Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

5 способів показати, що людина вам подобається, не ризикуючи виглядати безглуздо

17.10.2023 — Психология отношений
5 способів показати, що людина вам подобається, не ризикуючи виглядати безглуздо

Ми весь час фліртуємо, але виходить так собі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Чому люди погано фліртують

Люди фліртують постійно, і роблять це не тільки в надії на секс чи стосунки. Метою може бути самоствердження, дослідження — спроба дізнатися, чи зацікавлена людина у вашій персоні чи ні, бажання змусити іншого робити те, що вам потрібно, або просто отримати задоволення від процесу.

Але, незважаючи на те, що ми постійно це робимо, мало хто може точно визначити, фліртують з ним чи ні. В одному експерименті набрали 52 пари людей, дали їм трохи поспілкуватись, а потім попросили учасників визначити, фліртував із ними співрозмовник чи ні.

У результаті люди набагато точніше розпізнавали відсутність флірту, аніж його наявність. Правильно вгадали симпатію партнера лише 36% чоловіків та 18% жінок.

Можливо, в глибині душі люди і відчувають, коли подобаються співрозмовнику, але не вміють ні точно визначати це, ні показувати своє відношення.

У той же час це не так уже й складно. Особливо якщо приглушити голос свого его і зосередитись на партнері.

 

Що зробити, щоб показати ваші наміри

Хороший флірт - це природна поведінка, від якої отримують задоволення обидва партнери. Награність, скутість, надмірне випинання своїх достоїнств або форсування подій може перетворити веселу гру на стомлюючий час та відштовхнути потенційного партнера.

Тому набридла всім порада бути природною, як і раніше, можна вважати основою доброго флірту. Але, крім нього, є ще кілька хороших прийомів, які допоможуть вам поводитися натуральніше і отримати задоволення від контакту.

Виявіть щирий інтерес

Люди за своєю природою егоїстичні. Ми обожнюємо перетягувати увагу на себе, розповідати про свої досягнення та переваги.

У той же час ніщо так не приваблює людину, як інтерес до її власної особи. Тому, якщо ви хочете показати комусь, що він вам подобається, немає кращого способу зробити це, ніж виявити щиру зацікавленість у його житті.

Це означає, що ви питаєте не для того, щоб скрасити незручну паузу в розмові або дочекатися своєї черги і самому відповісти на зустрічне запитання. Ви спілкуєтеся, щоб дізнатися людину: зрозуміти, хто вона, чим цінує, що любить.

Зосередьтеся на відповідях, ставте уточнюючі питання, намагайтеся вловити емоції, з якими він говорить про ту чи іншу подію у своєму житті.

Так ви вб'єте двох зайців. По-перше, щирий інтерес завжди відчувається. Навіть якщо людина не відразу зрозуміє, що вона вам подобається, то принаймні захоче зустрітися з вами ще раз.

По-друге, концентрація на словах співрозмовника та повне занурення у процес спілкування не залишить часу на переживання і вбереже від награної поведінки та хвастощів у спробі вразити людину.

Зробіть комплімент – але не банальний

Компліменти — це класика флірту, але справді вражає лише та похвала, що здається індивідуальною та заслуженою. Тому найкраще говорити компліменти, виходячи із суті розмови.

По-перше, це покаже вашу увагу, по-друге, принесе людині особливе задоволення, тому що всі люблять, коли їх помічають і цінують.

Наприклад, якщо ви щойно обговорили музичні уподобання, можете захопитися відмінним смаком людини, якщо він розповів про якесь своє досягнення — відзначити його завзятість, витривалість чи наполегливість.

Навіть зовнішність можна хвалити по-різному. Наприклад, замість банального «ти красивий» помітити, що у співрозмовника дуже мила посмішка.

Тільки не вдаряйтесь у крайнощі. Не варто закидати людину багатослівними компліментами — це насторожує та викликає зворотний ефект.

Включайте гумор і смійтеся самі

В одному дослідженні учасникам дали поспілкуватись 10 хвилин, а потім з'ясували, хто з них фліртував та як це робив.

Виявилося, що і жінки, і чоловіки сміялися та жартували, коли їм подобався партнер. І хоча така поведінка зустрічалася і без флірту, якщо люди симпатизували один одному, вона була присутня завжди.

Таких же висновків дійшли автори великого дослідження за участю тисячі студентів з Норвегії та США.

Вчені перевірили 40 різних варіантів флірту та з'ясували, що гумор – найефективніша стратегія для обох статей. А особливо для чоловіків, які шукають тривалих стосунків.

Тільки одній групі людей жарти не допомагали виглядати привабливіше в очах партнера — жінкам, які шукали коротких сексуальних пригод. Для них найкращим варіантом було сміятися з фраз чоловіків, а не демонструвати гарне почуття гумору самим.

Втім, посміхатися над жартом партнера виявилося корисною стратегією для всіх статей незалежно від того, коротких стосунків вони шукали чи тривалих.

Тож налаштуйтеся на хвилю гумору. Це допоможе визначити, наскільки ви підходите один одному, створить класну невимушену атмосферу та принесе чимало задоволення.

Зверніть увагу на мову тіла

Коли люди фліртують, вони займають відкриті пози – розвертаються один до одного, не схрещують руки та ноги. При цьому чоловіки несвідомо намагаються зайняти більше місця, а жінки смикають одяг, активно жестикулюють, нахиляють голову вбік.

Під час дзвінка зберігайте зоровий контакт замість того, щоб розглядати кімнату або відволікатися на інших людей. Якщо ви підете першій пораді, це вийде з легкістю: той, хто дійсно слухає співрозмовника, не відволікатиметься на сторонні стимули.

Також флірт часто включає торкання, і це прекрасний спосіб зрозуміти, чи дійсно між вам є іскра. Згідно з дослідженням, люди обох статей вважають, що посунути ближче, торкнутися передпліччя або взяти за руку — це чудовий спосіб показати, що людина вам небайдужа.

Тут головне — не переборщити і ловити сигнали у відповідь. Ви, напевно, зрозумієте, чи подобаються людині такі тактильні доповнення до розмови, чи вона прагне розірвати дистанцію, щоб їх уникнути.

Не переборщіть з оригінальністю

Оригінальний флірт із використанням незвичайних стратегій виглядає досить вигідно. Ви начебто знаєте увагу, але їх не можна витлумачити однозначно.

Наприклад, пропозиція зробити людині масаж плечей, купити подарунок для його кота або прочитати Шекспіра начебто показує вашу оригінальність, але при цьому забезпечують безпеку. Якщо вас відкинуть, буде не соромно, адже ніхто не знає, що ви насправді були зацікавлені.

Але, незважаючи на те, що багато людей, особливо чоловіків у пошуках нетривалого зв'язку, люблять нестандартну манеру флірту, ніхто не хоче відчувати це на собі. Усі, включаючи «оригінальних» персон, віддають перевагу ясним і недвозначним сигналам про симпатію від свого партнера.

Тому, хоч би що було вашою метою — один секс, кілька ночей або тривалі стосунки, постарайтеся донести це до людини.

Посміхайтеся, дивіться у вічі, жартуйте, робіть компліменти у тему, торкайтеся руки чи плеча. Це перевірені способи, які, напевно, не підведуть, якщо ви дійсно подобаєтесь потенційному партнеру.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Netflix показал трейлер второго сезона сериала "Любовь, смерть и роботы" Внешность и здоровье 0 Какие чувства вызывают разные виды алкоголя Карьера 0 8 речей, які не робить той, хто задоволений своїм життям Звезды 0 Даша Астафьева в клипе на трек "Playmate" Автомобили 0 У Kia новый логотип Секс 0 Дамы просвещают кавалеров. 10 сексуальных приемов, которые действительно… Карьера 0 Как стать миллионером, или лучшие сделки за 1 доллар В курсе 0 Хоакин Феникс в трейлере "Тебя никогда здесь не было" Карьера 0 Почему богатство не решит все твои проблемы Звезды 0 Кара Делевинь и Адвоа Абоа снялись топлес для журнала Chaos Sixty Nine Вокруг света 0 12 райских мест, которые заткнут за пояс даже пляж из рекламы "Баунти" Юмор 0 #говоритмужчина: мужчин любят за ум? Психология отношений 0 Советы дальнобойфренду: 9 правил отношений на расстоянии В курсе 0 Уилл Смит в тизере фильма "Аладдин" от Гая Ричи Секс 0 Как повысить либидо? Звезды 0 Кайли и Кендалл Дженнер в рекламной кампании Kylie Cosmetics Внешность и здоровье 0 Reebok Classic создала кроссовки в честь водяных пистолетов В курсе 0 Первый трейлер "Дюны" с Тимоти Шаламе Секс 0 Как правильно делать куннилингус: советы эксперта Секс 0 Как быть счастливым, когда у тебя маленький член
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.