Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як вийти з френдзони

07.04.2023 — Психология отношений
Як вийти з френдзони

Краще спочатку опинитись у неї в ліжку, а потім стати її другом, ніж спершу стати другом, а потім виявитися ні з чим.

Дівчина, на яку в тебе є плани, що далеко йдуть, розповідає про проблеми в особистому житті і запевняє, що тільки ти її розумієш? Насторожіться!

За словами Дена Гріна, автора відеокурсу «Мистецтво спокуси», це може означати, що ти перестав існувати для неї як сексуальний об'єкт, і вона зарахувала тебе до категорії друзів.

Щоб вирватися із цього гетто, роби так.


Поза зоною досяжності

«Багато хлопців вважають, що, оточивши дівчину цілодобовою турботою, вони прокладуть найкоротшу дорогу в ліжко, — нарікає Ден. — Але таке трапляється лише у романтичних комедіях».

Мчати першим покликом через все місто, щоб допомогти їй зробити радіо трохи голосніше, — остання справа. Якщо твоя допомога діставатиметься їй без зусиль, вона до цього швидко звикне.

Найчастіше відповідай на прохання «ні», інакше все закінчиться тим, що ти погодишся доглянути її кішку у вихідні, які вона проведе з татуйованим з ніг до голови байкером.

 

У нападі ревнощів

Сміливо обговорюй з нею принади інших дівчат («Ти бачила ноги нашої нової секретарки? Ні? Стривай, зараз я тобі про них заспіваю!»).

Якщо своє захоплення ти висловлюватимеш про її подруг або знайомих, дівчина може захотіти вступити з ними в конкурентну боротьбу із суто спортивного інтересу.

«Яким би побитим не був цей прийом, ревнощі все ще лишаються старшим козирем у твоїй колоді», — запевняє Ден. Якщо дівчина відчуває до тебе хоч найменший сексуальний інтерес, цей простий трюк відіграє вирішальну роль.

 

Спали її мости

Подолай свою сором'язливість і не червоною задушливою хвилею, злегка зіткнувшись папками для паперів. Твоє ставлення до неї має бути зрозумілим без слів.

"Головна причина, чому дівчина записує чоловіка в друзі, полягає в тому, що він поводиться як друг", - пояснює Ден.

 

Превентивний удар

Випереди її з реплікою "Давай залишимося просто друзями". Ці слова стануть у нагоді тобі самому, коли ти відчуєш, що ваші стосунки, які так добре розвивалися спочатку, застопорилися.

Ця сакраментальна фраза, сказана в потрібний час у потрібному місці (наприклад, на закінчення добре проведеного разом вечора) допоможе підштовхнути твою знайому до наступного закономірного кроку.

Дівчина, звісно, розуміє, що тобі від неї треба. Тому, якщо ти раптом відкинеш її, вона докладе всіх зусиль, щоб ти змінив своє рішення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Джордж Клуни в трейлере драмы "Доброе утро, полночь" Секс 0 Тревожная кнопка: 13 правил обращения с клитором Юмор 0 Женщины хотят, чтобы мы лгали. О чем? В курсе 0 Тильда Суинтон и Хью Лори в трейлере комедии "История Дэвида Копперфилда" Психология отношений 0 "Сезон стыковки" и как он поможет тебе в отношениях с женщинами Секс 0 5 советов, как смотреть со своей девушкой порно (и не выглядеть извращенцем!) Вокруг света 0 10 вещей, которые еще можно успеть сделать этим летом Автомобили 0 Компанія Hyundai придумала «розумний» дах, що пересуває тінь по салону Внешность и здоровье 0 6 мифов о возpасте для тех, кто боится постареть Вокруг света 0 4 самые длинные дороги в мире, на которых тебя ждут приключения Внешность и здоровье 0 Правда ли, что кока-кола разъедает желудок Карьера 0 Матчасть: есть ли место мату в русском языке В курсе 0 Предложение дня: в Великобритании открыли вакансию мечты Психология отношений 0 Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи MC Like 0 Жозефин Скрайвер в фотосъёмке для Venomous Magazine В курсе 0 PornHub: гид по предпочтениям пользователей Гаджеты 0 Samsung создаст контактные линзы с поддержкой технологии дополненной реальности В курсе 0 Первый трейлер фильма Клинта Иствуда "15:17 в Париж" Внешность и здоровье 0 10 найдикіших фактів про алкоголь Карьера 0 12 типов людей, которым сложно найти хорошую работу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.