Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Що робити, якщо дівчина відмовилася вийти за тебе заміж?

15.02.2023 — Юмор
Що робити, якщо дівчина відмовилася вийти за тебе заміж?

Плануючи, як проходитиме цей момент, ти можеш навіть не замислюватися, що відповідь може бути негативною. Причому навіть якщо ти справді постарався, все організував і зробив пропозицію красиво.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звичайно, якщо у ваших стосунках, на твій погляд, не було жодних серйозних проблем та непорозумінь, “ні” від дівчини може тебе шокувати. Але не поспішай робити якісь висновки.

Якщо ти справді любиш її і хочеш будувати подальше життя тільки з нею, скористайся наступними порадами.

 

Зберігай спокій

Найгірше, що ти можеш зробити після отримання негативної відповіді – втратити контроль над своїми емоціями. Тобі ніяк не допоможуть звинувачення, обурення і тим більше крики та агресія. Це тільки доведе дівчині і всім людям, що вас оточують, що відмова була обґрунтована.

Пам'ятай, що ніхто нічим тобі не зобов'язаний, тож ти не маєш права звинувачувати кохану людину в тому, що вона не готова узаконити ваші стосунки. Навіть якщо ти багато вкладався у вашу спілку і дуже довго готувався до пропозиції.

Ніхто не повинен виправдовувати твої очікування. Ще одна причина, через яку тобі необхідно зберігати обличчя, – це незнання, чому тобі відповіли “ні”.

Відмова – це не завжди ознака того, що тебе не люблять і не цінують. Тож не поспішай з висновками і постарайся не наговорити багато того, про що згодом пошкодуєш.

 

Обговори причини відмови

Можливих причин, щоб твоя дівчина відповіла тобі “ні”, може бути величезна кількість.

Наприклад, якщо ти раніше не заводив розмову про весілля, вона могла просто злякатися і розгубитися від несподіванки чи психологічного тиску, якщо пропозицію ти вирішив робити в людному місці, на очах у всіх. А може, вона сумнівається, що ти справді готовий до такого серйозного кроку.

Особливо, якщо мова про весілля частіше заводили ваші родичі, а не ви. Не скидай з рахунків і те, що у кожного своє уявлення про кількість часу, що має пройти до пропозиції.

Наприклад, ти можеш замислитись про шлюб через півроку після початку стосунків, а твоя дівчина буде впевнена, що це надто маленький термін.

Загалом відмова від пропозиції руки і серця має під собою занадто багато причин. Що саме вплинуло на негативну відповідь твоєї дівчини – таке першорядне завдання постає перед тобою.

В одному випадку тобі для заповітного “так” можливо достатньо поставити своє питання ще раз у більш комфортній для дівчини обстановці, а в іншому доведеться попрацювати над собою та над стосунками, перш ніж вирішуватись на другу спробу. 

 

Обговори, чи означає відмова від пропозиції, що ви розлучаєтеся

Не варто розцінювати відмову від пропозиції як рішення дівчини розірвати ваші стосунки. "Ні" - це необов'язково означає, що ви розлучаєтеся.

У більшості випадків подібна відповідь говорить про те, що час до наступного етапу розвитку ваших стосунків ще не настав і вам потрібно трохи зачекати. Деякі пари пережили кілька відмов, перш ніж офіційно закріпити свій статус сім'ї. І в цьому нема нічого страшного.

Зрештою, для того, щоб стосунки були здоровими, допомагали вам розвиватися і почуватися щасливішими, штамп у паспорті не обов'язковий.

Це не гарант того, що ви проживете разом довге та радісне життя. Краще трохи почекати і переконатися, що ви обоє справді готові до нового етапу, ніж квапити події.

 

Поговори про те, яким ви уявляєте шлюб

Причиною негативної відповіді на пропозицію руки та серця може бути банальне нерозуміння, як саме шлюб змінить ваші стосунки. У вас можуть бути різні погляди на весілля, розподіл обов'язків і в принципі різні цілі в майбутньому.

Дуже дивно пропонувати дівчині вийти за тебе заміж, жодного разу раніше нормально не поговоривши про те, що ви хочете змінити після отримання штампу в паспорті.

Перш ніж вирішуватись на такий важливий крок, обов'язково поділися своїм баченням шлюбу. Обговори, чи плануєте ви дітей у майбутньому, де хотіли б жити, як зручніше складати бюджет, хто і за що відповідатиме і таке інше.

Може виявитися, що в деяких важливих речах ви з дівчиною не сходитеся. Іноді пара знає чи підозрює це з самого початку, але відтягує вирішальну розмову через небажання розлучатися.

 

Дай їй час подумати

Ще один відмінний варіант дій, якщо ти отримав відмову, – запропонувати дівчині не поспішати, добре обміркувати пропозицію та дати остаточну відповідь пізніше.

Головне, не тиснути на неї та не вимагати певної відповіді. Дай зрозуміти, що ти готовий чекати стільки, скільки буде потрібно, в рамках розумного. Нехай у неї буде можливість заспокоїтися, прийти до тями, зважити всі "за" і "проти" і прийняти рішення.

Якщо ви з дівчиною не обговорювали готовність до шлюбу і вона в принципі не чекала від тебе такого відповідального кроку у стосунках, не дивно, що вона просто розгубилася. Не квапи події – від себе ти вже зробив усе, що потрібно.

Причому до свого рішення ти поступав поступово: у тебе було багато часу, щоб добре все обміркувати. Загалом прояви терпіння і не змушуй дівчину почуватися чимось зобов'язаною тобі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Японский бренд делает одежду из угля, которая самоочищается Юмор 0 12 речей, які позбавляють тебе незайманості Карьера 0 8 вещей, которые ты обязан делать, даже если не хочешь Юмор 0 Букетно-конфетная оптимизация: как ухаживать за девушкой, если у тебя нет ни… Психология отношений 0 #говоритженщина: чё нам, бабам, вообще надо в этой жизни Карьера 0 Як зустріти Новий рік так, щоб не відчувати жалю Психология отношений 0 8 причин не поспішати розлучатися з дівчиною, якщо ти сумніваєшся, що хочеш… Секс 0 "Я самый классный" или Почему мужчины не ходят на курсы по оральному сексу Секс 0 60 фактів про секс, які можуть тебе здивувати Юмор 0 5 способов познакомиться с девушкой на улице за 5 секунд Карьера 0 30 способов почувствовать себя мужественнее Карьера 0 10 можливостей, які будуть зустрічатися у твоєму житті постійно Внешность и здоровье 0 "Зачем мужчинам соски" и еще 19 дурацких вопросов про твое тело В курсе 0 Nike запатентовал кроссовки с беговой дорожкой в стельке Секс 0 10 советов, которые превратят тебя в постели в техничного романтика В курсе 0 Трейлер сериала о секс-скандале Памелы Андерсон и Томми Ли Внешность и здоровье 0 Craig Green и adidas Originals переделали "суперстары" Автомобили 0 15 вещей, которые делают тебя плохим водителем Карьера 0 Как по поведению девушки понять, что у тебя есть шанс закрутить с ней служебный… Психология отношений 0 8 мужских качеств, которые нравятся (всем!) девушкам
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.