Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

11 речей, на які ти витрачаєш свій час і сили замість того, щоб змінювати своє життя

01.05.2023 — Карьера
11 речей, на які ти витрачаєш свій час і сили замість того, щоб змінювати своє життя

Рідко можна зустріти людину, яка дійсно повністю задоволена своїм життям. Кожен має список того, що потрібно покращити або спробувати досягти. Тільки ось далеко не всім виходить це зробити. Причини банальні – брак часу та сил.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Так як ці ресурси обмежені, ти ризикуєш витратити їх на менш важливі речі. У деяких випадках ти навіть можеш виправдовувати свою бездіяльність або щиро вірити в те, що робиш усе можливе, продовжуючи зміщувати головний фокус.

Щоб таки зуміти поміняти своє життя на краще, тобі необхідно зайнятися серйозною роботою над собою. І почати слід із самообмеження: доведеться переглянути, у що ти вкладаєш значну частину свого часу та сил.

 

На скарги

Може виявитися, що безліч ресурсів ти витрачаєш на скарги про те, яке неідеальне у тебе життя. Справді, куди легше скаржитися оточуючим, ніж брати себе до рук і щось робити.

Тим більше, що після твоїх монологів про тяжку долю багато твоїх особливо співчутливих знайомих можуть запропонувати свою допомогу.

Але, швидше за все, вона тобі не буде потрібна, адже ти не поспішаєш відмовлятися від звичної позиції жертви.

 

На очікування ідеального часу

Можна займатися самообманом, переконуючи себе, що через день, тиждень чи місяць нарешті настане ідеальний момент змін.

Насправді ж це – не більше, ніж відмовка, що дозволяє тобі валятися на дивані зі спокійною совістю. Ідеального часу, щоб почати змінювати своє життя, ніколи не настане.

Тобі потрібно просто зробити перший крок, а з рештою ти визначишся вже в процесі змін.

 

На очікування, поки хтось пояснить тобі, що робити

На жаль, оточуючі знають про те, що потрібно робити, не більше твого. Всі живуть, як уміють і як виходить, роблячи свої помилки, витягуючи з них досвід. Плюс до всього у кожного свої цілі, цінності, мрії тощо.

Марно чекати, що хтось пояснить тобі, які рішення ти маєш приймати. Визнай це та візьми на себе відповідальність за своє життя.

 

На боротьбу із самим собою

Дуже часта ситуація, яка заважає рухатися вперед до бажаних змін – це внутрішній конфлікт.

Для того, щоб зміни почалися, тобі потрібно прийняти рішення відмовитися від звичного способу життя, від установок, що зжили себе, від людей, які тільки тягнуть тебе на дно.

Ти можеш внутрішньо чинити опір такому серйозному вчинку, не бажаючи залишати в минулому те, що тобі дорого.

З одного боку, ти розумітимеш, що жити, як раніше, більше не можна, з іншого – гальмувати зміни. Тож тобі необхідно визначитися, що для тебе важливіше: минуле чи майбутнє.

 

На страх

Замість того, щоб діяти, ти тупцюєш на місці, щоразу програючи в голові найменш імовірні сценарії того, що може піти не так. І за рахунок цього твоя тривога, а разом з нею і небажання щось змінювати зростають.

Згодом ти ризикуєш зовсім відмовитися від своєї початкової витівки, щиро повіривши в те, що в тебе все одно нічого не вийде.

На переживання йдуть і твої сили – після довгих роздумів про можливий провал ти почуваєшся вимотаним і спустошеним.

 

На жаль, що не зробив цього раніше

Ти напевно можеш пригадати з десяток ситуацій, в яких ти так і не скористався чудовою нагодою змінити своє життя на краще.

Якщо такі спогади регулярно виринають у твоїй голові, не дивно, що змін так і не відбулося. Ти витрачаєш свій час на жаль, замість того, щоб хоч щось зробити.

Можливості були, є і будуть завжди, головне, усвідомити свої помилки та не продовжити їх робити.

 

На спроби переконати себе в тому, що твоє життя краще, ніж у багатьох

Ти можеш намагатися переконати себе та інших людей у тому, що твоє життя насправді хороше, і ти маєш бути ним задоволений. Хоча насправді є багато невирішених проблем і факторів, які тебе не влаштовують.

Якщо ти час від часу ловиш себе на думці, що тобі хочеться порівнювати своє життя з життям оточуючих, присікай це. Ні до чого хорошого така звичка не спричинить.

 

На поверхневі зміни

Поверхневі зміни – це яскравий приклад самообману, якого ти можеш вдаватися, якщо твоє життя тебе не влаштовує.

У такому разі ти концентруватимешся лише на тому, як приховати реальні проблеми, створивши відчуття благополуччя та успішності.

Поверхневі зміни практично не вплинуть на твоє становище. Так що не витрачай час і сили на видимість того життя, про яке ти мрієш.

 

На очікування, що життя зміниться сама

Поки ти сидиш, нічого не роблячи, життя продовжуватиме розчаровувати тебе. Вона не змінюється сама собою – для будь-яких змін потрібні активні дії.

Так що енергію, яка є у тебе в запасі, варто спрямовувати хоча б на маленькі кроки до намічених цілей, а не на очікування.

 

На очікування допомоги оточуючих

Навіть не сподівайся на те, що батьки, друзі чи дівчина вирішать твої проблеми та зроблять те, що потрібно для досягнення поставленої мети. Ніхто інший не змінить твоє життя, вірити в це, як мінімум, наївно.

А якщо навіть людина і намагатиметься тобі допомогти – є безліч факторів, які можуть зірвати ваші спільні плани. Перестань знімати з себе відповідальність - тільки так ти зрушиш з місця.

 

На планування

Планування – це справді важливо. Але ще важливіше — розуміти, коли від планування настав час переходити до активних дій.

Якщо більшу частину свого часу ти витрачаєш на будівництво планів, але все ніяк не втілюєш їх у реальність, настав час дати собі стусан.

Тим більше, що ти все одно не зможеш врахувати всі фактори, щоби продумати чітку стратегію. Вона видозмінюватиметься вже в процесі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Мир, труд, Coachella: самые красивые девушки с фестиваля Coachella Юмор 0 4 вида свиданий, которые почти гаpантированно закончатся сексом Секс 0 Если бы мужики делали эти 15 вещей, то они знали бы, что женщины хотят секса… В курсе 0 Джейсон Стейтем у трейлері фільму «Мег-2» Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил коллаборацию с художником Джошуа Вайдсом Внешность и здоровье 0 Динозавры на ногах: новая коллаборация Nike х Comme des Garcons Юмор 0 #говоритженщина: бабьи хотелки Юмор 0 Ситуация: увидел красивую девушку в другой машине. Что делать? Секс 0 #говоритмужчина: 41 правило секса Вокруг света 0 Безвиз: куда поехать в первую очередь Секс 0 Что может помочь в получении новых ощущений во время секса Карьера 0 9 тактичных фраз для тех, кто не умеет говорить "нет" своему начальнику Внешность и здоровье 0 Мужской климакс: что это такое и можно ли его избежать Психология отношений 0 Топ-5 мужских страхов перед женщиной Секс 0 7 мест, которые она хочет чтоб ты целовал, кроме губ Внешность и здоровье 0 Converse перевыпустил массивные баскетбольные кроссовки из 1980-х Автомобили 0 Набор автомобилиста для подготовки к осени и непогоде Карьера 0 6 типів людей, з якими не варто бути відвертим Юмор 0 10 плюсов, которые принесла мужчинам эмансипация женщин и феминизм В курсе 0 Джейсон Момоа в трейлере боевика "Дикий"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.