Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Хочете знати, якою буде жінка у ліжку? Подивіться на її ніжки

26.06.2023 — Юмор
Хочете знати, якою буде жінка у ліжку? Подивіться на її ніжки

По-перше, це просто гарно. По-друге, формою можна визначити темперамент дівчини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Між іншим, зробити це можна навіть ніби ненароком, підглянувши, як потенційна кохана красується перед дзеркалом.

Розглядайте її ніжки та робіть висновки.

 

Пристрасна скромниця

Якщо вона встане рівно, її ноги щільно стулятимуться в стегнах, колінах, ликах, а ось у зоні щиколоток буде просвіт.

Такі жінки спочатку сором'язливі, вони не готові домінувати і згодні бути на других ролях, аби коханому було добре. Однак, розкрившись, вона покаже свою іншу натуру - виявиться дуже пристрасною та жіночною.

 

Активна авантюристка

Якщо у жінки ноги трошки колесом або овалом, тобто між ними є просвіт від верху до кісточки, це говорить про її активність, сміливість, а ще про те, що вона обожнює нові відчуття і шукає собі пригод на той самий верх.

У ліжку вона, швидше за все, виявлятиме ініціативу і не посоромиться бути наполегливою. Іноді такий темперамент навіть лякає. Але ж ви не з боягузливих?


Ніжна квітка

Якщо у жінки ноги щільно стуляються в районі стегон, але при цьому коліна та ікри не стикаються, значить, швидше за все, вона дуже ніжна, романтична, але при цьому вкрай вразлива, образити таку дуже легко.

Але якщо дозволити їй проявити себе, то вона може бути неприборкано пристрасною.


Дівча з сусіднього двору

Ноги стикаються у кількох точках - стегнах, колінах, ликах, кісточках. Таких жінок найбільше, і це тішить, бо вони природні, прості та зрозумілі.

Вони не зображають із себе когось, ким не є, не намагаються манірувати чи ставити умови. Вони просто живуть звичайним життям, демонструючи сталевий характер, коли хтось посягає на цінності їхнього світу.

З таких жінок виходять найкращі дружини-подруги. Але ось у ліжку з ними нудно, вони не готові до експериментів, віддаючи перевагу старої доброї класики.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как перестать быть занудой Звезды 0 Ирина Шейк для обложки журнала 7 Hollywood Юмор 0 10 правил поведения мужчины-отца В курсе 0 Крис Пратт в трейлере боевика «Война будущего» В курсе 0 Трейлер другого сезону «Підстави», знятого за книгами Айзека Азімова Карьера 0 6 способов начать разговор с кем угодно Карьера 0 10 типов людей, которые отравляют тебе жизнь Юмор 0 О чем думают девушки, когда танцуют у тебя на коленках Карьера 0 Уроки Джона Рокфеллера: как стать миллиардером с нуля Юмор 0 12 способов отказать женщине, не произнося слово «нет» Психология отношений 0 Инструкция для рогоносцев Карьера 0 Правила поведения в общественных туалетах Секс 0 5 потаенных эротических фантазий (в которых настоящий мужик не признается) Секс 0 Ученые: какую позу в сексе больше всего любят женщины? Психология отношений 0 Ментальні проблеми, які руйнують твої стосунки Внешность и здоровье 0 Спортивный ренессанс в новой коллаборации The Weeknd и Puma Внешность и здоровье 0 G-Shock создали грязеустойчивые часы Юмор 0 Почему она любит такого неудачника, как ты? Внешность и здоровье 0 Добавки для бодибилдинга: как ускорить рост мышц В курсе 0 В Киеве запустили сервис доставки алкогольных коктейлей
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.