здається, вона зраджує свого партнера?», «Ця дівчина розумна?», «У неї можуть бути випадкові статеві зв'язки?» Також учасників дослідження попросили загалом розповісти про своє ставлення до дівчини на знімку.

З'ясувалося, що чим очевидніше у жінки крізь тканину проступали соски, тим менш розумною вона здавалася таким, що спостерігав. Здебільшого дівчат підозрювали у безладній сексуальній активності та ставили під сумнів їхні моральні підвалини.

Крім того, всі чоловіки-респонденти відзначили, що напружені соски — це запрошення до сексу, і заявили, що були б не проти провести з такою дівчиною час. Жінки-респонденти розкритикували моделей на знімках, наголосивши, що не стали б із ними спілкуватися.

Вчені зробили висновок, що оточуючих, як правило, не хвилює, від чого у жінки стали соски — від холоду, тертя чи збудження рівень сексуальності образу відразу піднімається. На підставі цього люди схильні виносити різкі судження на адресу людини, навіть якщо незнайомі з нею.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Джона Хилл и Фаррелл Уильямс в новом ролике adidas Секс 0 «Никогда не занимайся этим по утрам!» и другие советы из самого древнего… Внешность и здоровье 0 Как определить размер пениса: мифы и правда Секс 0 7 новых фактов о сексе, которые ты захочешь узнать В курсе 0 Уилл Смит, орки и эльфы в новом трейлере Психология отношений 0 #говоритмужчина: кто пожалеет "мальчиков за тридцать" Звезды 0 Ирина Шейк для рекламы нижнего белья Intimissimi Секс 0 Як викликати у дівчини сексуальну напругу і змусити бажати тебе Секс 0 Как появилась контрацепция Юмор 0 Как и когда девушка понимает, что у тебя с ней все сеpьезно Внешность и здоровье 0 «Пиджак Джеймса Бонда», который невозможно промочить или испачкать Юмор 0 Как заставить девушку переспать с тобой Карьера 0 10 неожиданных привычек, которые выдают в тебе интеллектуала Гаджеты 1 Без кнопок и рамки: Samsung представила огромный смартфон Galaxy S8 Внешность и здоровье 0 Як швидко схуднути без шкоди для здоров'я? Юмор 0 Женщина - это такое существо, которое... Секс 0 Ученые: названо самое оптимальное время для секса Звезды 0 Кайли и Кендалл Дженнер в рекламной кампании Kylie Cosmetics Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил кроссовки по мотивам триллера "Хищник" Карьера 0 10 ознак того, що ти здатний досягти більшого, ніж оточуючі
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.