ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що потрібно знати про життя, щоб не розчаровуватися

10.05.2023 — Карьера
Що потрібно знати про життя, щоб не розчаровуватися

Як багато проблем створюють собі люди, допускаючи завищені очікування від життя. Найчастіше це мотивує, а розчаровує.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ніхто ж не захоче думати, що він просто не вартий своїх фантазій, а вигаданий ним світ взагалі не існує. Будь-який ідеалізм і егоцентризм рано чи пізно стикається з реальністю, через яку і розбивається.

Після такого краху одним вдається вибратися на берег, де відбувається переосмислення. Інші йдуть на дно, хоч і зберігають ознаки життя.

 

Немає ідеальних людей

Під натиском обставин будь-яка людина може зробити несподіваний і часто неприємний вчинок.

Скаже щось, будучи в роздратованому стані, або зробить, зовсім не замислюючись про наслідки. Це не завжди від вродженої агресії чи егоїзму, просто неможливо постійно тримати концентрацію та контролювати кожне зітхання.

Більше того, розчарування часто пов'язане з завищеними очікуваннями. Ніхто не зобов'язаний відповідати твоїм уявленням про цю людину. Насправді він може бути зовсім іншим, а якийсь ідеалізований образ є частиною твоєї уяви.

Власне, адже ти й сам далеко не ідеальний, але, швидше за все, пред'являєш собі куди менше претензій, ніж оточуючим. Це тому, що своя неправота, недоречні слова чи погані справи завжди здаються випадковими, не такими страшними та образливими.

Подумаєш, це ж лише жарт був, а обіцянку не стримав через брак часу. Розуміти треба.

Однак, незважаючи на неідеальний світ і людей навколо, ідеальне життя таки досяжне, для цього спочатку потрібно стати ідеальним для самого себе.

 

Всім не щастить, сьогодні тобі, завтра сусіду

Всього одне, навіть не найкатастрофічніше невдача може змусити нас взяти роль невдахи, який приречений на таке ставлення долі.

Нічого дивного, адже конкретна невдача стосується саме тебе, а що може бути важливішим? Тим часом періодично не щастить усім, не існує вічних щасливчиків.

Сьогодні життя підкинуло неприємний сюрприз тобі, завтра сусідові, і так по колу. Це не припиниться ніколи, хоча людина може знизити ймовірність таких непередбачених подій.

Підійде приклад із казино або ставками на спорт. Якщо хочеш на цьому заробляти, регулярно і по-крупному, то тобі, напевно, не пощастить, швидше за все, одразу.

З іншого боку, людина, позбавлена такого азарту, вже захищена від такого повороту подій. Він просто не ставитиме і потім рватиме волосся на голові.

Роблячи або не роблячи щось, можна знизити або підвищити ймовірність невдачі, потрібно лише тверезо розраховувати свої сили та чесно дивитися на ймовірність.

 

Світ не крутиться довкола тебе чи когось ще

Якщо зникнеш сьогодні безслідно, світ цього не помітить, хоч би як гірко це усвідомлювати.

Загалом, це справедливо для 99% населення, життя яких важливе лише для родичів та найближчого оточення. Про решту, які потрапили у важливий 1%, вранці напишуть газети, випустять репортажі на телебаченні, але вже за кілька тижнів так само забудуть.

Світ рушить далі, місце, що звільнилося, швидко займуть інші, для людства нічого не зміниться. Під це розуміння слід підганяти як себе, а й решти.

Можливо, ти створюєш собі непотрібних кумирів, наділяючи їх надмірною важливістю. Вони ж можуть і повірити у свого роду обраність, користуватимуться цим.

Тоді потрапиш у залежність і виникне конфлікт, де один штучний центр світу не бажає поступатися іншому у своїй важливості. Це найкращий спосіб даремно витратити багато часу і сил, залишившись при цьому в розчаруванні.

 

Ти не можеш бути добрим для всіх, але можеш бути для всіх поганим

Ніколи не вийде потрапити всім хоча б тому, що кожен бачить тебе під своїм кутом, маючи різні очікування. Навіть здійснюючи виключно добрі справи, напевно, наживеш собі якщо не ворогів, то як мінімум ненависників.

Допомагаючи одному, завадиш іншому, збільшуючи свій авторитет, ти забираєш його в когось із оточуючих. Таких нематеріальних і часто незримих протиріч повно, і здебільшого це не варто розпилювати увагу.

Адже добрим для всіх не будеш, та й ти ж не слуга якийсь. Краще потурбуйся про те, щоб зберігати особу та незалежність. З іншого боку, поганим для всіх стати можна, тільки тут потрібне застереження.

Поганий у разі не означає злий чи жорстокий, а, швидше, небажаний. Така людина, якій ніде не раді. Цей статус можна досягти різними шляхами, зазвичай комбінацією з кількох негативних якостей.

Наприклад, беремо дурість, занудство і жалю, з'єднуємо і отримуємо одного з найгірших людей. Він не робить нікому прямого зла, але навряд чи таку людину хтось радий бачити. 

 

Вірити у свій план недостатньо, його потрібно робити

Безумовно, віра у свій план важлива, і без неї навряд чи щось вийде, тільки одного лише цього замало. Віра надає впевненості, допомагає реалізувати задумане, але нічого не робить. Прямо як ти.

Однак між вами є очевидні відмінності, віра спочатку нематеріальна, не має рук та ніг, навіть розмовляти не може. Вірна подруга непомітно сидить поруч, спостерігає і теж вірить у тебе, але до певного часу.

Якось їй набридне, і так само тихо, зовсім непомітно вона піде. Тоді ти залишишся сам, втративши віру не тільки в план, а й у самого себе. Кожна дія, спрямована на подолання чергової сходинки плану, навпаки, має віру, додає сил.

Напевно, ти відчував подібне. Це незабутнє відчуття, яке можна порівняти з польотом на крилах. Звичайно, непередбачуване життя може будь-якої миті обрубати їх, внісши свої коригування, але хіба це причина, щоб не літати зовсім?

 

Ти не будеш щасливий, доки не зрозумієш, чим хочеш займатися

Справжнє щастя досягається лише через самореалізацію, але для цього потрібно знати, чим і як ти хочеш займатися.

Ким хочеш стати? Спробуй відповісти це питання максимально швидко. Якщо не вдається знайти відповідь за кілька секунд, то просто не знаєш.

Не так і страшно, більшість людей не знають, і тому живуть, як доведеться, йдуть за потоком, що веде невідомо куди.

На даний момент у тебе є головна перевага перед багатьма іншими часами. Все ще можеш визначитися і почати осмислений рух, головне, не чини опір, якщо бажання виявиться несподіваним навіть для самого себе.

Справа в тому, що ти вже давно живеш у середовищі, побудованому на суспільних нормах, які й не передбачають жодного щастя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 17 простых и надёжных способов повысить потенцию без таблеток Карьера 0 Вакансия дня: Netflix ищут смотрителя сериалов Психология отношений 0 Ученые: женщин больше привлекают мужчины, которые уже состоят в отношениях Гаджеты 0 Видео дня: реклама iPhone и Siri с Дуэйном Джонсоном Секс 0 6 случаев, когда женщина вpет тебе в постели Секс 0 "Шурыгинг" и как с ним бороться В курсе 0 Хью Джекман играет директора школы в трейлере драмы "Безупречный" В курсе 0 Деніел Крейг розслідує злочин і трейлері фільму «Дістати ножі» Автомобили 0 7 «поганих» особливостей ретро-автомобілів, яких не вистачає в нових машинах Юмор 0 9 типов парней в интернете, знакомства с которыми избегают девушки Внешность и здоровье 0 В постели с предателем. Как перестать бояться и победить импотенцию Психология отношений 1 #говоритмужчина: ложь во имя спасения В курсе 0 Галь Гадот у трейлері шпигунського трилера «Кам'яне серце» В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в тизере сериала "Патрик Мелроуз" Секс 0 «Я написал 400 девушкам и не получил ни одного ответа»: монологи взрослых… Юмор 0 Названо самое худшее художественное описание секса года Психология отношений 0 12 основных причин, почему люди изменяют друг другу Секс 0 Почему мастурбацию называют онанизмом? Звезды 0 Фото дня: горячее фото Кайли Дженнер для Kylie Cosmetics Секс 0 Как правильно заняться анальным сексом?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.