Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому з часом тобі стає все складніше заводити стосунки

19.04.2023 — Психология отношений
Чому з часом тобі стає все складніше заводити стосунки

Спочатку тобі може бути легко заводити нові знайомства і починати стосунки. Ти можеш бути не особливо розбірливим у своєму виборі або надто наївним у своїх очікуваннях.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але з часом ти багато чого переосмислюєш, змінюєш пріоритети, отримуєш разом із цінним досвідом цілий багаж образ і розчарувань. Якоїсь миті ти розумієш, що зовсім інакше дивишся на стосунки між людьми.

І це сильно відбивається на твоєму особистому житті.

Чому так відбувається, пояснює MEN'S CULT.

 

Ти розумієш, що тобі більше не хочеться емоцій і розпалу пристрастей

З часом ти перестаєш хотіти отримувати від стосунків яскравих емоцій.

Всі ці галасливі сварки з розбитим посудом або з'ясування, хто має рацію, а хто винен, хочеться залишити позаду. На зміну цьому приходять нові пріоритети: спокій, безпека, турбота, підтримка тощо.

Але найголовніше – уміння домовлятися, якому ти навчався так довго. Тепер, коли ти розумієш, що будь-яку проблему за бажання можна вирішити, якщо обидві людини готові шукати компроміс, тобі не хочеться гаяти час на переживання.

Ти чекаєш, що дівчина йтиме тобі назустріч, а не вимагатиме від тебе беззастережних поступок.

Небажання конфліктувати та ревнувати – це лише наслідок накопиченого тобою досвіду. У минулому в тебе було достатньо стосунків, які закінчилися розставанням через невміння контролювати емоції.

Ти зробив відповідні висновки і зрозумів, що настав час по-новому поглянути на те, як будувати взаємини.

 

Ти усвідомлюєш, з якими мінусами людини не можеш миритися

Спочатку, вступаючи у стосунки, ти віриш у те, що змиришся з недоліками та особливостями коханої людини, що згодом дівчина зміниться, а ти їй у цьому допоможеш. Але з досвідом приходить розуміння того, що варто бути менш наївним і толерантнішим до оточуючих.

Люди не повинні розділяти ті самі погляди, ідеї чи інтереси, що й ти, задовольняти твої потреби чи відповідати твоїм очікуванням.

Всі ми – різні, і якщо людину влаштовує те, якою вона, значить, і тобі потрібно з цим змиритися. Тепер ти чітко розумієш, із якими мінусами дівчини ти не можеш миритися.

І намагаєшся з'ясувати всю цікаву для тебе інформацію до того, як ти приймеш рішення про початок відносин. Це дозволяє тобі не дурити ні себе, ні дівчину. Але це одночасно значно звужує коло пошуків.

 

Ти приділяєш багато часу та сил іншим сферам життя

Якщо у списку твоїх пріоритетів зараз стоїть самореалізація, збільшення доходу та придбання майна, то не дивно, що будувати якісь стосунки для тебе надто складно.

Адже майже весь твій час і сили йдуть на те, щоб досягти поставленої мети. До того ж розклад стає все жорсткішим, постійно додаються нові робочі завдання, а єдине, про що ти мрієш у свій вільний годинник, – це відпочинок.

Перебуваючи в такому шаленому кругообігу справ, дуже складно виділити час на відносини.

Адже вони вимагають від тебе серйозного психологічного та емоційного включення. Знайомство, залицяння, зустрічі – на все це потрібні сили, а також вільні віконця у графіку.

 

Ти стаєш обережнішим через хворобливий досвід

Не всі стосунки закінчуються спокійною розмовою і спільно прийнятим рішенням про розлучення.

У твоєму житті, напевно, були грандіозні скандали, спроби все повернути, зради, розчарування тощо. У кожного в минулому є хворобливі події, які залишили незабутній слід.

Якийсь момент, коли цього досвіду накопичиться багато, ти можеш стати надмірно обережним у спілкуванні з оточуючими. До такої стратегії ти можеш вдатися, не бажаючи більше розчаровуватись та страждати.

З одного боку, це добре: тебе буде набагато складніше обдурити, а перш ніж починати стосунки, ти будеш наполегливо розумітися на тому, що собою являє дівчина.

З іншого – часом обережність може переростати в недовіру, негативний настрій та безпідставну ревнощі, що заважатиме тобі будувати стосунки.

 

Тобі набридає стадія знайомства

Точніше, через кілька невдалих спроб побудувати серйозні стосунки, які переросли б у сім'ю, ти відчуваєш нудьгу на перших етапах знайомства.

Ти ненавидиш процес, коли ви впізнаєте один одного. Тобі доводиться всоте переказувати вже вивчені напам'ять історії про дитинство, батьків, друзів і так далі, і навіть моменти, які раніше здавались тобі кумедними, більше не тішать. Ти пропускаєш все більше інформації, оскільки вона перестає бути значущою у твоїх очах.

Крім того, слухати історії від твоєї нової дівчини тобі також не подобається. Особливо якщо у твоїй пам'яті чудово збереглися всі сюжети з життя твоїх колишніх.

Ти можеш підсвідомо знецінювати інформацію, яку тобі намагається донести дівчина, вважаючи, що ці стосунки закінчаться так само, як усі попередні.

У такому разі ти, швидше, віддаси перевагу ні з ким не знайомитися, а свій вільний час витрачати на заняття, які будуть кориснішими або цікавішими.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Craig Green и adidas Originals переделали "суперстары" В курсе 0 Трейлер «Бугімена» - екранізації оповідання Стівена Кінга В курсе 0 Marvel показал первый трейлер сериала «Соколиный глаз» Карьера 0 9 ужасных профессий, которые заставят тебя полюбить свою работу В курсе 0 Paramount+ представив трейлер реаліті-шоу «Сім'я Сталлоне» Карьера 0 Как заставить себя работать после праздников Секс 0 17 главных причин женской измены Вокруг света 0 iPhone Photography Awards: смотрите работы победителей Секс 0 10 заповедей прелюбодея Карьера 0 5 правил, которые помогут избежать увольнения В курсе 0 Вышел трейлер последнего сезона "Карточного домика" В курсе 0 В Калифорнии придумали вино с марихуаной Психология отношений 0 Какие комплименты раздражают женщин Внешность и здоровье 0 Nike представил новые праздничные кроссовки Автомобили 0 Как в Киеве выбрать выгодный автопрокат Психология отношений 0 Фразы, которые нельзя использовать во время ссоры Психология отношений 0 7 фактов о флирте, которые должен знать каждый мужчина MC Like 0 Девушкой месяца Playboy впервые стала модель-трансгендер Внешность и здоровье 0 Какие проблемы решают противоаллергические препараты Звезды 0 ВИА Гра выпустила беспрецедентно горячий клип «Манекен»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.