ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 ситуацій, в яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю

02.05.2023 — Карьера
10 ситуацій, в яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю

Далеко не у всіх ситуаціях тобі треба діяти. Іноді стримати свої реакції та бажання і нічого не робити виявляється набагато кориснішим для тебе і для оточуючих людей. Це допоможе зберегти добрі взаємини, не зіпсувати свою репутацію та уникнути жалю в майбутньому.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми зібрали кілька ситуацій, у яких ти маєш проявляти майстерність самоконтролю.

 

Коли хочеться виплеснути свої емоції на людину

Часто ти можеш відчувати сильні емоційні реакції через слова та вчинки іншої людини.

Перше, що тобі хочеться зробити в такій ситуації, - це вихлюпнути свою образу, невдоволення чи гнів на когось іншого, найчастіше на винуватця таких емоцій. Робити цього не варто одразу з кількох причин.

По-перше, ти можеш неправильно інтерпретувати дії чи слова людини. Можливо, він мав на увазі зовсім не те, про що ти подумав, і не знав, що його вчинок викликає у тебе негативну реакцію.

По-друге, ти можеш переборщити, наговоривши або зробивши багато дурних та образливих речей. Звичайно, ти можеш вибачитися за свою поведінку, але навряд чи це виправить ваші стосунки.

Перш ніж виплескувати емоції, кілька разів подумай, як зробити це максимально делікатно і не завдати шкоди собі чи оточуючим.

 

Коли хочеться висловити думку, про яку ніхто не просив

Якщо тобі дуже хочеться дати пораду чи критичне зауваження людині, яка тебе про це не просила – постарайся стримати себе.

Нічим хорошим твоє прагнення висловити свою думку не закінчиться. У кращому разі людина подякує тобі, але подумає, що ти лізеш не в свою справу і прагнеш самоствердитися.

У гіршому – це може призвести до конфлікту, особливо в тих ситуаціях, коли ти зачіпаєш людину своїми словами.

Не питають – мовчи. Це відмінний життєвий принцип, який змусить оточуючих поважати тебе та високо цінувати твою думку.

 

Коли хочеться показати свою перевагу над людиною

Ти повинен контролювати своє бажання самоствердитися за чужий рахунок або показати, що ти кращий за когось іншого.

Не варто робити щось тільки для того, щоб вказати на чиюсь неспроможність, помилку, недолік. Можливо, в такі моменти ти радієш усередині себе, але знай, що з боку така поведінка виглядає більш ніж принизливо для тебе.

Навколишні люди бачать у тобі невпевнену людину, якій відчайдушно потрібне підтвердження власної значущості.

 

Коли хочеться проконтролювати когось іншого

Виявляй свою майстерність самоконтролю в моменти, коли тобі хочеться вказати комусь іншому, що робити, як жити, чого прагнути і таке інше.

Повір, людина чудово розбереться з цим і без твого втручання. Кожен дієздатний дорослий може сам вирішити свої проблеми без твоїх порад, може приймати рішення, з якими тобі необов'язково бути згодним, може робити помилки, якщо вважатиме, що так йому краще.

Тобі залишається лише спостерігати за цим, по можливості не коментуючи те, що відбувається, і не втручаючись у процес. Вчись шанобливо ставитися до інших людей.

 

Коли хочеться кинути почате

У важкі моменти тобі може здаватися, що мета, якої ти прагнеш, недосяжна і вимагає від тебе занадто багато часу і сил.

Ти можеш сумніватися у необхідності продовжувати рух уперед. Але не поспішай приймати остаточне рішення.

Спочатку спробуй розібратися зі своїми страхами і зрозуміти, які з них реальні, а які точно не втіляться в життя.

Працюй над собою та над досягненням поставленої мети навіть тоді, коли тобі здається, що в тебе немає шансів.

У будь-якому випадку краще спробувати і зазнати невдачі, ніж кинути на півдорозі і переживати про те, що могло бути, якби ти не здався.

 

Коли хочеться помститися людині

Помста в більшості випадків не допоможе тобі виправити ситуацію - позбутися образи, поставити людину на місце, переконати її в чомусь або показати, як тобі було неприємно.

Більше того, часто помста завдає більше шкоди самому тобі, тоді як твій кривдник продовжує жити цілком щасливо.

Контролюй себе: якщо відчуваєш, що людина сильно тебе зачепила, і не можеш з цим змиритися і продовжити спілкування з нею, зникни з її життя, але не шукай способів помститися.

 

Коли хочеться згадати про старі образи

Якщо ти колись повідомив людині, що вибачив її за якісь неприємні слова та вчинки, значить, не повертайся до розмов про свої старі образи. Це лише погіршить стосунки між вами.

Проблеми потрібно обговорювати одразу ж, а не ігнорувати довгий час, щоб зрештою зірватися і пригадати людині все, що він сказав чи зробив. Або прощай або, якщо не можеш знайти в собі сили зробити це, прощайся з людиною.

 

Коли хочеться довести щось комусь

Ти не повинен нічого доводити оточуючим, тільки самому собі. Коли ти починаєш орієнтуватися на думку інших людей, ти робиш безліч помилок.

Ти йдеш проти себе, дотримуєшся чужих ідеалів, відмовляєшся від того, чого ти спочатку прагнув, і таке інше.

Ти не станеш щасливим і не будеш задоволений своїм життям, якщо постійно витрачатимеш свої сили і час на те, щоб довести комусь, що ти розумний, сильний, успішний чи впевнений у собі.

 

Коли хочеться обговорити чуже життя

Якщо тобі раптом захотілося обговорити людину чи її життя без її присутності, вияви витримку та відмовся від пліток і чуток. Вони не підуть тобі на користь.

По-перше, це не можна назвати хорошим вкладенням часу та сил – такі обговорення не змінюють твоє життя на краще, а отже, вони абсолютно безглузді.

По-друге, вони демонструють не найдостойніші риси твого характеру.

Навіть якщо сама людина, яка стала об'єктом вашого діалогу, не дізнається про те, що ви її обговорюєте, це помітять люди. І після цього вони навряд чи продовжать довіряти тобі так само, як і раніше.

 

Коли хочеться знецінити чиїсь старання

Намагайся не бути тією людиною, яка знецінює чужі успіхи. Ти не уявляєш, наскільки довго твій співрозмовник міг домагатися поставленої мети, скільки сил і часу він вклав у цей процес і як дуже гордий собою.

Не поводься жорстоко з тими, хто тебе оточує. Навіть якщо ти заздриш людині, не варто знецінювати її працю. Адже колись на його місці можеш опинитися ти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Ford создали стекло, которое поможет слепым людям "увидеть" пейзаж за окном В курсе 0 Том Хенкс, Скарлетт Йоханссон та інші в трейлері комедії «Місто астероїдів»… Звезды 0 Линдси Лохан в образах диснеевских принцесс для журнала Paper Автомобили 0 Составлен список сверхнадежных неубиваемых автомобилей В курсе 0 Патрик Шварценеггер играет воображаемого друга в хорроре "Дэниел ненастоящий" Карьера 0 Почему в наше время нет философов, мыслителей и мудрецов Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Карьера 0 10 помилок, через які ти постійно зазнаєш невдач у своїх починаннях Звезды 0 Вагітна Ріанна у новій відвертій фотосесії Гаджеты 0 Samsung представил Galaxy S9 Секс 0 Сколько оргазмов в день вы можете испытать В курсе 0 Дэниэл Крэйг в новом трейлере "Не время умирать" MC Like 0 Модели едят пирожные на пасхальном банкете Love Magazine Секс 0 7 фактов о сексуальных фантазиях Секс 0 Непокоренная вагина: о мужском, о страшном Секс 0 10 горячих видов секса без проникновения В курсе 0 У "Ленинграда" вышел новый клип - "I_$uss" Внешность и здоровье 0 Первая коллаборация The Weeknd и Puma Карьера 0 9 ознак того, що ти сам заважаєш собі добре жити Секс 1 #говоритженщина: 7 фатальных ошибок в постели
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.