Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як вийти з френдзони

07.04.2023 — Психология отношений
Як вийти з френдзони

Краще спочатку опинитись у неї в ліжку, а потім стати її другом, ніж спершу стати другом, а потім виявитися ні з чим.

Дівчина, на яку в тебе є плани, що далеко йдуть, розповідає про проблеми в особистому житті і запевняє, що тільки ти її розумієш? Насторожіться!

За словами Дена Гріна, автора відеокурсу «Мистецтво спокуси», це може означати, що ти перестав існувати для неї як сексуальний об'єкт, і вона зарахувала тебе до категорії друзів.

Щоб вирватися із цього гетто, роби так.


Поза зоною досяжності

«Багато хлопців вважають, що, оточивши дівчину цілодобовою турботою, вони прокладуть найкоротшу дорогу в ліжко, — нарікає Ден. — Але таке трапляється лише у романтичних комедіях».

Мчати першим покликом через все місто, щоб допомогти їй зробити радіо трохи голосніше, — остання справа. Якщо твоя допомога діставатиметься їй без зусиль, вона до цього швидко звикне.

Найчастіше відповідай на прохання «ні», інакше все закінчиться тим, що ти погодишся доглянути її кішку у вихідні, які вона проведе з татуйованим з ніг до голови байкером.

 

У нападі ревнощів

Сміливо обговорюй з нею принади інших дівчат («Ти бачила ноги нашої нової секретарки? Ні? Стривай, зараз я тобі про них заспіваю!»).

Якщо своє захоплення ти висловлюватимеш про її подруг або знайомих, дівчина може захотіти вступити з ними в конкурентну боротьбу із суто спортивного інтересу.

«Яким би побитим не був цей прийом, ревнощі все ще лишаються старшим козирем у твоїй колоді», — запевняє Ден. Якщо дівчина відчуває до тебе хоч найменший сексуальний інтерес, цей простий трюк відіграє вирішальну роль.

 

Спали її мости

Подолай свою сором'язливість і не червоною задушливою хвилею, злегка зіткнувшись папками для паперів. Твоє ставлення до неї має бути зрозумілим без слів.

"Головна причина, чому дівчина записує чоловіка в друзі, полягає в тому, що він поводиться як друг", - пояснює Ден.

 

Превентивний удар

Випереди її з реплікою "Давай залишимося просто друзями". Ці слова стануть у нагоді тобі самому, коли ти відчуєш, що ваші стосунки, які так добре розвивалися спочатку, застопорилися.

Ця сакраментальна фраза, сказана в потрібний час у потрібному місці (наприклад, на закінчення добре проведеного разом вечора) допоможе підштовхнути твою знайому до наступного закономірного кроку.

Дівчина, звісно, розуміє, що тобі від неї треба. Тому, якщо ти раптом відкинеш її, вона докладе всіх зусиль, щоб ти змінив своє рішення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 5 сексуальных уроков от героев "Игры престолов" Юмор 0 Мужские "подкаты", которые не работают Внешность и здоровье 0 8 причин, почему пиво полезно для тебя Секс 0 Чи існує чоловічий сквірт Психология отношений 0 Как это работает: Любовь Автомобили 0 Hyundai и Kia будут выпускать авто с солнечными панелями Секс 0 7 ошибок, которые совершает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Секс 0 Секс только в комплекте с эмоциональной близостью: кто такие демисексуалы Вокруг света 0 Ужасный 2020-й и ещё 7 худших годов в истории человечества Внешность и здоровье 0 5 интересных фактов о твоём члене Гаджеты 0 Samsung представила концепт смартфона "раскладушки-пудреницы" Карьера 0 9 способов, как за деньги можно купить счастье Звезды 0 Эшли Грэм для ноябрьского Vogue Секс 0 3 причини, чому ми вважаємо за краще грубий секс Карьера 0 9 речей, які подобаються нам лише через ностальгію В курсе 0 Зак Эфрон в трейлере драмы «Величайший пивной забег» Секс 0 5 способов поднять иммунитет при помощи секса Звезды 0 Синди Кроуфорд, Даутцен Крез, Ирина Шейк и другие в календаре CR В курсе 0 Уилл Смит в новом трейлере "Аладдина" Юмор 0 10 главных минусов взpослой жизни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.