Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

5 способів знайти заняття, в якому ти дійсно хороший

31.05.2023 — Карьера
5 способів знайти заняття, в якому ти дійсно хороший

Якщо хтось каже, що ти поганий у всьому — не слухай його. Кожен має переваги, які допомагають розкритися, реалізуватися в житті, відчути задоволення від діяльності. Але як зрозуміти, в чому ти справді гарний, а що просто здається таким?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є кілька способів. Але врахуй, що це не інструкція, яку потрібно слідувати неухильно, щоб знайти своє покликання, а лише напуття.

 

Перебирай, поки не "клацне"

Якщо ти здаєшся після першого ж провалу - цей пункт явно не для тебе. І все ж таки варто спробувати, якщо ти дійсно хочеш знайти те, в чому ти хороший.

Проблема більшості полягає в тому, що вони не тільки легко здаються, а й обирають заняття з обмеженого кола.

Як правило, це дії, які їм подобалися у дитинстві чи до душі зараз. Решта знаходиться далеко за горизонтом. Уявімо, що тебе захоплюють музика та настільні ігри.

Логічно припустити, що потрібно розглядати саме ці варіанти та все, що крутиться навколо них. Може, воно й так, але з такою вузькою вибіркою ти позбавляєшся багатьох шансів.

Пробуй все, до моменту, коли в тебе станеться своєрідне клацання в мізках і ти усвідомлюєш, що ось воно, те, в чому ти справді гарний.

Причому це може бути будь-що, від комп'ютерних ігор до шиття спицями. Не соромся пробувати навіть те, що здається тобі «жіночим», «старим» і так далі.

 

Намагайся займатися більше і дай час настоятися твоїм думкам

Ще одна проблема більшості поряд з вузьким колом інтересів — це очікування того самого «клацання», але в короткостроковій перспективі.

Якщо щось не виходить тут і зараз, якщо у тебе не виникла іскра, значить це точно не твоє заняття, і ти в ньому не добрий. Реальність така, що лише одиниці знаходять заняття, в якому вони добрі, практично миттєво.

Зазвичай їх називають вундеркіндами, і вони можуть, наприклад, вперше сівши на велосипед, поставити рекорд серед спортсменів-любителів свого віку.

Пам'ятай, що покликання подібне до вина: чим довше воно витримується, тим краще розкривається. А якщо витягти вино з бочки дуже рано, його смак тобі не сподобається і здасться звичайною брагою.

Терпи та пробуй ще. Не здавайся відразу і зроби як мінімум кілька спроб, перш ніж переключитися на щось інше у своїх пошуках.

Однак не роби спроби поспіль. Між ними має бути пауза, щоб це не перетворилося на рутину та не відбило бажання старатися.

 

Дізнайся думку оточуючих

Один із найпростіших способів, про який всі забувають, — це зворотний зв'язок із суспільством.

Якщо ти не можеш зрозуміти сам, у чому ти хороший, в першу чергу потрібно запитати про це своїх близьких та друзів, тих, з ким ти проводиш багато часу поряд і хто знає тебе достатньо, щоб визначити твої сильні та слабкі сторони.

Цей спосіб хороший тим, що ти можеш почути інформацію, яку навіть не замислювався. Наприклад, ти гуманітарій, але, як показала практика, непогано знаєшся на математиці і навіть відчуваєш задоволення від підрахунків, хоча не помічаєш цього.

Така інформація може викликати навіть дисонанс, але не відкидай її, а дослухайся та зроби висновки. Якщо ти не домігся відповіді від рідних і друзів, можна поставити це питання знайомим, колегам та іншим людям, з ким ти не такий близький. І в тому, і в іншому випадку перевагою буде об'єктивність думки.

Твій розум може бути упереджений до певних занять, і на свідомому рівні ти відкидаєш щось із власних причин.

Сторонньому спостерігачеві невідома твоя думка щодо цього. Все, що вони знають, — це де ти справді гарний, а в яких моментах, навпаки, краще не гаяти часу.

 

Проаналізуй компліменти, які ти отримував після певних дій

Усіх нас колись хвалили за досягнення. Хтось добре малює, інший знаходить спільну мову з будь-якими людьми. З цієї похвали найпростіше зрозуміти, в чому ти справді гарний, щоб продовжити розвиватися в цій справі.

Але пам'ятай про одну пастку: неправильну інтерпретацію компліментів. Наприклад, тобі одного разу сказали, що ти добре ведеш, і ти вирішив, ніби можна вважати себе профі.

Ні, це просто одиничний випадок, не більше. Розглядай подібні компліменти в останню чергу, а на перший план ставте ті ситуації, в яких похвала звучала неодноразово.

Тобі постійно кажуть, що ти легко знаходиш мову з іншими людьми і навіть заздрять цьому? Ось за це можна зачепитися. Головне, в такі моменти не зазнавати і не впадати в режим самолюбування, а робити логічні висновки з холодною головою.

Якщо ти хороший у спілкуванні з іншими людьми, як про це говорять оточуючі, значить, тобі потрібно розвивати цю навичку, щоб стати ще кращою. Якщо ти прислухаєшся до похвали і, продовживши розвиватися, отримуватимеш більше позитивних відгуків, значить, ти рухаєшся в правильному напрямку.

 

Пройди тестування

Цей пункт ми залишили наостанок для тих випадків, коли інші не спрацювали. Коли ти не пам'ятаєш, за що тебе хвалили, рідні та друзі не дають чіткої відповіді, а самостійний пошук не увінчався успіхом, тоді на допомогу прийдуть психологічні тести.

Почати можна з найпростішого — онлайн-тестів, які зазвичай виконуються у вигляді вікторини. Так, такі тести не точні, але можуть показати напрям. Набагато цікавіший варіант із докладним тестуванням, яке називається професійною орієнтацією.

Це об'ємні анкети із сотень питань, які допомагають виявити твої сильні сторони та вказати на кілька сфер, які підходять під твій психологічний портрет.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Интимная жизнь бомжей Юмор 0 Если тебя не любят женщины - значит, ты просто устарел MC Like 0 Хейли Болдуин для журнала Wonderland Секс 0 Долго ли играючи, или Как продлить половой акт: лучшие способы Секс 0 8 вещей, которыми стоит заняться после секса Секс 0 #говоритженщина: про cekc Внешность и здоровье 0 H&M представляет новую коллекцию в сотрудничестве с Джоном Бойегой Психология отношений 0 Как правильно ссориться Секс 0 Ученые выявили главные ошибки мужчин в постели Психология отношений 0 #говоритмужчина: как я дважды сбежал от своей свадьбы Внешность и здоровье 0 Газировка с кокаином, инсульт и ожирение: что нужно знать о сладких напитках Юмор 0 Как понять, что она слишком молода для тебя Психология отношений 0 Ученые определили самый привлекательный тип женщин Карьера 0 Як зустріти Новий рік на самоті і не страждати Внешность и здоровье 0 Самые опасные алкогольные сочетания MC Like 0 Саманта Хупс в каталоге купальников SI Swimsuit 2020 Карьера 0 13 мыслей-ловушек, делающих нас беднее Юмор 0 9 тактичных способов показать девушке, что у тебя с ней несерьезно Внешность и здоровье 0 Вещь дня: Demeter выпустили аромат с запахом барбекю (!) Секс 0 40 золотых правил секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.