ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Дівці мимоволі: хто такі інцели і за що вони не люблять жінок

02.02.2023 — Юмор
Дівці мимоволі: хто такі інцели і за що вони не люблять жінок

Мрієш про кохання, але ніяк не можеш зустріти ту саму, єдину і неповторну? Можливо, ти інцел (ні, це не лайка).

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Інцел - це людина, яка не може знайти собі сексуального партнера за всього бажання це зробити. Такі чоловіки не можуть ні створити сім'ю, ні навіть завести якийсь хоч трохи романчик.

При цьому особливість такого «вовка-одинака» в тому, що у своєму мимовільному целібаті він звинувачує жінок — мовляв, усім їм потрібні багаті, красиві, фінансово відповідальні (треба підкреслити).

Ну і як тут зустріти «гідну»? Простіше замаскувати біль самотності під цинізм чи холодність.


Ущербне зростання

Таке збиткове ставлення до себе та впевненість у споживчому наплюванні жінок тягнеться ще з періоду дорослішання. Якщо підліток стикався з базовими факторами, що травмують, він може боятися відносин і підсвідомо робити все, щоб залишитися самотнім.

Сценарій батьківської сім'ї, записаний на плівку життя, програється через наше мислення, настанови та цінності, а також через вибір, який ми робимо тисячі разів, щоб визначити, як нам проживати це життя.

6 базових травмуючих факторів:

  • конфліктні чи напружені відносини між матір'ю та батьком;
  • відхід батьків із дому і, як наслідок, залишення дітей самих;
  • насильство з боку батька чи матері;
  • алкоголізм одного чи обох батьків;
  • пасивне проведення часу біля телевізора;
  • хронічна бідність.

 

Мамин хлопчик

Ще одна причина вимушеної самотності – різного виду розладу особистості. Наприклад, інфантильна поведінка — небажання дорослішати та брати на себе якусь відповідальність, у тому числі за жінку чи дітей.

Причиною можуть бути нарцисичні прояви — надмірна самозакоханість. Любов до себе і свого комфорту переходить всі розумні межі. Такий чоловік впевнений, що всі довкола мають дбати лише про нього і його майбутня ідеальна дружина не виняток.

Також часто мимоволі чи мимоволі поодинці залишаються чоловіки з шизоїдним розладом особистості. Але не зовсім правильно говорити, що вони абсолютно самотні. Найчастіше вони живуть з мамами, які безкоштовно забезпечують певний рівень комфорту та свободу у пошуках „тої самої“».

А вона все не перебуває і не перебуває, от і живуть чоловіки роками під маминим крилом, скаржачись на примхливість та вибагливість жінок.

 

Мовчазні гостери

Гостинг — це коли хтось зливається із спілкування «англійською» — була людина і немає її. Тільки чатик у телефоні залишився, але на повідомлення там більше не відповідають, трубку не беруть, та й взагалі «абонент для вас назавжди недоступний».

За словами психолога, ось так, мовчки, геть із стосунків тікають чоловіки, які не вміють спілкуватися: ставити питання, виявляти емпатію, озвучувати думки та бажання.

В результаті потік почуттів та емоцій обрушується на них, збентежуючи.

Особливість таких мовчунів - любов до спиртного та стану легкого сп'яніння. Напідпитку вони розслабляються і можуть озвучити все, що на душі. Але для сімейного життя це зовсім не вихід із ситуації.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 В Киеве запустили сервис доставки алкогольных коктейлей Психология отношений 0 7 самых отвратительных для девушек мужских качеств Гаджеты 0 Ford выпустил собачью будку с шумоподавлением Психология отношений 0 5 типов отношений, которые ни к чему не приведут Звезды 0 Дочь Ренаты Литвиновой на обложке журнала MAXIM Внешность и здоровье 0 Levi's и Джастин Тимберлейк выпустили совместную коллекцию Вокруг света 0 Так вредно или полезно летать на отдых в теплые страны зимой? Автомобили 0 8 красивых автомобилей, испорченных одной уродливой деталью Психология отношений 0 8 пpизнаков, что девушка хочет тебя бpосить В курсе 0 Ніколас Кейдж та Ніколас Холт в трейлері фільму «Ренфілд» Психология отношений 0 8 речей, які необхідно враховувати, якщо будуєш стосунки з дівчиною, яка має… Карьера 0 Как жить, если ты умный, а все вокруг глупые Карьера 0 У тебя слишком мало времени, чтобы переживать об этих вещах Секс 0 Что ей нужно от тебя, кроме огромного пениса В курсе 0 Джонни Депп во втором трейлере "Убийство в "Восточном экспрессе" В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере боевика «Узники страны призраков» Секс 0 12 откровенных признаний девушек о том, что тебе нужно делать в постели, а что… Карьера 1 Ребята 40+, что с вами не так? Психология отношений 0 Ученые выявили существенные преимущества людей без пары Звезды 0 Летиция Каста, Джиджи Хадид и другие для откровенного календаря Pirelli
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.