Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Що потрібно знати про життя, щоб не розчаровуватися

10.05.2023 — Карьера
Що потрібно знати про життя, щоб не розчаровуватися

Як багато проблем створюють собі люди, допускаючи завищені очікування від життя. Найчастіше це мотивує, а розчаровує.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ніхто ж не захоче думати, що він просто не вартий своїх фантазій, а вигаданий ним світ взагалі не існує. Будь-який ідеалізм і егоцентризм рано чи пізно стикається з реальністю, через яку і розбивається.

Після такого краху одним вдається вибратися на берег, де відбувається переосмислення. Інші йдуть на дно, хоч і зберігають ознаки життя.

 

Немає ідеальних людей

Під натиском обставин будь-яка людина може зробити несподіваний і часто неприємний вчинок.

Скаже щось, будучи в роздратованому стані, або зробить, зовсім не замислюючись про наслідки. Це не завжди від вродженої агресії чи егоїзму, просто неможливо постійно тримати концентрацію та контролювати кожне зітхання.

Більше того, розчарування часто пов'язане з завищеними очікуваннями. Ніхто не зобов'язаний відповідати твоїм уявленням про цю людину. Насправді він може бути зовсім іншим, а якийсь ідеалізований образ є частиною твоєї уяви.

Власне, адже ти й сам далеко не ідеальний, але, швидше за все, пред'являєш собі куди менше претензій, ніж оточуючим. Це тому, що своя неправота, недоречні слова чи погані справи завжди здаються випадковими, не такими страшними та образливими.

Подумаєш, це ж лише жарт був, а обіцянку не стримав через брак часу. Розуміти треба.

Однак, незважаючи на неідеальний світ і людей навколо, ідеальне життя таки досяжне, для цього спочатку потрібно стати ідеальним для самого себе.

 

Всім не щастить, сьогодні тобі, завтра сусіду

Всього одне, навіть не найкатастрофічніше невдача може змусити нас взяти роль невдахи, який приречений на таке ставлення долі.

Нічого дивного, адже конкретна невдача стосується саме тебе, а що може бути важливішим? Тим часом періодично не щастить усім, не існує вічних щасливчиків.

Сьогодні життя підкинуло неприємний сюрприз тобі, завтра сусідові, і так по колу. Це не припиниться ніколи, хоча людина може знизити ймовірність таких непередбачених подій.

Підійде приклад із казино або ставками на спорт. Якщо хочеш на цьому заробляти, регулярно і по-крупному, то тобі, напевно, не пощастить, швидше за все, одразу.

З іншого боку, людина, позбавлена такого азарту, вже захищена від такого повороту подій. Він просто не ставитиме і потім рватиме волосся на голові.

Роблячи або не роблячи щось, можна знизити або підвищити ймовірність невдачі, потрібно лише тверезо розраховувати свої сили та чесно дивитися на ймовірність.

 

Світ не крутиться довкола тебе чи когось ще

Якщо зникнеш сьогодні безслідно, світ цього не помітить, хоч би як гірко це усвідомлювати.

Загалом, це справедливо для 99% населення, життя яких важливе лише для родичів та найближчого оточення. Про решту, які потрапили у важливий 1%, вранці напишуть газети, випустять репортажі на телебаченні, але вже за кілька тижнів так само забудуть.

Світ рушить далі, місце, що звільнилося, швидко займуть інші, для людства нічого не зміниться. Під це розуміння слід підганяти як себе, а й решти.

Можливо, ти створюєш собі непотрібних кумирів, наділяючи їх надмірною важливістю. Вони ж можуть і повірити у свого роду обраність, користуватимуться цим.

Тоді потрапиш у залежність і виникне конфлікт, де один штучний центр світу не бажає поступатися іншому у своїй важливості. Це найкращий спосіб даремно витратити багато часу і сил, залишившись при цьому в розчаруванні.

 

Ти не можеш бути добрим для всіх, але можеш бути для всіх поганим

Ніколи не вийде потрапити всім хоча б тому, що кожен бачить тебе під своїм кутом, маючи різні очікування. Навіть здійснюючи виключно добрі справи, напевно, наживеш собі якщо не ворогів, то як мінімум ненависників.

Допомагаючи одному, завадиш іншому, збільшуючи свій авторитет, ти забираєш його в когось із оточуючих. Таких нематеріальних і часто незримих протиріч повно, і здебільшого це не варто розпилювати увагу.

Адже добрим для всіх не будеш, та й ти ж не слуга якийсь. Краще потурбуйся про те, щоб зберігати особу та незалежність. З іншого боку, поганим для всіх стати можна, тільки тут потрібне застереження.

Поганий у разі не означає злий чи жорстокий, а, швидше, небажаний. Така людина, якій ніде не раді. Цей статус можна досягти різними шляхами, зазвичай комбінацією з кількох негативних якостей.

Наприклад, беремо дурість, занудство і жалю, з'єднуємо і отримуємо одного з найгірших людей. Він не робить нікому прямого зла, але навряд чи таку людину хтось радий бачити. 

 

Вірити у свій план недостатньо, його потрібно робити

Безумовно, віра у свій план важлива, і без неї навряд чи щось вийде, тільки одного лише цього замало. Віра надає впевненості, допомагає реалізувати задумане, але нічого не робить. Прямо як ти.

Однак між вами є очевидні відмінності, віра спочатку нематеріальна, не має рук та ніг, навіть розмовляти не може. Вірна подруга непомітно сидить поруч, спостерігає і теж вірить у тебе, але до певного часу.

Якось їй набридне, і так само тихо, зовсім непомітно вона піде. Тоді ти залишишся сам, втративши віру не тільки в план, а й у самого себе. Кожна дія, спрямована на подолання чергової сходинки плану, навпаки, має віру, додає сил.

Напевно, ти відчував подібне. Це незабутнє відчуття, яке можна порівняти з польотом на крилах. Звичайно, непередбачуване життя може будь-якої миті обрубати їх, внісши свої коригування, але хіба це причина, щоб не літати зовсім?

 

Ти не будеш щасливий, доки не зрозумієш, чим хочеш займатися

Справжнє щастя досягається лише через самореалізацію, але для цього потрібно знати, чим і як ти хочеш займатися.

Ким хочеш стати? Спробуй відповісти це питання максимально швидко. Якщо не вдається знайти відповідь за кілька секунд, то просто не знаєш.

Не так і страшно, більшість людей не знають, і тому живуть, як доведеться, йдуть за потоком, що веде невідомо куди.

На даний момент у тебе є головна перевага перед багатьма іншими часами. Все ще можеш визначитися і почати осмислений рух, головне, не чини опір, якщо бажання виявиться несподіваним навіть для самого себе.

Справа в тому, що ти вже давно живеш у середовищі, побудованому на суспільних нормах, які й не передбачають жодного щастя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Шон Пенн отправляется на Марс в трейлере "Первые" Гаджеты 0 Xiaomi запатентовала смартфон со встроенной солнечной батареей Внешность и здоровье 0 Levi's посвятили коллекцию "Звездным войнам" В курсе 0 Nike запатентовал кроссовки с беговой дорожкой в стельке В курсе 0 Хавьер Бардем исповедует людей в трейлере "Да придет царствие твое" В курсе 0 Трейлер нового фильма Клинта Иствуда "Ричард Джуэлл" Внешность и здоровье 0 Создан новый тип мужских контрацептивов Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Карьера 0 В каких делах нельзя брать паузы, а в каких - можно Секс 0 Ученые: хорошие парни чаще занимаются сексом, чем плохие Внешность и здоровье 0 574 Sport: новая страница в истории New Balance Психология отношений 0 "Вопрос выживания вида" или Сеанс пикапа с разоблачением Юмор 0 Классификация нищебродов Внешность и здоровье 1 Широкая кость и плохая генетика: самые глупые мифы о проблемах с весом MC Like 0 Барбара Палвин для рекламной кампании Calzedonia В курсе 0 Фантастическая игра Хорватии на ЧМ 2018 Карьера 0 9 привычек, которые бесят всех у тебя на работе Внешность и здоровье 0 17 простых и надёжных способов повысить потенцию без таблеток Вокруг света 0 10 проблем, с которыми ты столкнешься во время путешествия с девушкой MC Like 0 Каролин Вриланд и ежедневная утонченность в новом видео Agent Provocateur
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.