Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Дівці мимоволі: хто такі інцели і за що вони не люблять жінок

02.02.2023 — Юмор
Дівці мимоволі: хто такі інцели і за що вони не люблять жінок

Мрієш про кохання, але ніяк не можеш зустріти ту саму, єдину і неповторну? Можливо, ти інцел (ні, це не лайка).

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Інцел - це людина, яка не може знайти собі сексуального партнера за всього бажання це зробити. Такі чоловіки не можуть ні створити сім'ю, ні навіть завести якийсь хоч трохи романчик.

При цьому особливість такого «вовка-одинака» в тому, що у своєму мимовільному целібаті він звинувачує жінок — мовляв, усім їм потрібні багаті, красиві, фінансово відповідальні (треба підкреслити).

Ну і як тут зустріти «гідну»? Простіше замаскувати біль самотності під цинізм чи холодність.


Ущербне зростання

Таке збиткове ставлення до себе та впевненість у споживчому наплюванні жінок тягнеться ще з періоду дорослішання. Якщо підліток стикався з базовими факторами, що травмують, він може боятися відносин і підсвідомо робити все, щоб залишитися самотнім.

Сценарій батьківської сім'ї, записаний на плівку життя, програється через наше мислення, настанови та цінності, а також через вибір, який ми робимо тисячі разів, щоб визначити, як нам проживати це життя.

6 базових травмуючих факторів:

  • конфліктні чи напружені відносини між матір'ю та батьком;
  • відхід батьків із дому і, як наслідок, залишення дітей самих;
  • насильство з боку батька чи матері;
  • алкоголізм одного чи обох батьків;
  • пасивне проведення часу біля телевізора;
  • хронічна бідність.

 

Мамин хлопчик

Ще одна причина вимушеної самотності – різного виду розладу особистості. Наприклад, інфантильна поведінка — небажання дорослішати та брати на себе якусь відповідальність, у тому числі за жінку чи дітей.

Причиною можуть бути нарцисичні прояви — надмірна самозакоханість. Любов до себе і свого комфорту переходить всі розумні межі. Такий чоловік впевнений, що всі довкола мають дбати лише про нього і його майбутня ідеальна дружина не виняток.

Також часто мимоволі чи мимоволі поодинці залишаються чоловіки з шизоїдним розладом особистості. Але не зовсім правильно говорити, що вони абсолютно самотні. Найчастіше вони живуть з мамами, які безкоштовно забезпечують певний рівень комфорту та свободу у пошуках „тої самої“».

А вона все не перебуває і не перебуває, от і живуть чоловіки роками під маминим крилом, скаржачись на примхливість та вибагливість жінок.

 

Мовчазні гостери

Гостинг — це коли хтось зливається із спілкування «англійською» — була людина і немає її. Тільки чатик у телефоні залишився, але на повідомлення там більше не відповідають, трубку не беруть, та й взагалі «абонент для вас назавжди недоступний».

За словами психолога, ось так, мовчки, геть із стосунків тікають чоловіки, які не вміють спілкуватися: ставити питання, виявляти емпатію, озвучувати думки та бажання.

В результаті потік почуттів та емоцій обрушується на них, збентежуючи.

Особливість таких мовчунів - любов до спиртного та стану легкого сп'яніння. Напідпитку вони розслабляються і можуть озвучити все, що на душі. Але для сімейного життя це зовсім не вихід із ситуації.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Учёные выяснили самые популярные ролевые игры для секса Юмор 0 8 признаков того, что ты подвергся бомбардировке любовью MC Like 0 Джулиана Герц и Ннеома Аносике для рекламной кампании купальников Vitamin A Карьера 0 Как не надо вести себя на корпоративе: в гифках Звезды 0 Алессандра Амбросио для пикантного фотосета Секс 0 Лучшее, что ты испытывал: 5 советов для улучшения оргазма MC Like 0 Вита Сидоркина в каталоге купальников SI Swimsuit 2020 Внешность и здоровье 0 Как определить размер пениса: мифы и правда Психология отношений 0 Топ-5 мужских страхов перед женщиной Секс 0 История сексуальности: что возбуждало весь мир в разные десятилетия #1 В курсе 0 Первый трейлер "Мстители 4: Конец игры" В курсе 0 Первый взгляд на Джареда Лето в роли Джокера из режиссерской версии "Лиги… Карьера 0 Как вести себя с начальством, если оно - женщина Автомобили 0 Посмотрите на самый дешевый в мире электромобиль: он стоит всего 100 долларов Звезды 0 Анна Курникова снялась в купальнике для Cosmopolitan Карьера 0 10 поступков, из-за которых окружающие стараются тебя избегать Секс 0 От петтинга до тантры: гид по сексу без проникновения В курсе 0 Том Харди и Вуди Харрельсон в трейлере фильма «Веном 2» Карьера 0 Какие профессии будут востребованы после карантина Психология отношений 0 О насилии над мужским мозгом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.