ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як фліртувати за листуванням, щоб дівчині захотілося з тобою зустрітися

15.04.2024 — Юмор
Як фліртувати за листуванням, щоб дівчині захотілося з тобою зустрітися

Листування в мережі може закласти фундамент для стосунків у реальності. Але для того, щоб справляти приємне враження на жінок, потрібно розвивати комунікативні навички та вчитися правильно фліртувати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька правил, яких варто дотримуватись, якщо хочеш, щоб твої кокетливі повідомлення змусили дівчину захотіти сходити з тобою на побачення.

 

Зроби привітання небанальним

Пропусти звичайне "Привіт, як справи?", якщо хочеш зацікавити дівчину. Натомість постарайся зробити вітання ненудним та оригінальним.

Наприклад, можеш розпочати імпровізовану дискусію: «Ананас у піці: так чи ні?». Або поділитися з нею своєю думкою про популярне меми, а також запитати, яке шоу вона дивилася запоєм протягом кількох вечорів.

Не бійся писати щось неординарне і смішне, що запам'ятовується, але просте. Саме це чіпляє, навіть якщо звучить безглуздо, а от «стандартні» фрази вітання — ні.

 

Не переборщуй з наполегливістю

Хоча важливо виявляти інтерес до дівчини і виступати ініціатором спілкування, занадто велика наполегливість у листуванні може вийти тобі боком.

Запрошуючи незнайомку на побачення, до ладу не поспілкувавшись, ти прирікаєш себе на провал, тому що мало хто з жінок готовий ризикнути і зустрітися насправді з першим зустрічним з інтернету.

Завжди важливо шукати баланс між виявом щирого інтересу та повагою кордонів іншої людини. Не використовуй неоднозначних чи надто відвертих виразів, особливо на ранніх стадіях розмови.

Краще зосередься на тому, щоби встановити взаєморозуміння, а також створити у дівчини почуття інтриги та хвилювання.

 

Задавайте питання, пов'язані з її інтересами

Прояв щирого інтересу завжди чіпляє, а ще є чудовим способом завести розмову в інтернеті та перейти до флірту. Запитай дівчину про її хобі, улюблену групу, плани на вихідні.

А ще можеш використовувати такий прийом: якщо він говорить про щось, зроби це приводом для додаткового питання.

Наприклад, якщо дівчина пише, що планує посидіти з подругою і з'їсти суші, напиши: «Ну ось тепер і мені хочеться суші. А які ще три твої улюблені страви?».

По-перше, це дозволить дізнатися її краще, а заразом натякне їй на те, що у вас є спільні інтереси та уподобання.

 

Не маніпулюй

Флірт повинен бути веселим і позитивним досвідом — дівчина, яка тільки в цьому випадку сподобалася, захоче зустрітися з тобою особисто.

Якщо хочеш, щоб так і сталося, уникай маніпуляцій у діалозі, наприклад, навмисного викликання ревнощів або подачі неоднозначних сигналів для привернення уваги.

Такі стратегії призводять до плутанини та недовіри, і зрештою ти, швидше за все, опинишся не на побаченні, а в чорному списку. Знайомлячись з дівчатами та фліртуючи з ними, зосереджуйся на чесності, відкритості та прозорості взаємодії.

Виявляй увагу, а не демонструй, якими техніками маніпуляцій ти володієш. Здоровий та успішний флірт завжди побудований на довірі, тож переконайся, що твої дії відображають щирі наміри.

 

Підготуй фундамент для флірту

Якщо почнеш фліртувати одразу після того, як написав «Привіт», дівчина, швидше за все, вважатиме тебе надто наполегливим, підозрілим чи дивним.

Тому перед тим, як переходити до кокетливого діалогу, потрібно підготувати фундамент. Постарайся знайти речі, які близькі вам обом, це дасть відчуття зв'язку і зробить розмову цікавішою.

Також ти зможеш використовувати ці риси, щоб грайливо піддражнити дівчину. Наприклад, якщо вам подобається дивитися шоу одного блогера, ти можеш пожартувати, що ви його віддані фанати, і запропонувати обговорити останні випуски.

Нехай спільні інтереси стануть трампліном для флірту та веселої розмови, яка розпалить у дівчині бажання зустрітися з тобою особисто та продовжити спілкування.

 

Не пиши по кілька повідомлень поспіль

Однією з найпоширеніших помилок флірту з листування є нетерплячість і поспішність. Не надсилай кілька повідомлень поспіль, поки очікуєш на відповідь від дівчини, — це може здатися нав'язливим і змусити її сумніватися, чи варто продовжувати з тобою розмову.

Дай їй час та простір, щоб відповісти тобі у її власному темпі. Не квап її і не закидай повідомленнями в надії, що вона відвернеться від справ і приділить тобі увагу.

Пам'ятай, що люди мають різні звички в листуванні, а також підхід до використання смартфона. Терпляче чекаючи відповіді на повідомлення, ти демонструєш дівчині повагу та увагу до її часу та почуттів.

А це якості, які будуть гідно оцінені і, можливо, стануть для неї приводом задуматися про особисту зустріч з тобою.

 

Роби їй щирі компліменти

Звичайно, не можна забувати компліменти, якщо хочеш фліртувати. Важливо, щоб вони були щирими та конкретними.

Розпливчасте "Ти гарна" звучить банально і дуже нудно. Підкреслюй дрібні деталі зовнішності дівчини, що сподобалася, її особисті якості або якісь досягнення, які вона встигла згадати.

Це змусить її відчути себе особливою та стати більш відкритою для продовження спілкування та флірту.

 

Не покладайся на сарказм занадто сильно

Не всі люди розуміють сарказм, і про це варто пам'ятати. Звичайно, він може бути веселим, а ще допомагає продемонструвати гострий розум і мову, але все ж таки варто бути з ним дуже обережним. Сарказм дуже легко витлумачити у невірній формі, особливо коли читаєш його у повідомленні.

Обов'язково доповнюй його смайликами або постарайся знайти альтернативний варіант жартів, які доповнять твій флірт.

Краще вибрати безтурботне жартування або грайливе піддражнення, ніж піввечора пояснювати, що твоя фраза була сарказмом і ти не хотів образити дівчину, що сподобалася.

 

Будь лаконічним і позитивним

Навряд чи комусь подобається читати довгі повідомлення, як «Війна та мир». Якщо хочеш зацікавити дівчину та перевести ваше спілкування в офлайн, будь коротким та позитивним.

Не надто довгі повідомлення легко зрозуміти, а ще вони залишають менше місця для неправильного тлумачення. До того ж, вони не перевантажують дівчину тонкої зайвої інформації.

Замість того, щоб писати довгий абзац із подробицями того, як пройшов твій день, просто скажи: «Чудово провів час на прогулянці! А ти чим займалася?"

Зосередивши увагу на головних деталях та уникаючи непотрібного, ти зможеш створити захоплюючий та ненудний обмін текстовими повідомленнями.

 

Додай кокетливі смайли та гіфки

Щоб вивести флірт по листуванню на новий рівень, використовуй кокетливі смайли та гіфки. Вони допомагають передати тон та емоції, втрачені в сухості букв.

Відправляй підморгуючий смайлик або з очима-сердечками, коли дівчина говорить про приємні речі або спільні інтереси. А GIF-зображення використовуй для того, щоб виразити себе та додати до розмови трохи гумору.

Головне, запам'ятай просте правило: все, що ти відправляєш дівчині, має бути доречним. Не переборщуй з кількістю смайлів, тому що вони можуть не тільки відволікати, а й створювати враження, що ти дивний.

 

Не припиняй спілкування без пояснення причин

Дуже неприємно, коли співрозмовник раптово замовкає на кілька годин, а можливо, й днів. Здається, що він тебе зовсім не шанує і не зацікавлений у спілкуванні з тобою. Так от, якщо хочеш, щоб твій інтернет-флірт переростав у справжні побачення, ніколи не йди з мережі англійською.

Обов'язково пиши дівчині, що підеш спати, робити важливі справи, відійдеш від комп'ютера на кілька годин і таке інше. Це дасть їй зрозуміти, що ти цінуєш її час і налаштований на продовження спілкування. А якщо тобі більше не хочеться з нею листуватися, бо інтерес згас, постарайся пояснити це чесно та шанобливо.

Краще засмутити її щирим зізнанням, але виглядати порядним хлопцем, ніж закинути в чорний список і залишити з образою в душі.

Єдина ситуація, коли ти можеш кинути листування без пояснення причин, — якщо дівчина поводиться агресивно, маніпулятивно та неповажно.

В інших випадках краще висловити свої почуття та забезпечити мирне завершення спілкування.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Арнольд Шварценеггер снялся в новой рекламе BMW Внешность и здоровье 0 Дієтолог порадила ідеальний варіант сніданку при новорічному похміллі В курсе 0 Джейсон Момоа в трейлере третьего сезона сериала «Видеть» Юмор 0 Домомучительница, трудоголик и тихая гавань: классификация жён Карьера 0 10 мифов о мотивации, которые вам только мешают Звезды 0 Рианна, Ирина Шейк, Кара Делевинь и Белла Хадид в рекламе Savage X Fenty Карьера 0 7 самых неудачных вопросов на собеседовании Вокруг света 0 15 признаков "нашего" туриста Карьера 0 Тайный этикет отечественного корпоратива Психология отношений 0 Как бросить подругу, к которой ты испытываешь жалость Секс 0 15 - це мало? Якої довжини має бути пеніс Автомобили 0 Volvo полностью перейдет на электромобили с 2019 года В курсе 0 HBO показали первый тизер третьего сезона "Мира Дикого Запада" Секс 0 Особенности сексуального воздержания Звезды 0 Tatarka снялась для обложки Playboy Секс 0 Ученые: у нас в два раза меньше секса, чем мы думаем Карьера 0 10 неожиданных привычек, которые выдают в тебе интеллектуала Звезды 0 Кармен Електра та Дженні Маккарті для спокусливої кампанії SKIMS Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Карьера 0 Самые распространенные негативные мысли, которые тебя мучают, и как от них…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.