Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 причин, чому серйозні стосунки закінчуються розставанням

14.04.2023 — Психология отношений
10 причин, чому серйозні стосунки закінчуються розставанням

Коли розлучаються люди, які тільки недавно почали зустрічатися – ніхто не дивується. Це сприймається спокійно: вони просто не підійшли одне одному, зрозуміли, що вони не мають майбутнього, і так далі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Інша річ, коли розлучаються пари, які проіснували кілька років, встигли познайомити батьків і пожити разом.

Новини про їхній розрив викликають шок, адже всі їхні знайомі давно встигли одружити їх. Насправді причин, через які серйозні стосунки закінчуються розставанням, також багато.

У цій статті MEN'S CULT зібрав найпоширеніші з них.

 

У вас різне бачення сім'ї

Звичайно, про те, як ви уявляєте сім'ю, бажано говорити на самому початку стосунків, а ще краще – до ухвалення рішення зустрічатися.

Якщо ви не дізнаєтеся один у одного, як вам прийнятно вести бюджет, де ви хотіли б жити, чи плануєте ви заводити дітей і якщо так, то скільки і коли, як уявляєте розподіл домашніх обов'язків і так далі, то великий ризик розчарування.

Ви можете витратити багато часу і зрештою зрозуміти, що зовсім не підходьте один одному.

 

Ви не готові йти на компроміси через егоїзм

Кожен із вас хоче, щоб інший чинив певним чином. І ви не готові йти на компроміси через його егоїзм.

Тобі здається, що твоя дівчина має тобі поступатися, а вона, у свою чергу, не збирається відмовлятися від бажаного та спрощувати вимоги.

У результаті виходить, що ваші відносини з часом перетворюються на постійну боротьбу, яка неминуче призводить до розставання.

 

Вас поєднує лише бажання побудувати серйозні стосунки

Буває і так, що двох людей поєднує лише бажання побудувати серйозні стосунки, які надалі переростуть у сім'ю. Особливо часто це буває з тими, хто переживає через свій вік або стикається з тиском батьків та друзів.

Такі люди з самого знайомства починають розповідати про те, наскільки їм важливо перевести відносини на серйозний рівень, тим самим прискорюючи процес.

Їхні стосунки розвиваються дуже швидко, вони незабаром починають жити разом і грають весілля, проте з часом виявляють, що мети досягнуто і їх більше нічого не поєднує.

 

Ваші сім'ї беруть участь у вирішенні ваших проблем

Здорово, коли ваші рідні готові підтримувати вас, допомагати матеріально, якщо це виявиться необхідним. Але будь-яка допомога може мати негативні наслідки.

Проблеми, з якими стикається ваша пара, мають вирішувати дві людини – ти та твоя дівчина.

Присвячувати в це рідних, навіть найближчих – велика помилка. Своїми порадами та діями вони можуть лише посилити ситуацію, посварити вас ще сильніше.

Якщо близькі постійно влазять у ваше життя, швидше за все, вашу пару в майбутньому чекатиме розставання.

 

У вас були завищені очікування від стосунків

Часто буває і так, що уявлення людей про стосунки та про кохання в цілому не мають нічого спільного з реальністю.

Ви з дівчиною могли ідеалізувати один одного або чекати, що стосунки закриють ваші потреби та зроблять життя легшим.

Але з часом, особливо коли ви починаєте жити разом і будувати побут, приходить розчарування. Виявляється, що ви обоє чекали чогось іншого від стосунків і не готові продовжувати їх далі.

 

Ви не поважаєте один одного

Можна побудувати серйозні стосунки з людиною, яка тебе не поважає, проте навряд чи такі стосунки продовжаться довго.

Спроби змагатися з партнером, образи, зменшення успіхів і заслуг – все це сильно віддаляє людей один від одного.

Не кажучи вже про те, що незабаром відносини переростуть у токсичні і почнуть негативно впливати на всі сфери життя людини.

Якщо хтось із вас не поважає кохану людину, то краще відразу перестаньте витрачати свій та чужий час.

 

Ви не ставите в пріоритет свої власні потреби та бажання

На першому місці у людини повинні стояти не рідні та близькі, і навіть не її партнер, а вона сама.

Якщо список пріоритетів зміщується і потреби та бажання людини відходять на другий план, а згодом забуваються, вона не почуватиметься щасливою.

А будувати стосунки з нещасним – все одно, що самому усвідомлено вибирати страждання замість комфортного та спокійного життя.

Довгострокові здорові стосунки можливі тільки в тому випадку, якщо обидві людини розуміють: спочатку їм потрібно задовольнити свої потреби, а вже потім за бажання і можливості надавати допомогу іншим людям.

 

Один із вас не готовий до збільшеної відповідальності

Якщо хтось один готовий перевести відносини на новий рівень, а другий противиться цьому, сумнівається у своїй готовності до збільшеної відповідальності – ваша пара може розпастись.

Причому навіть у тому випадку, якщо ви зустрічалися довго, не стикалися із серйозними проблемами та не думали розлучатися.

Просто в якийсь момент одна людина розуміє, що втомилася чекати на важливий крок – наприклад, рішення з'їхатися або пропозиції одружитися.

У нього починають з'являтися сумніви у щирості почуттів та серйозності намірів партнера. Фундамент відносин стає хитким, і приходить розуміння того, що вони довго не проіснують.

 

У ваших відносинах є ревнощі

Якщо ревнощі виникають часто, без приводу і проявляються яскраво, приносячи у ваше життя багато негативу, це початок кінця.

Відносини, в яких є ревнощі, наперед приречені на провал. Просто той, хто ревнує, страждатиме через недовіру, змушуючи при цьому страждати і свого партнера.

Такий союз настільки сильно виснажуватиме вас, що питання про розставання почнуть виникати практично з перших місяців відносин.

 

Один із вас гальмує іншого у розвитку

Буває й так, що, незважаючи на сильні почуття та звичку бути поруч, хтось із вас розуміє, що не уявляє своє життя без партнера.

І це лякає: адже виходить, що кохана людина стала центром всесвіту, витіснивши при цьому зустрічі з рідними та друзями, хобі, розвиток у професії тощо.

З моменту цього усвідомлення думки про те, щоб розірвати стосунки, почнуть виникати все частіше і частіше і в результаті призведуть до розлучення та пошуку себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Соблазнительные женщины-боссы в новом кампейне Agent Provocateur Секс 0 Дикпик: почему мужчины шлют девушкам фото своего пениса и считают это крутым Звезды 0 Меган Фокс для рекламы нижнего белья Frederick's of Hollywood Карьера 0 10 причин, почему перфекционисты не могут быть счастливыми Звезды 0 Зои Кравиц на страницах Rolling Stone Карьера 0 10 фраз, которые заставят окружающих перестать тебя уважать В курсе 0 Мэтт Дэймон в первом трейлере фильма Ридли Скотта «Последняя дуэль» В курсе 0 Тарантино снимет третью часть "Убить Билла" В курсе 0 Адама Сэндлера никто не воспринимает всерьез в комедии "Хеллоуин Хьюби" Психология отношений 0 Отношения с женщиной, которая намного старше тебя Психология отношений 0 Что мы хотим от женщин, кроме секса Вокруг света 0 Самые необычные бордели в мире Звезды 0 Кара Делевинь снялась топлес в провокационной фотосессии Balmain Секс 0 11 знаменательных дат в истории контрацепции Секс 0 7 диаграмм о сексе, которые тебя изумят В курсе 0 Джейсон Мамоа и Николь Кидман в новом трейлере "Аквамена" Секс 0 Почему оргазм не самое главное в сексе? Гаджеты 0 В Британии создали презерватив, считающий калории MC Like 0 Модели снялись в Антарктиде для рекламы купальников В курсе 0 Джеки Чан в трейлере технотриллера "Кровоточащая сталь"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.