ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто

22.05.2024 — Психология отношений
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто

Чи швидко ти закохуєшся? Можливо, ти колись зустрічав когось уперше і думав: «О, здається, саме з цією дівчиною я хотів би одружитися і провести з нею решту своїх днів».

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо ти помічаєш, що часто поринаєш у кохання з головою, але врешті-решт це не призводить до довгих і міцних відносин, то, швидше за все, ти схильний до емофілії.

Вона може бути великою проблемою та головним болем, з яким потрібно розбиратися та боротися.

 

Що таке емофілія

Емофілію ще називають емоційною розбещеністю - вона визначається як схильність швидко і часто закохуватися.

У людей, які піддаються їй, розвивається непохитна і всеохоплююча пристрасть до романтичного інтересу. Але це не скороминуще почуття, яке може зникнути саме собою.

Емофілію можна назвати справжньою одержимістю об'єктом романтичного інтересу.

Людині, схильній до неї, складно справлятися з нав'язливими думками про те, до кого вона відчуває емоції, а також вона не в змозі тримати під контролем свої почуття.

 

Чому емофілія може стати проблемою

Звичайно, закоханість — приємне почуття, але тим, хто відчуває його дуже швидко і легко, не варто заздрити. Є кілька проблем, з якими стикаються власники емофілії.

— Потреба у сильних емоціях, а не у стосунках

Люди з емофілією здебільшого не мають потреби у здорових та міцних стосунках, як може здатися на перший погляд.

Для них важливішими є азарт, переживання, хвилювання і «метелики в животі», які з'являються від відчуття, що у них є хтось, у кого вони закохані.

Наявність об'єкта романтичного інтересу змушує систему винагороди у мозку працювати на повну котушку. Це змушує почуватися натхненними, задоволеними життям, щасливими.

А от якщо вони ні в кого не закохані, в душі починається повний безлад з негативних емоцій, тому вони шукають новий об'єкт романтичного інтересу, до якого зможуть випробувати почуття, і знаходять його дуже швидко.

— Вразливість для токсичних відносин

Потреба романтичних переживань робить людей з емофілією вразливими для токсичних відносин.

Як правило, відчуваючи закоханість, вони схильні чинити імпульсивно та приймати необдумані, поспішні рішення, тому стають легкою мішенню для сумнівних особистостей, таких як нарциси, маніпулятори, психопати.

Через швидку емоційну прихильність людина, схильна до емофілії, не помічає червоних прапорів у спілкуванні і довго не може зняти рожеві окуляри, навіть якщо її дівчина дуже проявляє свої негативні якості. І що довше тривають стосунки, то гірше вони стають.

Як правило, цей вир затягує з головою, і може бути надто складно вийти з романтичного зв'язку, особливо якщо відчуваєш до дівчини глибоку прихильність.

Але навіть якщо схильному емофілії людині вдається втекти з токсичних відносин, він знову і знову вступає в такі самі.

Може здатися, що він навмисно вибирає партнерів, які створюють нездоровий емоційний зв'язок і шкодять його благополуччю.

— Нерозбірливість у зв'язках

Емофілія має ще один великий мінус: через неї можна стати нерозбірливим у своїх зв'язках.

Не завжди вдається відчути справжню близькість і прихильність, які бувають за глибокої любові до дівчат, з якими зустрічаєшся. У цьому випадку почуття будуються виключно на пристрасті, хвилюванні та пожадливості.

Тому, випробувавши емоції до когось ще, крім своєї дівчини, ти можеш з легким серцем змінити їй або підтримувати стосунки з кількома особами, що сподобалися одночасно.

Нерозбірливість у зв'язках має багато неприємних наслідків – від втрати репутації до глибокого почуття самотності та невміння створювати здорові стосунки.

 

Як боротися з емофілією

Важливо вчасно дати бій емофілії, щоб перестати погіршувати своє життя та потрапляти у токсичні стосунки. Є кілька способів, які у цьому допоможуть.

— Перестань кидатися у вир із головою

Навіть якщо відчуваєш сильну прихильність до когось, не поспішай переходити далі побачень, які ні до чого не зобов'язують.

Зроби паузу і проаналізуй, як поводиться дівчина, що сподобалася тобі. У цей момент постарайся вимкнути у собі романтика і на якийсь час стати найприскіпливішим критиком, щоб нічого не завадило тобі бути неупередженим та об'єктивним.

Можливо, твоя інтуїція підказує, що із чудовою дівчиною, яка тобі сподобалася, все ж таки щось не так.

Наприклад, вона замовляє про переїзд до тебе на другому побаченні, замовчує про важливі речі, коли ставиш їй питання, так злиться.

Або вона дозволяє собі відкрито тебе критикувати, намагається нав'язати свою думку як єдино правильну або змушує тебе змінюватися, щоб ти виявився таким, як їй подобається.

Так от, якщо помічаєш подібні ознаки, зупинись, сповільнися і тричі подумай, чи потрібні тобі стосунки, які призведуть до болю та розчарування.

— Навчися проводити час віч-на-віч із собою

Як правило, люди з емофілією важко переживають самотність і не вміють радіти часу, проведеному віч-на-віч із собою. Але цьому потрібно вчитися, якщо хочеш припинити серійно закохуватися.

Практикуйте турботу про себе: спорт, правильне харчування, правильний режим сну. Знайди хобі, яке змушуватиме тебе відволікатися від усього світу і поринати в цікаве заняття з головою.

— Прислухайся до попереджень інших людей

Можливо, твій найкращий друг неодноразово казав, що дівчина, яка тобі подобається, — не та, з ким варто будувати стосунки. І робив він це зі щирих спонукань, а не заради скорботи твого щастя, як можна було подумати.

Та й мама могла попереджати, що твоя нова пасія зовсім не та за кого себе видає. Через емофілію буває важко розібратися, чи достойна людина тобі подобається.

Так от, щоб не потрапити на вудку чергової токсичної дами, варто приймати зворотний зв'язок від близьких людей і прислухатися до їхніх слів.

Твої друзі та родичі можуть помічати червоні прапори у поведінці тієї, хто тобі подобається, поки ти обдурений сильними почуттями і не бачиш нічого, окрім позитивних якостей нової дівчини.

Звичайно, поради, які отримуєш від інших людей, не завжди можуть бути корисними.

Але відкидати чужі погляди не варто — іноді вони можуть запропонувати нову перспективу, допомогти об'єктивно оцінити життєву ситуацію, в якій опинився, і прийняти вірне рішення.

— Записуй те, як пройшли зустрічі, і аналізуй це

Важливо включати прагматика, а не романтика, якщо хочеш позбутися емофілії та навчитися створювати здорові романтичні зв'язки.

Так ось, візьми за правило записувати в щоденник те, як пройшла романтична зустріч із черговою дівчиною, а також свої почуття після цієї події.

Навіщо так чинити? Перечитавши записи, особливо якщо намагаєшся передати те, що сталося, за найменших подробиць, буде легше проаналізувати поведінку твого романтичного інтересу і звірити його зі списком червоних прапорів у стосунках.

Ведучи щоденник, намагайся не ідеалізувати побачення, а залишатися реалістичним. Чим більш неупередженими вийдуть записи, тим легше буде захистити себе від чергової помилки та розчарування.

А ще така практика допомагає зайнятися самоаналізом та оцінити, чи є твої почуття справжнім коханням чи швидкоплинним захопленням. 

— Утримуйся від стосунків якийсь час

Люди з емофілією швидко переходять від одних стосунків до інших. Але щоб позбавитися проблеми швидкої закоханості, важливо утримуватися від нових романтичних переживань після того, як розлучився з черговою дівчиною.

Відвернися на інші важливі речі: піклування про себе, саморозвиток, покращення власного життя.

Взявши перерву у стосунках, ти зможеш навчитися почуватися добре, навіть якщо поряд нікого немає, а також краще розібратися, з якою дівчиною хочеш будувати подальші стосунки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 9 ознак того, що ти занадто самозакоханий, але не помічаєш цього Карьера 0 7 вещей, за которые мужчине не должно быть стыдно Юмор 0 Как встречаться с несколькими девушками сразу без угрозы для жизни и угрызений… Секс 0 6 вещей, которые случатся с твоим телом, если ты перестанешь заниматься сексом Юмор 0 Причины, по которым ты получаешь отказ от женщин Карьера 0 10 причин, почему ты до сих пор не богат, даже если считаешь себя умнее других Секс 0 Ученые выяснили, как изменились сексуальные привычки молодежи за 20 лет В курсе 0 Колин Ферт и Леа Сейду в трейлере фильма "Курск" Психология отношений 0 Ученые определили самый привлекательный тип женщин Секс 0 Порка и удовольствие: что такое спанкинг В курсе 0 Съемки сиквела «Джокера» начнутся в 2023 году В курсе 0 "Молчание ягнят" выпустят в формате сериала Карьера 0 7 действительно странных профессий в мире Звезды 0 Памела Андерсон для итальянского номера Vanity Fair Секс 0 Ученые: назван главный способ получения женского оргазма Карьера 0 7 финансовых целей, которые должны быть у каждого человека Карьера 0 8 неочевидних причин, чому оточуючі тебе не поважають MC Like 0 GUESS сняли новый кампейн в духе Дикого Запада Карьера 0 Чому ти боїшся глобальних змін у житті, навіть якщо знаєш, що вони підуть тобі… Внешность и здоровье 0 10 страхов, которые делают из просто мужчины мужика
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.