Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому чоловіки порівнюють дівчат зі своїми матерями

26.12.2022 — Психология отношений
Чому чоловіки порівнюють дівчат зі своїми матерями

Майже така ж красива, але дратівлива, сукні яскравіші, а борщ — не такий смачний… Багато хлопців підсвідомо порівнюють дівчат зі своїми матерями, а потім читають про едіпів комплекс, намагаючись зрозуміти, що з ними не так. Психологи заспокоюють: Фрейда тут можна не згадувати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Психотерапевт із CPPC London Керолайн Пламер зазначає, що деякі чоловіки дійсно часто порівнюють партнерок зі своїми матерями. Однак це не так пов'язано з едіповим комплексом, який описує конкуренцію хлопчика з батьком, як зі стилями прихильності.

«Відносини з батьками — основа для формування стилю прихильності до романтичних відносин уже в дорослому житті. Перша прихильність до жінки – це любов до матері. Мама — приклад того, якою має бути дружина», — пояснює психотерапевт.

Головна проблема полягає в тому, що дівчині навряд чи приємно, коли її нескінченно порівнюють зі свекрухою. Психологи впевнені, що порівняння партнера з будь-ким зазвичай не приносить жодної користі, а лише шкодить відносинам.

Якщо ж об'єктом порівняння стає мати, чоловіка можна запідозрити в тому, що він вимагає від дівчини чи дружини більше піклування, намагаючись, щоб вона певною мірою замінила йому матір.

Однак це не більше, ніж примха. Мати справді витрачає багато часу, щоб задовольнити бажання маленької дитини. Але що якщо дитина давно виросла і повинна вміти сама впоратися зі своїми емоціями та потребами?

«Чекати, що хтось інший надаватиме нам ту турботу та увагу, що й мама в дитинстві, — нездорово, — попереджає психотерапевт. — До дорослих відносин вступають люди, незалежні один від одного».

Як тільки один партнер робить з іншого центр світу (що нормально для стосунків «дитина — батько»), він починає приносити в жертву власну ідентичність.

Зрештою, найбільше його тішить, що партнер не може без нього обійтися. Отруює відносини та гіпертрофоване почуття відповідальності за близьку людину.

Психологи попереджають: загравшись, можна завдати тяжкої шкоди своєму сексуальному життю. Вкрай складно бачити коханку в жінці, яка нагадує тобі матір, а їй важко фантазувати про партнера, якого вона доглядає, як дитину або важко хвору.

Якщо ви опинилися у такій неоднозначній ситуації, краще проговорити один з одним усі свої сумніви. Дівчатам рекомендується не намагатися конкурувати з образом матері в очах коханого — не потрібно ні перемагати її, ні виправдовувати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Можно ли любить сразу двоих Психология отношений 0 #говоритженщина: перестань быть хищником! Гаджеты 0 Motorola представила смартфон-раскладушку с гибким экраном Секс 0 Ученые: вот почему люди теряют интерес к сексу MC Like 0 Черно-белый (но очень секси) лукбук Victoria's Secret Секс 0 #говоритмужчина: улыбка Будды Вокруг света 0 6 эротических фактов, о которых никогда не расскажут на уроках истории Внешность и здоровье 0 5 классических фитнес-ошибок Секс 0 Причины, по которым тебе не дает твоя же девушка Секс 0 Объясняем, как стать топом в сексе Звезды 0 Кендіс Сванепул в новій рекламній кампанії купальників Tropic of C Звезды 0 Рианна рекламирует нижнее белье Юмор 0 Что делать, если ты не нравишься родителям девушки, с которой у тебя все… Юмор 0 8 Марта: как подготовить себя и победить Автомобили 0 Обновился самый доступный и компактный кроссовер Honda Секс 0 21 миф о сексе, в который просто стыдно верить Звезды 0 Дочь Мадонны Лурдес Леон в сексуальной рекламной кампании в стиле нулевых Внешность и здоровье 0 Переезд в Калифорнию и кастрация: как стать долгожителем Психология отношений 0 Искусство обольщения или Как завоевать любую девушку В курсе 0 Новый трейлер фильма «Отряд самоубийц: Миссия навылет»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.