Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 ситуацій, в яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю

02.05.2023 — Карьера
10 ситуацій, в яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю

Далеко не у всіх ситуаціях тобі треба діяти. Іноді стримати свої реакції та бажання і нічого не робити виявляється набагато кориснішим для тебе і для оточуючих людей. Це допоможе зберегти добрі взаємини, не зіпсувати свою репутацію та уникнути жалю в майбутньому.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми зібрали кілька ситуацій, у яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю.

 

Коли хочеться виплеснути свої емоції на людину

Часто ти можеш відчувати сильні емоційні реакції через слова та вчинки іншої людини.

Перше, що тобі хочеться зробити в такій ситуації, - це вихлюпнути свою образу, невдоволення чи гнів на когось іншого, найчастіше на винуватця таких емоцій. Робити цього не варто одразу з кількох причин.

По-перше, ти можеш неправильно інтерпретувати дії чи слова людини. Можливо, він мав на увазі зовсім не те, про що ти подумав, і не знав, що його вчинок викликає у тебе негативну реакцію.

По-друге, ти можеш переборщити, наговоривши або зробивши багато дурних та образливих речей. Звичайно, ти можеш вибачитися за свою поведінку, але навряд чи це виправить ваші стосунки.

Перш ніж виплескувати емоції, кілька разів подумай, як зробити це максимально делікатно і не завдати шкоди собі чи оточуючим.

 

Коли хочеться висловити думку, про яку ніхто не просив

Якщо тобі дуже хочеться дати пораду чи критичне зауваження людині, яка тебе про це не просила – постарайся стримати себе.

Нічим хорошим твоє прагнення висловити свою думку не закінчиться. У кращому разі людина подякує тобі, але подумає, що ти лізеш не в свою справу і прагнеш самоствердитися.

У гіршому – це може призвести до конфлікту, особливо в тих ситуаціях, коли ти зачіпаєш людину своїми словами.

Не питають – мовчи. Це відмінний життєвий принцип, який змусить оточуючих поважати тебе та високо цінувати твою думку.

 

Коли хочеться показати свою перевагу над людиною

Ти повинен контролювати своє бажання самоствердитися за чужий рахунок або показати, що ти кращий за когось іншого.

Не варто робити щось тільки для того, щоб вказати на чиюсь неспроможність, помилку, недолік. Можливо, в такі моменти ти радієш усередині себе, але знай, що з боку така поведінка виглядає більш ніж принизливо для тебе.

Навколишні люди бачать у тобі невпевнену людину, якій відчайдушно потрібне підтвердження власної значущості.

 

Коли хочеться проконтролювати когось іншого

Виявляй свою майстерність самоконтролю в моменти, коли тобі хочеться вказати комусь іншому, що робити, як жити, чого прагнути і таке інше.

Повір, людина чудово розбереться з цим і без твого втручання. Кожен дієздатний дорослий може сам вирішити свої проблеми без твоїх порад, може приймати рішення, з якими тобі необов'язково бути згодним, може робити помилки, якщо вважатиме, що так йому краще.

Тобі залишається лише спостерігати за цим, по можливості не коментуючи те, що відбувається, і не втручаючись у процес. Вчись шанобливо ставитися до інших людей.

 

Коли хочеться кинути почате

У важкі моменти тобі може здаватися, що мета, якої ти прагнеш, недосяжна і вимагає від тебе занадто багато часу і сил.

Ти можеш сумніватися у необхідності продовжувати рух уперед. Але не поспішай приймати остаточне рішення.

Спочатку спробуй розібратися зі своїми страхами і зрозуміти, які з них реальні, а які точно не втіляться в життя.

Працюй над собою та над досягненням поставленої мети навіть тоді, коли тобі здається, що в тебе немає шансів.

У будь-якому випадку краще спробувати і зазнати невдачі, ніж кинути на півдорозі і переживати про те, що могло бути, якби ти не здався.

 

Коли хочеться помститися людині

Помста в більшості випадків не допоможе тобі виправити ситуацію - позбутися образи, поставити людину на місце, переконати її в чомусь або показати, як тобі було неприємно.

Більше того, часто помста завдає більше шкоди самому тобі, тоді як твій кривдник продовжує жити цілком щасливо.

Контролюй себе: якщо відчуваєш, що людина сильно тебе зачепила, і не можеш з цим змиритися і продовжити спілкування з нею, зникни з її життя, але не шукай способів помститися.

 

Коли хочеться згадати про старі образи

Якщо ти колись повідомив людині, що вибачив її за якісь неприємні слова та вчинки, значить, не повертайся до розмов про свої старі образи. Це лише погіршить стосунки між вами.

Проблеми потрібно обговорювати одразу ж, а не ігнорувати довгий час, щоб зрештою зірватися і пригадати людині все, що він сказав чи зробив. Або прощай або, якщо не можеш знайти в собі сили зробити це, прощайся з людиною.

 

Коли хочеться довести щось комусь

Ти не повинен нічого доводити оточуючим, тільки самому собі. Коли ти починаєш орієнтуватися на думку інших людей, ти робиш безліч помилок.

Ти йдеш проти себе, дотримуєшся чужих ідеалів, відмовляєшся від того, чого ти спочатку прагнув, і таке інше.

Ти не станеш щасливим і не будеш задоволений своїм життям, якщо постійно витрачатимеш свої сили і час на те, щоб довести комусь, що ти розумний, сильний, успішний чи впевнений у собі.

 

Коли хочеться обговорити чуже життя

Якщо тобі раптом захотілося обговорити людину чи її життя без її присутності, вияви витримку та відмовся від пліток і чуток. Вони не підуть тобі на користь.

По-перше, це не можна назвати хорошим вкладенням часу та сил – такі обговорення не змінюють твоє життя на краще, а отже, вони абсолютно безглузді.

По-друге, вони демонструють не найдостойніші риси твого характеру.

Навіть якщо сама людина, яка стала об'єктом вашого діалогу, не дізнається про те, що ви її обговорюєте, це помітять люди. І після цього вони навряд чи продовжать довіряти тобі так само, як і раніше.

 

Коли хочеться знецінити чиїсь старання

Намагайся не бути тією людиною, яка знецінює чужі успіхи. Ти не уявляєш, наскільки довго твій співрозмовник міг домагатися поставленої мети, скільки сил і часу він вклав у цей процес і як дуже гордий собою.

Не поводься жорстоко з тими, хто тебе оточує. Навіть якщо ти заздриш людині, не варто знецінювати її працю. Адже колись на його місці можеш опинитися ти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Первый трейлер пятого сезона сериала "Острые козырьки" В курсе 0 Эдвард Нортон в криминальной драме "Сиротский Бруклин" В курсе 0 Адама Сэндлера никто не воспринимает всерьез в комедии "Хеллоуин Хьюби" Секс 0 22 факта о сексе, котоpые помогут ответить на вопрос "О чем ты думаешь?" Звезды 0 MARUV для обложки Playboy Внешность и здоровье 0 6 вещей, которые происходят с тобой после 30-ти Карьера 0 Как перестать экать и мекать, блин Карьера 0 10 способів поставити людину на місце так, щоб не образити Секс 0 Почему мы больше не хотим заниматься сексом? В курсе 0 Эль Фаннинг и Николь Кидман в трейлере "Как разговаривать с девушками на… Секс 0 Пикап для мужчин после 50-ти или Как затащить в постель женщину своей мечты В курсе 0 Легендарные вещи, которые могли бы называться иначе Секс 0 Ученые: связь между числом партнеров до брака и вероятностью развода Карьера 0 5 вещей, которые ждут миллениалов в будущем Автомобили 0 #говоритмужчина: ночь с женщиной мечты или Maserati Звезды 0 Кара Делевинь снялась топлес в провокационной фотосессии Balmain Карьера 0 5 типов людей, от которых нужно держаться подальше В курсе 0 Софи Тернер и Джеймс МакЭвой в первом трейлере "Люди Икс: Темный феникс" В курсе 0 Джекі Чан та Джон Сіна у трейлері бойовика «Крутіше нікуди» В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере фильма "Высшее общество"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.