ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Що робити, якщо вам хочеться стосунків без зобов'язань

26.10.2023 — Психология отношений
Що робити, якщо вам хочеться стосунків без зобов'язань

Ви нещодавно розлучилися і не хочете знову закохуватися та страждати. Або розумієте, що провести все життя з однією людиною — це не для вас. Яка б не була причина, вам хочеться стосунків без зобов'язань.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Незважаючи на те, що багато хто вважає такий формат несерйозним, до нього потрібно підходити усвідомлено, щоб не поранити свої почуття, ні почуття іншої людини.

Ми поговорили із психологом про те, як це можна зробити.

 

Визначте, що ви вкладаєте в поняття «відносини без зобов'язань»

Стосунки без зобов'язань – це стосунки без майбутнього. Партнери, які обирають такий вид зв'язку, проводять разом лише якийсь проміжок часу, а їхня мета найчастіше — винятково задоволення сексуальних потреб.

При цьому сімейні терапевти часто критикують такий формат, тому що основою будь-яких стосунків є прихильність. Рано чи пізно вона виникає і у відносинах без зобов'язань, створюючи проблеми, адже сенс такого союзу якраз у протилежному — не прив'язуватись один до одного.

 

Оцінити, чи підходять вам такі стосунки

Психолог зазначає, що подібний формат зазвичай вибирають:

 • люди, які нещодавно пережили розрив та не готові брати на себе серйозні зобов'язання;
 • люди з психопатичним складом особистості, у яких відсутня емпатія та навичка уподобання;
 • люди, які пережили травмуючий досвід у дитинстві та засвоїли, що оточуючі завдають лише біль, тому краще триматися від них подалі;
 • люди з низькою самооцінкою, які готові на будь-який вид зв'язку;
 • усвідомлені люди, які розуміють, що зараз вони не мають внутрішніх ресурсів для початку нових відносин, але є бажання задовольняти свої сексуальні потреби.

Якщо ви вирішите спробувати завести з кимось стосунки без зобов'язань, вам потрібно буде врахувати кілька важливих моментів.

 

Розпочати розмову на правильній ноті

Якщо ви вільні, краще одразу попередити потенційного партнера про те, які стосунки вас цікавлять. Це заощадить час не лише вам, а й іншій людині.

Якщо ви бачите, що у знайомства намічається продовження — наприклад, ви починаєте листуватися чи періодично зустрічатися, важливо відразу позначити, що зараз ви не розглядаєте серйозні відносини.

Для цього запитайте, що людина хоче отримати від спілкування з вами, вислухайте її, подякуйте за те, що вона поділилася своїми думками, а потім розкажіть, що вам потрібно.

Якщо інша людина налаштована на серйозні стосунки, наголосіть, що у вас з нею різні цілі, а отже, вам не варто рухатися далі разом.

Буває й так, що ви перебуваєте у постійному союзі, але хочете перевести його в інший формат. За словами фахівця, це поширена ситуація під час криз, коли і розлучатися страшно, і бути удвох уже не хочеться.

У такому разі краще звернутися до сімейного терапевта, який допоможе розібратися у всіх нюансах і зрозуміти, чому вам захотілося зняти з себе будь-які зобов'язання.

 

Обговорити максимум деталей

Якщо ви знайшли відповідного партнера або ваша кохана людина погодилася на стосунки без зобов'язань, психолог рекомендує обговорити такі питання:

 • Як відбуватимуться зустрічі і що вони являтимуть собою? Можливо, вам потрібен лише секс або ви хочете також разом вечеряти та ходити в кіно.
 • Чи складатимете ви розклад зустрічей?
 • Як ви будете домовлятися про зустрічі і де ви бачитиметеся?
 • Чи підтримуватимете спілкування поза зустрічами?
 • Що ви робитимете, якщо хтось із вас вирішить будувати серйозні стосунки з іншою людиною?
 • Що ви робитимете, якщо хтось із вас вирішить припинити стосунки без зобов'язань?
 • Якщо вас цікавить секс, як ви будете оберігатися і надаватимете довідки про відсутність захворювань, що передаються статевим шляхом? Що ви робитимете, якщо щось піде не за планом і дівчина завагітніє?
 • Чи можете ви мати стосунки без зобов'язань і з іншими людьми?
 • Що ви можете зробити, щоб такі відносини не вийшли з-під контролю?

Якщо ви все обговорили, але у вас виникло нове питання, важливо сказати про нього і знову поговорити. Чесний та відкритий діалог – запорука успішних відносин без зобов'язань, як і будь-яких інших у принципі.

 

Зізнатися у почуттях, як тільки вони з'явилися

Чим більше часу ви проводите з кимось разом, тим вищі шанси прив'язатися один до одного. Міцні спілки іноді починаються з відносин без зобов'язань, але це не означає, що у вас буде так само.

Якщо ви розумієте, що починаєте закохуватися, спочатку чесно поговоріть із собою. Чого ви хочете: зупинити стосунки чи спробувати перевести їх до іншого формату? Після того як ви розібралися з собою, поговоріть із партнером. Зізнайтеся, що у вас з'являються почуття, і разом вирішите, куди ви рухатиметеся далі.

Якщо партнер закохався у вас, вислухайте його та спробуйте зрозуміти, яке майбутнє він собі уявляє. А потім візьміть час на те, щоб подумати, визначитися зі своїми почуттями та ухвалити остаточне рішення.

 

Закінчити відносини без зобов'язань у потрібний момент

Все залежить від ситуації. Якщо хтось хоче більше, а інший не готовий нічого обіцяти, обговоріть все безпосередньо і припиніть спілкування. Якщо початкові домовленості постійно порушуються, перегляньте їх чи закінчіть відносини.

Подякуйте людині за проведений час, поясніть, що у вас різні цілі чи погляди на стосунки без зобов'язань або що ви вирішили, що такий формат вам більше не підходить, а потім запропонуйте припинити зустрічі.

Відповідно до моєї практики більшість непорозуміння у відносинах вирішуються найпростішим способом — відкритим діалогом, де люди не звинувачують один одного, а бачать, що є спільна проблема, яка потребує вирішення.

Іноді відносини без зобов'язань сходять нанівець самі собою. Однак, якщо інша людина продовжує активно шукати зустрічі, коли вам вони більше не потрібні, неприємної розмови точно не уникнути. Намагайтеся не відкладати його і одразу прояснити ситуацію. Так ви не зіпсуєте життя ні собі, ні комусь іншому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Вы знаете, что девственниц не существует? Юмор 0 Все, что мужчина должен знать о шопинге с девушкой MC Like 0 Новая коллекция Victoria's Secret Внешность и здоровье 0 10 признаков, что у тебя низкий тестостерон Гаджеты 0 Вещь дня: будильник, который сам приготовит вам кофе Юмор 0 6 случаев, когда тебе врут в постели Карьера 0 5 психологических установок, которые отравляют твою жизнь Автомобили 0 Неисправность рулевой рейки: когда нужно обратиться за ремонтом Звезды 0 Сидни Суини для летней коллекции Savage X Fenty Звезды 0 Ріанна для нової рекламної кампанії Savage x Fenty Карьера 0 Почему тебе вечно не хватает денег Карьера 0 7 помилок у спілкуванні, які позбавляють бесіду невимушеності Внешность и здоровье 0 10 причин, почему ты чувствуешь себя старым Психология отношений 0 6 речей, які найскладніше прийняти після розриву стосунків Гаджеты 0 10 вещей, которые должны быть у мужчины В курсе 0 Netflix выпустил трейлер нового фильма "Ма Рейни: Мать блюза" Психология отношений 0 Что делать, если ты чувствуешь, что не интересен своей девушке Секс 0 7 самых популярных женских отговорок, чтобы не заниматься сексом Секс 0 Как заниматься сексом в кинотеатре? Вокруг света 0 Вакансия дня: в Швеции ищут волонтера, который будет неделю смотреть кино на…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.