Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 ознак того, що душевні якості для тебе важливіші за матеріальні цінності

05.04.2023 — Психология отношений
7 ознак того, що душевні якості для тебе важливіші за матеріальні цінності

Сьогодні понад усе ставляться матеріальні цінності. Принципи, ідеологія, мораль - все це в очах більшості має меншу цінність, ніж гроші та речі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Погано це чи добре — покаже час, але поки що тенденція негативна. Серед мільярдів ідеальних споживачів є люди, для яких душевні якості перевищують матеріальні цінності.

Це не означає, що всі просвітлені аскети, вони теж вміють і хочуть насолоджуватися тими ж смартфонами і поїздками на море. Просто вони трохи інакше дивляться на речі.

Зрозуміти, що ти теж не матеріаліст, можна за такими ознаками.

 

Ти цінуєш враження та досвід більше, ніж майно

Нас привчили вважати корисними лише матеріальні блага і отримувати задоволення лише від володіння чимось, втіленим у реальність.

Однак речі мають властивість старіти, причому іноді навіть заплановано, ламатися або просто переставати подобатися, тоді як враження залишаються з тобою все твоє життя.

Але значно ціннішим є досвід, який робить нас унікальними, визначає, ким ми будемо, чого зможемо досягти.

Речі не здатні змінити твій напрям у житті та спосіб думки, а враження та досвід можуть.

Якщо ти цінуєш ці якості більше, ніж новий смартфон, то ти вже не такий матеріаліст, яким себе вважаєш.

 

Не намагаєшся компенсувати свої недоліки матеріальними цінностями

Існує безліч жартів про величезні джипи і обернено пропорційний розмір пеніса, про величезні будинки, щоб показати, що ти немов цар у палаці, і так далі. І всі вони здебільшого правдиві.

Більшість людей прагнуть матеріальних цінностей не для свого комфорту і безпеки, а щоб пустити пилюку в очі інших людей, здатися їм більш значущими, ніж вони є насправді.

Якщо ти не граєш цю гру, то вже на щабель вище за типового матеріаліста, схибленого на світі речей.

Ті люди, незважаючи на успішність і навіть щастя, що видається, насправді незадоволені собою, адже варто їм виявитися трохи вище, як долинає голос «ти все одно не станеш дорівнює кращим».

 

Тебе не хвилюють бренди, тренди та інші параметри речей

Сьогодні речі зведені в культ.

Важливо не те, що ти одягаєш на себе, не те, яке воно на смак та наскільки комфортне, а емблема на коробці. Так, гучний бренд – це символ надійності та якості, але не стовідсотковий.

Однак тепер бренд — це те, що люди хочуть показувати іншим, вихвалятися тим, що вони купили щось, що іншим не по кишені.

Якщо тебе не особливо хвилюють всі ці гучні назви та логотипи і ти береш річ просто тому, що вона тобі подобається і ти вважаєш її такою ж зручною та практичною, як аналог від відомої компанії, отже, ти не піддаєшся постійній пропаганді культу споживання.

 

Ти розглядаєш гроші та речі як ресурси, а не як кінцеву мету

Більшість робить одну й ту саму помилку в оцінці цінностей – неправильно інтерпретують речі. Для них гроші — це кінцева мета, як і, наприклад, покупка дорогого автомобіля.

Вони не розглядають нову машину як можливість їздити з великим задоволенням, лише як спосіб викликати в оточуючих заздрість або підвищити свій статус в очах інших.

Людина, якій більш важлива душевність, а не матеріальні цінності, не женуться за таким уявним добробутом.

Він добре знає ціну грошам та речам, але використовує їх для отримання, як він вважає, справжнього задоволення, що перебуває у пізнанні та досвіді.

 

Ти не витрачаєш час на порівняння з іншими людьми та заздрість

Багато людей, які цінують лише матеріальні цінності, постійно порівнюють себе з оточуючими і ніяк не можуть дійти гармонії з собою. Та це й неможливо, адже завжди знайдеться хтось, хто кращий за тебе за одним або декількома параметрами.

Якщо тобі важлива душевність, ти хоч і піддається іноді порівнянням, але, швидше, у плані позитивних якостей.

Хтось розумніший за тебе, і ти прагнеш бути схожим на нього, хтось добріший, і він стає прикладом для наслідування.

При цьому ти відчуваєш не заздрість, а повагу, і дивишся на людину як на того, у кого можна навчитися чогось корисного.

 

Для тебе важливіші вчинки, а не те, скільки людина витратила грошей

Майже все в цьому світі продається, і це найпростіший варіант. За кількістю витрачених грошей та інших матеріальних ресурсів багато хто оцінює старання інших людей, але це не зовсім правильно.

Вчинки — ось що справді важливо. Яка різниця, скільки було витрачено грошей, якщо це було зроблено не від душі чи навіть із корисливих спонукань?

Людина, якій важлива духовна складова, добре відчуває, коли ті чи інші дії здійснюються не з доброї волі.

Для нього буде важливіша елементарна допомога, але від душі, аніж велика пожертва на благодійність з метою підняти престиж.

 

Ти не вважаєш матеріальні блага ознакою сильної особистості

Найбільшим показником спрямованості на духовне, а чи не на матеріальне, є умовний поділ людей категорії.

Більшість через пропаганду споживання вважає сильними особистостями лише тих, які змогли вище забратися сходами соціальної ієрархії. Безумовно, фінансова складова відіграє роль, але не таку серйозну, як багато хто вважає.

Людина, яка не ставить у культ матеріальне, відноситься до оточуючих, незалежно від їхнього стану в суспільстві, практично однаково.

Для нього прикладом стає лікар, який проводить найскладнішу операцію протягом 10 годин, незважаючи на втому, батьки, які роблять все, щоб їхні діти виросли добрими людьми.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как правильно говорить на собеседовании о будущей зарплате Автомобили 0 Надежные производители антифриза Автомобили 0 Xiaomi показала свой первый автомобиль В курсе 0 Мел Гибсон в трейлере боевика "Сила природы" Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются управлять нами Секс 0 5 вещей, которые эволюция изменила в сексе Психология отношений 0 Почему мы испытываем ревность и что с этим делать В курсе 0 Уилл Смит в новом трейлере "Аладдина" Внешность и здоровье 0 Converse и Comme des Garcons Play показали новую модель кед с красной подошвой Секс 0 20 признаков, что тебе изменяют (мнение частного детектива) В курсе 0 Амбассадором Victoria's Secret впервые стал мужчина Юмор 0 9 глупейших поступков, которые выдают твою влюбленность Карьера 0 14 признаков, что ты мальчик, а не мужчина Карьера 0 7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж… Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Юмор 0 10 безобидных семейных установок, которые могут сломать тебе жизнь В курсе 0 Жан-Клод Ван Дамм в ироничном боевике «Последний наемник» Карьера 0 11 причин, почему человек, который ставит себя на первое место, счастливее… Автомобили 0 Начат выпуск автомобилей Volvo, которые не разгонятся быстрее 180 км/ч Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безpаботный
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.