Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як змінюються стосунки, коли хтось один росте як особистість

21.04.2023 — Психология отношений
Як змінюються стосунки, коли хтось один росте як особистість

Ця істина вже добре відома кожному – для того, щоб відносини не розвивалися і ставали міцнішими, необхідний спільний досвід. І байдуже, чим саме ви з дівчиною вирішите займатися – освоювати нове хобі, подорожувати чи розвивати свою справу.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Все це дасть вам нові зустрічі та враження, навчить виходити із зони комфорту та долати перешкоди, а значить – дасть поштовх до спільного особистісного зростання.

Але найчастіше буває, що у парі починає рости як особистість хтось один. Друга людина або занадто багато часу витрачає на розгойдування, або зовсім не бачить сенсу щось змінювати.

Незалежно від того, якими є справжні причини небажання пробувати щось нове і працювати над собою, стосунки вже не будуть такими, як раніше.

MEN'S CULT розповідає, що гарантовано зміниться у парі, якщо один із партнерів росте як особистість.

 

З особистісним зростанням приходить впевненість у собі та своїх силах

Людина, яка серйозно націлилася на особистісне зростання, поступово прокачуватиме свою самооцінку. Спочатку зміни будуть не такі помітні, але вже з першими успіхами він відчує себе набагато впевненіше.

Зростання та розвиток роблять людину самодостатньою: вона розуміє, на що насправді вона здатна, вчиться використовувати свої сильні сторони, працює над недоліками, відчуває стабільність та безпеку. Йому стає набагато легше приймати важливі рішення, і він надає собі більше свободи.

Якщо у вас спочатку були здорові стосунки, де ви підтримували один одного, щиро раділи як загальним, так і особистим успіхам, не залежали один від одного ні фінансово, ні емоційно, вам цей період пройде гладко.

Інша справа, якщо ви звикли до співзалежних відносин або до давно позначених ролей, де одному дозволено більше, ніж іншому, тощо.

У такому разі особистісне зростання одного з партнерів змусить другого серйозно занепокоїтися. Адже це послабить контроль та вплив на людину.

 

Друга людина розуміє, що як раніше не буде

Коли в парі хтось один починає рости і розвиватися, другий розуміє: як раніше вже ніколи не буде. Відносини змінюватимуться, незалежно від того, готовий ти до цього чи ні.

Особистісне зростання може оголити справжні потреби та бажання людини, показати йому, що поточний стан речей його категорично не влаштовує. І змиритися із цим розумінням буде не так просто. Тому зміни неминучі.

А ось як вони пройдуть і чи переживе період змін ваша пара, чи ви вирішите, що вам краще розлучитися і продовжити рухатися вперед окремо – це гарне питання. Щоб відповісти на нього, ти маєш визначити, чи дійсно ти любиш того, з ким перебуваєш у стосунках.

Якщо так, то в тебе не так багато варіантів. Ти маєш бути готовий рости разом із дівчиною, шукати компроміси, не стояти на місці та не шукати відмовок своїй бездіяльності.

В іншому випадку ваші відносини зайдуть у глухий кут і сенсу продовжувати їх не буде.

 

Будувати плани на майбутнє стає складно

Нескладно здогадатися: коли одна людина розвивається, а друга не збирається цього робити, плани на майбутнє опиняються під питанням.

Хоча б тому, що кожен із вас може уявляти його по-різному. Один бачитиме себе успішним керівником, власником свого бізнесу, підкаченою та спортивною людиною, а другий навряд чи захоче зайвий раз підвестися з дивана.

Яким би сильним не було кохання, воно не здатне примирити двох людей, які не хочуть рухатися вперед разом, рука об руку.

Чим довше один із партнерів не діє і відхрещується від будь-яких позитивних змін, тим більше прірва між вами. І в якийсь момент подолати цей розрив буде неможливо.

 

Спілкування стає нудним

Уяви: у парі один вибирає рух уперед, а другий тупцює на місці. У житті людини, яка росте як особистість, буде багато нового та цікавого: амбітні цілі, переосмислення цінностей, зустрічі з однодумцями, робота, яка захоплюватиме і вимагатиме великої самовіддачі.

Звичайно ж, подібний досвід хочеться розділити з коханою людиною або хоча б почути від неї такі ж розповіді про її власні успіхи.

Якщо ж один прагне змінюватися, а другий – залишитися таким самим, як раніше, трапляється конфлікт інтересів.

Спілкування не будується, стає прісним, посереднім. Ви намагаєтеся поговорити про щось, крім банальностей на кшталт стану справ, але діалог не зростається.

Якщо так триватиме тривалий період часу, ви, швидше за все, почнете серйозно замислюватися про розлучення. Адже довкола є досить привабливих людей, які поділяють ваші інтереси чи їхню відсутність.

 

Згодом ви віддаляєтеся

Якщо ви не виявляєте активну участь у житті один одного і не отримуєте нового спільного досвіду, то віддалення неминуче.

Спочатку той, хто витрачає багато часу та сил на особистісне зростання, стикається з нерозумінням, знеціненням чи байдужістю партнера.

Потім ви переживаєте кризу, розуміючи, що стосунки змінюються. Далі слідує період, коли вам стає складніше знаходити загальні теми, які були б однаково цікаві вам обом.

Ну, і врешті-решт вам стане куди простіше і вільніше почуватися окремо від коханої людини.

Насправді, якщо ви не перетинаєтесь у чомусь – у хобі, у прагненнях, у вирішенні спільних проблем чи переживанні труднощів, то цінність стосунків ставиться під сумнів.

Кохання, секс чи плани на спільне життя власними силами не є гарантом того, що вам буде один з одним цікаво. Вас має запалювати, мотивувати, об'єднувати щось ще. Без пошуку таких перетинів відносини навряд чи протягнуть довго.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 5 способов угодить девушке в постели Психология отношений 0 15 пpавил совместной жизни, которые ты не обязан соблюдать Секс 1 Как выдают себя женщины, которые имитируют Звезды 0 Очень горячая Даутцен Крез в рекламной кампании Hunkemoller Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безработный Вокруг света 0 В Гонконге открыли первый в мире музей мемов В курсе 0 8 фильмов на Хеллоуин для тех, кто ненавидит хорроры Секс 0 7 причин плохого секса в долгосрочных отношениях Психология отношений 0 Культура изнасилования: путеводитель для джентльмена Психология отношений 0 10 типов женщин, с которыми каждый мужик имел дело Карьера 0 Жизненные уроки, которым учишься по видеоиграм Звезды 1 Эмбер Херд для декабрьского GQ Карьера 0 8 установок, которые усложняют твою жизнь Секс 0 6 правил виртуозного раздевания девушки Карьера 0 9 самых глупых поступков, которые ты совершаешь каждый день Юмор 0 4 легких романтических поступка Психология отношений 0 Ученые: женатые мужчины живут дольше Психология отношений 0 С кем лучше встречаться: со своей противоположностью или с похожей на тебя… Карьера 0 10 чудовищных ошибок, о которых ты будешь жалеть до конца жизни Карьера 0 Вещи, за которые тебе не должно быть стыдно
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.