Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 причини не переживати, якщо День святого Валентина проходить на самоті

14.02.2023 — Юмор
4 причини не переживати, якщо День святого Валентина проходить на самоті

День святого Валентина іноді змушує людей без пари почуватися паршиво. Начебто ти єдиний динозавр на Ноєвому ковчезі — всі мають романтичне майбутнє, а ти не маєш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сум підстьобує маркетинг з його сердечками, цукерками, рекламою зі щасливими закоханими. Здається, що в інші дні ще якось можна насолоджуватися самотністю, але 14 лютого цей стан нестерпний.

Якщо властиве це відчуття, то кілька думок, які можуть допомогти.

 

1. Свято для людини, а не людина для свята

Масові урочистості створюють відчуття, що всі причетні до того, що відбувається. Просто хтось щасливчик і може відзначати День святого Валентина, а одинаки часто засмучуються та сподіваються, що через рік вдасться все виправити.

Але в День будівельника люди інших професій не засмучуються, що не можуть святкувати. Немає такого, щоб бухгалтер тужно дивився на каску і думав, що дарма у свої 17 згорнув не туди. А якщо і є, то навряд це поширено. Лише професію ми обираємо. А чи буде в нас взаємна закоханість – ні, це справа випадку.

Чи є у День святого Валентина у когось пара чи ні — це аж ніяк не характеризує його як людину. Це просто факт. Самотні просто зараз не цільова аудиторія цього свята.

 

2. У кожного є кохана людина, яку потрібно порадувати

Ця людина – вона сама. Його цінність не визначається тим, чи має він відносини.

Звичайно, гармонійний союз може зробити життя приємнішим і наповнити його новими фарбами. А негармонійний здатний перетворити її на пекло. Люди без пари зараз перебувають посередині і можуть самі вирішувати, чи наполовину порожні їх склянки, чи навпаки.

Важливо, що навіть гармонійні стосунки — це пазл, що не бракує, у картині щасливого буття, це вишенька на торті. Тож будь-який день, у тому числі й 14 лютого, варто витратити не на сум через відсутність взаємної закоханості, а на те, щоб порадувати себе і зробити своє життя кращим. Решта додасться.

І якщо навіть ні, у людини завжди буде вона сама, потрібно налагоджувати щасливі стосунки із собою. У День усіх закоханих можна бути самотнім, але кожен сам вибирає, почуватися самотнім чи ні.


3. Ніхто не помічає чужої самотності

Іноді сумувати на свято змушують не власні почуття, а можлива чужа реакція. Здається, що всі навколо в парах, 14 лютого вони будуть постити свої букети та цукерки у соцмережах. А решті почнуть співчувати, шкодувати їх.

Але людям все одно. Вони стурбовані собою. Це лише у школі всі вважали, кому скільки валентинок подарували. У дорослих багато інших турбот. А якщо хтось відчайдушно суне свій ніс у чуже життя, це привід поспівчувати тільки йому.

 

4. Вдасться витратити менше грошей та нервів

За даними дослідників, побачення на День усіх закоханих у 2022 році могло обходитися для жителів міст-мільйонників у середньому $90. Це не рахуючи подарунків. А ще ж доводиться понервувати: сподобається презент чи ні, чи встигнуть доставити і таке інше.

Людина без пари може цю кругленьку суму витратити він або відкласти. Вже чим порадувати себе коханого завжди зрозуміло.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Топ чистящих средств для кухни: абразивы и кислоты В курсе 0 Трейлер "Маугли: Легенда джунглей" Автомобили 0 Рейтинг самых популярных в мире марок авто Психология отношений 0 Счастливые отношения с женщиной: мужская стратегия Секс 0 146% секса: легальные способы обострить ощущения в постели Юмор 1 Вегетарианство, мягкое порно, зима и еще 55 глупейших вещей на свете В курсе 0 Драконы и Король Ночи в новом тизере финального сезона "Игры престолов" Психология отношений 0 Как правильно целоваться? Вокруг света 0 В Праге открыли отель исключительно для постояльцев с коронавирусом Секс 0 Як викликати у дівчини сексуальну напругу і змусити бажати тебе Вокруг света 0 10 найкоротших кордонів між державами Звезды 0 Дочь Джуда Лоу в кампании La Perla Карьера 0 9 способов, как не потерять себя, если вокруг тебя все активные, успешные и… Секс 0 Ученые: самая эффективная поза, в которой женщина может достичь оргазма В курсе 0 "Матрица 4" подтверждена Карьера 0 10 признаков того, что дружба исчерпала себя Вокруг света 0 Drone Photo Awards 2021: смотрите лучшие снимки, сделанные дронами Психология отношений 0 Почему мужчин возбуждают женщины в чулках? В курсе 0 Джордж Клуни в трейлере драмы "Доброе утро, полночь" Юмор 1 10 признаков того, что ты сексист, и это отпугивает от тебя девушек
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.