Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин, чому ти витрачаєш величезну кількість часу і сил на те, що тобі не потрібно

08.05.2023 — Карьера
9 причин, чому ти витрачаєш величезну кількість часу і сил на те, що тобі не потрібно

Не всі ресурси, якими ти володієш, легко поповнюються. Щоб відновити сили, тобі необхідно виділити час на якісний відпочинок, а викроїти собі додаткову годину взагалі неможливо. Тому до питання розподілу ресурсів слід підходити серйозно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Не всі твої заняття однаково корисні, важливі чи цікаві. Ти можеш витрачати величезну кількість часу і сил на те, що насправді не наближає тебе до поставленої мети і не приносить позитивних емоцій.

Ми зібрали кілька найпоширеніших причин, чому ти так робиш.

 

Ти намагаєшся вразити оточуючих

Одна з найчастіших причин, через яку ти вкладаєш величезну кількість часу, сил та інших ресурсів у те, що тобі насправді не потрібне, – бажання створити про себе гарне враження.

Ти можеш бути впевнений, що маєш вражати оточуючих своїми успіхами – демонструвати свої знання та навички, показувати, на що ти здатний.

Причому найчастіше така зацикленість проявляється не тільки щодо малознайомих людей – твоєю метою стає здивування та схвалення рідних, друзів, коханої дівчини.

Чим відчайдушніше ти намагаєшся вразити оточуючих – тим сильніший твій страх показати вразливість.

Своїми жорсткими вимогами до себе ти сподіваєшся підштовхнути себе до досягнення високих результатів, тим самим отримавши любов і повагу близьких.

 

Ти намагаєшся відповідати чиїмось очікуванням

Ти вважаєш, що тобі необхідно відповідати очікуванням оточуючих людей. Ти робиш це, щоб не розчарувати своїх близьких, не чути критики з боку знайомих та колег, не змушувати будь-кого сумніватися в тобі.

Проблема в тому, що чим більше ти намагаєшся відповідати чужим очікуванням, тим далі ти відходиш від своїх потреб, цілей та інтересів.

Крім того, щоразу, коли тобі не вдається залишити людину задоволеною тим, що ти зробив, ти відчуваєш себе обдуреною.

 

Ти залежиш від досягнень

Якщо твоя самооцінка заснована на твоєму рівні інтелекту, талантах, досягненнях чи продуктивності, ти витрачатимеш багато часу та сил на те, що тобі насправді може бути зовсім не потрібно.

У такому разі успіх – це і є твоєю першорядною метою. І тобі не так важливо, як і в чому ти досягнеш високих результатів. Головне – мати ще один пункт у списку перемог.

 

Ти намагаєшся виконати завдання ідеально

Кожен перфекціоніст у глибині душі розуміє, що витрачає непробачно багато часу, сил та інших ресурсів на те, що зі спокійною совістю можна не робити.

Якщо ти впевнений, що при виконанні будь-якого завдання маєш прагнути до досконалості, ти теж попався на цей самообман. Кожна твоя невдача сприйматиметься болісно і сильно битиме за твоєю самооцінкою.

Мало того, навіть якщо ти досягнеш успіхів у чомусь, ти докорятимеш себе за те, що не став першим, не довів результату до ідеалу.

Твій перфекціонізм відніматиме у тебе величезну кількість ресурсів, при цьому не особливо змінюючи щось у твоєму житті на краще.

 

Ти рятуєш оточуючих людей

Коли ти впевнений, що оточуючі не впораються зі своїми проблемами без твоєї допомоги, ти кидаєш усі свої справи і тікаєш їх рятувати.

Причому ти чиниш так навіть тоді, коли тебе про це ніхто не просить. Тобі подобається почуття, що ти виявив свою небайдужість, і людина тепер перебуває в боргу.

Звичайно, ти можеш виправдовувати себе, перераховуючи добрі наміри, якими ти керувався. Але реальність така – поки тебе не попросять про допомогу, не влізай у чужі справи.

Замість того, щоб відволікатися на проблеми оточуючих, тобі потрібно думати про себе та своє благополуччя.

 

Ти не вмієш розставляти пріоритети

Ти просто виконуєш усі справи, вписані у свій графік, навіть не намагаючись визначити, які з них суттєво не вплинуть на досягнення поставленої мети.

Багато запланованих завдань ти можеш відкласти на потім або зовсім викреслити.

При цьому ти заощадиш багато часу та сил на виконання більш пріоритетних справ. Отже, ти досягнеш бажаних результатів у найкоротший термін.

 

Ти переживаєш через дрібниці

Ти можеш бути людиною, яка надто сильно переживає через якісь дрібниці.

У такому разі ти змушуватимеш себе викладатися по-повній, вирішуючи кожну проблему, яка хоч якось тебе стосується, виконуючи кожне завдання, навіть найнезначніше.

Ти чиниш так, щоб позбутися почуття тривоги, але воно нікуди не дівається. Навпаки, чим більше часу і сил ти витрачаєш на спроби впорядкувати все, тим сильніше тебе накриває.

 

Ти ставиш перед собою цілі, які не відповідають твоїм потребам та інтересам

Часом цілі, до досягнення яких ти прагнеш, насправді не відповідають твоїм істинним потребам та бажанням.

Вони можуть бути нав'язані тобі ззовні – близькими людьми, суспільством, масовою культурою тощо.

А ти будеш сліпо вірити в те, що станеш щасливим, досягши загальноприйнятих атрибутів успіху. Чим швидше ти розпізнаєш свій самообман, тим менше твоїх ресурсів піде на безглузді заняття.

 

Ти віриш, що всі справи потрібно доводити до кінця

Ти можеш щиро вважати, що все почате необхідно доводити до кінця, і не має значення, наскільки актуальна для тебе мета. Таке переконання забирає в тебе величезну кількість ресурсів.

Замість того, щоб упокоритися, що ти втратив інтерес до будь-якого завдання або більше не бачиш необхідності вкладати в нього свої сили, ти продовжуєш слідувати своїй початковій стратегії.

Навчися кидати справи на півдорозі, якщо вони втратили тобі свою актуальність. Це набагато логічне рішення, ніж уперто просуватися вперед.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 5 самых распространённых причин потери потенции в молодом возрасте Секс 0 6 случаев, когда женщина тебе врет в постели В курсе 0 Netflix показал трейлер постапокалиптического триллера "Cadaver" Юмор 0 9 жалких попыток найти себе женщину В курсе 0 Джейсон Момоа в трейлере третьего сезона сериала «Видеть» Секс 0 Проститутки: самая подробная классификация Карьера 0 Что рассказать о себе на собеседовании при приеме на работу Секс 0 #говоритмужчина: соблазнил 150 девушек, и всех занес в таблицу Excel Карьера 0 7 способов победить своих конкурентов, оставаясь человеком Психология отношений 0 #говоритмужчина: иллюзии родом из прошлого Внешность и здоровье 0 8 речей, для яких наше тіло не створено Юмор 0 30 и один вывод, которые я сделал пожив в женском общежитии Психология отношений 0 6 речей, які найскладніше прийняти після розриву стосунків Секс 0 Темнота, улыбка и комфорт: 15 секретов яркого секса Психология отношений 0 20 правил поведения настоящего семьянина Внешность и здоровье 0 Nike выпустили коллекцию экологичной обуви Внешность и здоровье 0 8 фактов об алкоголизме, которых ты не знал Юмор 0 Как угомонить чужих детей? MC Like 0 Женя Катава в съемке Intimissimi ко Дню святого Валентина Секс 0 Ученые: некрасивые мужчины оказались половыми гигантами
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.