ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 способів бути продуктивним, не доводячи себе до вигоряння

16.04.2024 — Карьера
7 способів бути продуктивним, не доводячи себе до вигоряння

Прагнення успіху можна порівняти з їздою на велотренажері. Ти вперто крутиш педалі, щоб досягти результату, і точно знаєш, чого ти хочеш. Але буває, що перенапружуєшся і не відчуваєш нічого, окрім втоми та бажання все кинути.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Так от, якщо постійно намагатися бути продуктивним, не даючи собі відпочинку, можна досягти не цілей, а вигоряння та втрати мотивації.

Щоб цього не сталося, потрібно вчитися знаходити баланс між особистою ефективністю та роботою до втрати чинності.

Є кілька способів бути продуктивним, справлятися з поставленими завданнями та амбітними планами, але при цьому не почуватися як вичавлений лимон.

 

Знай свої межі

Кордони важливі у особистих відносинах, а й у роботі.

Щоб їх встановити, потрібно насамперед розставити завдання у порядку пріоритетності, а також виділити періоди часу, протягом якого збираєшся їх виконати. Потім потрібно вибрати, які методи допоможуть підтримувати ці межі.

Ось кілька найефективніших.

«Прохання не турбувати»

Нерідко ми відволікаємось на розмови з колегами чи близькими, тому нічого не встигаємо. Попроси інших людей не турбувати тебе, доки виконуєш складні завдання.

Можеш встановити відповідний статус у додатку для відеодзвінків, налаштувати таку «відбивку» в електронній пошті, якщо спілкуєшся з нею зі знайомими. А ще вимикати робочі чати, коли вирушаєш додому і навпаки.

Знай розклад інших людей

Якщо працюєш у команді і не хочеш, щоб колеги закидали тебе дзвінками у невідповідний час, запропонуй їм використовувати синхронізовані календарі.

Це дозволить відстежувати ваші графіки та розуміти, коли варто підходити один до одного з питаннями, а коли доведеться почекати і не заважати іншому виконувати роботу.

Внеси ясність пріоритетів

Ми не можемо зробити абсолютно все, витративши на це зовсім небагато часу. Тому, якщо тебе просять виконати більше завдань, допомогти іншим колегам на шкоду собі чи зовсім зробити за когось його роботу, звертайся до керівництва.

Попроси його внести ясність щодо пріоритетів, пояснивши, на чому тобі варто зосередитись насамперед.

А ще можеш попросити його провести бесіду з колегами, які спихають на тебе свою роботу, щоб чітко розмежувати обов'язки кожного з вас.

 

Розділяй робочий та житловий простір

Ця рада стане в нагоді видальникам і тим, кому доводиться брати частину роботи додому. Одна з основних причин, чому ти можеш відчувати перевтому, намагаючись бути продуктивною, полягає у проблемі з робочим простором.

Якщо ти звик працювати прямо з ліжка або сидячи за кухонним столом, тобі буде складно почуватися мотивованим і налаштованим на результат.

Справа в тому, що наш розум часто пов'язує простір з певним настроєм, тому сон і робота в одному місці можуть призвести до знатної плутанини, а заразом до занепаду сил та вигоряння.

Так що настав час переміщатися з ліжка за письмовий стіл.

 

Намагайся бути простіше

Буває, що ми самі ускладнюємо собі життя, а потім страждаємо від навантаження та стресу. Так що, якщо хочеш бути продуктивним, не доводячи себе до вигоряння, настав час вчитися бути простіше.

Суть у тому, що тобі необов'язково проводити ніч за комп'ютером, створюючи барвисті 3D-графіки, якщо твоє завдання полягало в тому, щоб схематично позначити зростання продажів.

Так, роботодавці люблять співробітників, які можуть підійти до своєї справи творчо і з ентузіазмом, але і в цьому потрібно дотримуватись міри.

Зайва витрата розумових здібностей на прості завдання може заважати досягати результатів у важливіших і серйозніших справах.

Тож вистачить перетворювати просте на складне без необхідності. Пам'ятай, що ефективна робота відповідно до очікувань і вчасно краща, ніж недоречне «погляньте, який я розумний і креативний».

 

Переосмисли свої звички та розпорядок дня

Можливо, ти давно не проводив ревізію звичок, тому встиг обзавестися тими, які наближають тебе до вигоряння і заважають бути продуктивним.

Ось кілька із них:

  • з радістю хапатися за кожне нове завдання, не оцінюючи своїх можливостей перед цим;
  • виконання декількох складних завдань одночасно;
  • постійне відволікання;
  • багатогодинна робота без перерв та вихідних.

Щоб бути продуктивним, але здоровим і бадьорим, настав час позбавлятися цих звичок і обзаводитися новими. Щоб було простіше, наведемо кілька прикладів:

вибирай заходи та проекти з розумом, а не імпульсивно, щоб переконатися, що вони відповідають твоїм цілям та вписуються у графік;

  • знайди способи боротися з факторами, що відволікають, і підвищувати концентрацію;
  • встанови графік, заснований на часі, коли почуваєшся найбільш продуктивним;
  • зосереджуйся на одному завданні за раз;
  • вчися цінувати якість вище за кількість.

Розвиваючи такі звички, ти зможеш стати більш ефективним та замотивованим співробітником, зберігаючи своє фізичне та ментальне здоров'я.

 

Іноді змінюй обстановку

Якщо постійно жити у форматі «робота — дім», можна не лише занудьгувати, а й відчути себе втомленим. Тому заради своєї продуктивності та настрою іноді необхідно змінювати обстановку. І йдеться не лише про тусовки у вихідні або періодичні подорожі.

Мозок любить новизну, навіть найменшу, тому потрібно постійно щось міняти. Наприклад, придбати нову обкладинку на старий блокнот, на день змінити робочий стіл в офісі на сусідній, якщо є така можливість, або раз на тиждень вибиратися на обід у кафе, щоб замовити те, що ще не пробував.

Різноманітність дозволяє мозку працювати жвавіше, що позначиться на ефективності твоєї роботи.

 

Не пропускай обід та перерви

Люди найчастіше пропускають перерви та обід на роботі для того, щоб зробити якнайбільше. Однак це призводить до протилежного результату, тому ефективність їхньої праці знижується.

Коли людина голодна, вона роздратована і розсіяна, а значить, зосередитися на завданнях їй буде набагато складніше. Те саме відбувається, якщо працювати в поті чола кілька годин поспіль.

Щоб мозок працював ефективно, йому потрібні перепочинки. Плануй перерви протягом дня, а також намагайся не пропускати обід.

А ще під час відпочинку намагайся робити щось корисне для свого здоров'я, а не просто дивитись на екран смартфона. Наприклад, можеш прогулятися вулицею, виконати просту розминку чи поспілкуватися з колегами.

 

Автоматизуй задачі

Існують завдання, як правило, неприємні, які доводиться виконувати із завидною періодичністю.

Так от щоб вони менше напружували і не знижували твою продуктивність, потрібно постаратися їх автоматизувати. Такий підхід до справ допомагає звільнити більше часу для відпочинку та важливіших справ.

Використовуйте спеціальні програми та програми для автоматизації завдань, щоб заощадити багато часу на планування.

А ще намагайся спрощувати собі життя не лише на роботі, а й удома, встановивши автоматичні виплати по рахунках у банківському додатку.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Не мужицкое поведение Секс 0 14 новых пpивычек, котоpые значительно улучшат твою сексуальную жизнь Карьера 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час переглянути Вокруг света 0 iPhone Photography Awards: смотрите работы победителей Автомобили 0 Renault показал свой новый бюджетный электрический кроссовер Секс 0 Інтернет-магазин товарів для дорослих за розумними цінами Внешность и здоровье 0 Nike выпустил уродливые кроссовки со снеговиками Психология отношений 0 8 речей, які необхідно враховувати, якщо будуєш стосунки з дівчиною, яка має… Вокруг света 0 8 признаков, что ты - городской парень, который не сможет жить на природе Карьера 0 10 признаков, что у тебя много денег В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Фантастические твари: Тайны Дамблдора» Внешность и здоровье 0 Від яких напоїв ти лисієш - перевір себе Карьера 0 #говоритмужчина: что нужно успеть сделать до 30 Автомобили 0 10 попыток создать дешевый автомобиль MC Like 0 Эротическая аэробика в роликах Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 50 поводов заниматься спортом В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере "Рэмпейдж" Звезды 0 День 26: Сиара в новом ролике LOVE Magazine Карьера 0 9 статистических данных, которые испортят тебе настроение Юмор 0 10 безобидных семейных установок, которые могут сломать тебе жизнь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.