Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 причин, чому ти швидко починаєш відчувати нудьгу у стосунках

12.04.2023 — Психология отношений
10 причин, чому ти швидко починаєш відчувати нудьгу у стосунках

Перші місяці стосунків зазвичай найнасиченіші: ви знайомитесь один з одним, проводите разом багато часу, перебудовуєте свій побут і графік справ, намагаєтеся бути романтичними.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але все це досить швидко закінчується, і коли ви звикаєте до свого нового статусу, настає наступний етап, коли ви вже притерлися і стосунки перестають викликати такі сильні емоції, як на початку.

Якщо після пари місяців із дівчиною тобі стає нестерпно нудно і так повторюється щоразу, коли ти починаєш зустрічатися з кимось – це тривожна ознака. Тобі потрібно розібратися в причинах твоїх нудьг, щоб не позбавляти себе шансу на серйозні стосунки в майбутньому.

Ми зібрали кілька можливих причин.

 

Тобі не вистачає емоцій

Після так званого цукерково-букетного періоду ти стикаєшся із суворою реальністю: будь-які емоції притуплюються.

Звичайно, ти можеш спробувати знайти нову дівчину, щиро вірячи в те, що зараз поряд з тобою просто не твоя людина.

Але проблема нікуди не зникне – ти вкотре відчуєш нудьгу. Щоб стосунки приносили тобі позитивні емоції, ти маєш працювати над ними.

Не сиди на місці: вигадуй нові ідеї для спільного дозвілля, роби дівчині приємні сюрпризи без приводу, дозволь собі бути спонтаннішим. Все це піде вам на користь.

 

Ти вступаєш у стосунки з нереалістичними очікуваннями

Ти можеш починати стосунки з нереалістичними очікуваннями. Наприклад, можеш розраховувати на те, що твоя дівчина мотивуватиме тебе не сидіти склавши руки або що вона робитиме твоє життя цікавішим.

Насправді це – твоє завдання, ніхто інший не повинен штовхати чи розважати тебе. І чим швидше ти це усвідомлюєш, тим простіше тобі навчитися задовольняти свої запити самостійно.

Отже, ти не будеш настільки сильно розчаровуватись у своєму партнері та у відносинах.

 

Тобі не вистачає відчуття свободи

Є люди, яким життєво важливо відчувати свободу та незалежність. Взагалі, в ідеалі цього має прагнути кожна людина.

Йдеться не про абсолютну свободу, яка швидше приведе до вакханалії і зруйнує психіку твоєї дівчини. А про те, що кожній людині у відносинах потрібен особистий простір.

Якщо твоя дівчина прагне контролювати кожен твій крок, з'являючись скрізь з тобою або змушуючи завжди звітувати перед нею, не дивно, що ти відчуваєш нудьгу.

Якщо ревнощі та жага контролю з'явилися без вагомих причин і ти не давав привід для недовіри, ти як мінімум маєш відстояти свої особисті межі.

 

Ти відчуваєш, ніби знаєш про дівчину все

Перші місяці стосунків виходять дуже насиченими на події та оповідання. Тому ти швидко можеш почати відчувати, ніби знаєш свою дівчину давно.

Вся інформація, яку вона виклала про себе та своє життя, відклалася в тебе в голові, і тобі здається, що ти не дізнаєшся про неї більше нічого нового.

Однак це помилкове побоювання: повір, навіть пари, одружені довгі роки, продовжують дивувати один одного, розкриваючись із найнесподіваніших сторін.

Тож не поспішай з висновками. Тим більше, що людина не може почуватися абсолютно комфортно з тим, хто їй подобається через кілька місяців після знайомства.

 

Ти сумуєш за вільним часом віч-на-віч із самим собою

Може бути, ти – людина, якій потрібен вільний час, проведений на самоті. А з появою дівчини ти втратив таку нагоду.

Справ занадто багато, щоб ти дозволив собі кілька годин на день наодинці з книгою, фільмом чи коханим хобі. Так часто відбувається, коли партнери не поділяють своє дозвілля.

Але, як уже було сказано вище, у вас із дівчиною має бути особистий простір. В іншому випадку ваші відносини швидко можуть перетворитися на залежні.

 

Ти проводиш занадто мало часу з дівчиною

Нудьгу у стосунках можуть викликати й надто рідкісні зустрічі. Якщо ви проводите разом недостатньо часу, ви не отримуєте задоволення від спілкування.

Ви не встигаєте обговорити важливі для вас речі, постійно перебуваєте в стані стресу через обмеженість часу, переживаєте, що недостатньо вкладаєтеся у відносини.

Ну і найбанальніше - ви сумуєте один без одного, і нудьга поступово поширюється на всі сфери життя.

 

Ти не вмієш миритися з чужими недоліками

Якщо ти не вмієш миритися з недоліками оточуючих людей, то стосунки щоразу розчаровуватимуть тебе.

Як тільки ти дізнаєшся дівчину краще і зрозумієш, що вона має негативні риси характеру чи звички, ти почнеш сумніватися у своєму виборі.

Ти шкодуєш витрачений час і сподіваєшся якось вплинути на свого партнера. Але це, мабуть, не працює.

А програми для знайомств створюють ілюзію нескінченного вибору, що змушує тебе втрачати інтерес до своєї дівчини та будувати стосунки з кимось іншим.

 

Ти зустрічаєшся не з тією дівчиною

Тобі може бути нудно у стосунках через те, що ти обираєш не тих дівчат. Наприклад, ти оцінюєш їх виключно на вигляд, навіть не замислюючись, чи буде тобі з нею цікаво.

Якщо вступати у відносини з тими, до кого в тебе є лише фізичний потяг, то нічого серйозного з цього не вийде. Ти неминуче розчаруєшся у своєму виборі і швидко почнеш знемагати від нудьги.

 

Ти надто захоплюєшся стосунками

На початку стосунків ти можеш надто сильно в них залучатися, забуваючи про свої хобі та нехтуючи спілкуванням з рідними та друзями.

Змінюючи звички, свідомо чи підсвідомо ти перекроюєш своє життя, але згодом тобі стає нудно. Адже далеко не кожна людина буде готова зробити те саме для тебе.

Почуття покинутості й обманутості дасться взнаки, і ти почнеш звинувачувати свою дівчину в тому, що вона не приділяє тобі достатньо уваги і стримує тебе.

 

Тобі дійсно не потрібні стосунки

Не потрібно налаштовувати себе на те, що кожному без винятку необхідно знайти пару. Деяким людям цілком комфортно та без стосунків.

Просто їм подобається їхнє звичне життя, і вони не відчувають браку в чомусь.

Так що якщо ти вступаєш у стосунки, просто тому, що все так роблять, або через тиск оточуючих, не чекай, що ти втягнешся і почнеш отримувати задоволення від свого нового життя.

Прислухайся насамперед до себе: якщо тобі добре одному, що ж, значить, немає сенсу протистояти цьому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Лив Тайлер в откровенной сьемке Triumph Секс 0 15 человек, с которыми вы никогда не должны спать Внешность и здоровье 0 Converse и Comme des Garcons Play показали новую модель кед с красной подошвой Психология отношений 0 Тебе уже 18, мне - всего 36: особенности отношений с женщинами младшего возраста Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопpосы девушки своего друга В курсе 0 Трейлер документального сериала о Майкле Джордане Юмор 0 Грудь или попа: карта, показывающая, что популярнее в разных странах В курсе 0 Дев Патель в трейлере "История Дэвида Копперфилда" Карьера 0 13 научных доказательств, что женщины лучше мужчин Секс 0 Что делать, если девушка даже не пытается тебя возбудить В курсе 0 Брендан Глисон в роли Дональда Трампа в сериале "Закон Коми" MC Like 0 Альбом со снимками голых женщин от Дэвида Линча Звезды 0 Джіджі Хадід у відветрій зйомці для M Le magazine du Monde Автомобили 0 Apple развлечет пассажиров машин виртуальными зомби Внешность и здоровье 0 Игроманию официально признали заболеванием В курсе 0 Лиам Нисон сыграл вместе с сыном в комедии "Сделано в Италии" Внешность и здоровье 0 Как вернуть должок печени после праздников В курсе 0 «Автомобильный Shazam»: создали приложение, определяющее автомобили по внешнему… В курсе 0 Популярные онлайн казино с какого начать? Карьера 0 10 причин, по которым вы не можете разбогатеть
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.