Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 міфів про хімію між людьми, які псують все

27.12.2022 — Психология отношений
8 міфів про хімію між людьми, які псують все

Коли хлопець і дівчина можуть зрозуміти один одного без слів, а почуття між ними щирі та яскраві, ми називаємо це хімією.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Цю хімію можна побачити і в кіно, коли реально віриш персонажам, ніби актори справді закохалися один в одного.

Через абстрактність такого поняття, як хімія між людьми, про нього виникло чимало помилок, які псують все і позбавляють тебе шансу насолоджуватися життям.

 

Хімія виникає миттєво

Це так зване кохання з першого погляду, коли ти відчуваєш, що ця людина твоя, тільки побачивши чи почувши її. Але це неправильне судження.

Хімія складається з багатьох факторів. І це не лише зовнішність і характер, а й той самий голос, сміх, запах та інші параметри.

Не забувай, що ми хоч і не дуже відрізняємося від тварин, але все ж таки є соціальними істотами, які орієнтуються не тільки на феромони.

Тому якщо між вами не виникло миттєвої хімії при першому погляді чи потисканні рук — не надавай цьому величезного значення. Цілком можливо, що почуття прийдуть згодом.

 

Перші враження — єдино вірні

Один із головних міфів, які заважають будувати добрі стосунки, — це відмова від подальших дій, якщо перші враження були негативними.

Масова культура заклала в нас думку, що перші враження незворотні, і якщо ви одразу не сподобалися один одному, значить немає сенсу намагатися. Це не так і немає жодних наукових підтверджень цьому судженню.

Деякі люди взагалі відчувають неприязнь один до одного довгий час, і лише завдяки певній події вони просочуються хімією і виникають зворотні раннім емоціям почуття.

 

Якщо між вами виникла хімія, це точно романтичні почуття

Цей міф постійно експлуатується у творах масової культури.

Якщо ти відчуваєш до людини бурю емоцій і розумієш, що вона справді твоя, значить, ці почуття мають еротичний підтекст.

Правда в тому, що хімія - це не тільки про сексуальний потяг. Хімія може бути між друзями, причому навіть різних статей, між членами однієї спортивної команди, навіть між колегами.

Це просто сильний зв'язок із людиною, поряд з якою ти почуваєшся комфортно.

 

Хімія виникає лише між близькими за духом людьми

Керуючись цією помилкою, люди шукають партнерів серед схожих на себе особистостей. Але насправді хімія може виникнути навіть між людьми, які практично у всьому відрізняються.

Більше того, вона з куди більшою ймовірністю виникне саме між партнерами, що відрізняються один від одного, адже, з еволюційної точки зору, велика різниця означає мінімальний ризик близькоспорідненого схрещування.

Тому тобі не варто напружуватися через почуття, які ти відчуваєш до людини, що належить до не особливо зрозумілої чи приємної тобі групи.

 

Це почуття можна імітувати або змусити виникнути

На відміну від більш приземлених почуттів на кшталт симпатії, поваги та подібних до них, хімію неможливо викликати спеціально, змушуючи себе розглянути в людині позитивні сторони.

Вона або є, або її нема, іншого не дано. Як ми вже сказали вище, хімія може виникнути не відразу, а за якийсь час. Але вона має з'явитися самостійно.

Це буде схоже на своєрідний феєрверк почуттів, ніби ти випив ту пігулку з фільму «Області пітьми» і бачиш цей світ яскравим та яскравим.

 

Хімія - обов'язковий атрибут кохання

Це теж неправда. Так, наприклад, ти можеш любити своїх родичів, друзів, свійських тварин, але між вами не буде хімії.

Ще раз, хімія — це тісніший зв'язок, коли ти відчуваєш незриму нитку між вами, ніби ви були одним цілим.

Саме тому хімію зазвичай асоціюють з романтичними почуттями, адже в них зародження цього почуття має значно більшу ймовірність, ніж поза еротичним підтекстом.

 

Хімія буде постійною хоча б спочатку

Час навряд чи багато хто заперечуватиме, що почуттям властиво згасати з часом. Ні, вони не пропадають, просто зменшується яскравість, і здається, що раніше було краще.

Насправді, раніше було приблизно так само, просто це вже стало рутиною.

Інша річ — хімія у так званий цукерково-букетний період. Здається, що вона має стабільно наростати до певного піку, а потім почати повільно знижуватись до норми.

Але це не так. Хімія непостійна, і сьогодні вона може буквально витати у повітрі, а завтра практично не буде.

Тому якщо ти не відчуваєш до дівчини такого потягу, як учора чи тиждень тому, це ще не означає початок кінця.

 

Хімію відчувають обидва партнери однаково

Якщо це не так, значить, таке явище не можна назвати хімією. Ця помилка призводить до розладів у багатьох парах.

Пам'ятай, що хімія вона своя для кожної окремої особистості. На її прояв та відчуття впливає безліч факторів, що віддаються науковому поясненню на кшталт гормонального фону до чогось, що знаходиться поза нашим розумінням.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Victoria's Secret показал новую коллекцию купальников Внешность и здоровье 0 6 правил трезвой пятницы Карьера 0 8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити Звезды 0 Лили Роуз Депп в фотосъёмке для Wonderland Magazine В курсе 0 Новый трейлер фильма "Kingsman: Золотое кольцо" Гаджеты 0 В Корее изобрели оплодотворитель для женщин в виде руки В курсе 0 Брюс Уиллис, Джеймс Макэвой и Сэмюэл Л. Джексон в триллере "Стекло" Карьера 0 11 причин, почему человек, который ставит себя на первое место, счастливее… Внешность и здоровье 1 PornHub выпустил коллекцию уродливых свитеров Юмор 0 10 универсальных поздравлений с 8 Марта всем видам женщин Карьера 0 Что делать, если на работе запрещают встречаться с коллегами (а очень хочется) Внешность и здоровье 0 Netflix выпустил коллаборацию с японским брендом Beams Секс 0 6 вещей, которые люди (все еще) не понимают в сексе Вокруг света 0 Города, туристическая слава которых сильно преувеличена Психология отношений 0 6 признаков того, что ты встретил не свою женщину Гаджеты 0 Samsung выпустила смартфон без доступа в интернет Автомобили 0 Посмотрите на самый дешевый в мире электромобиль: он стоит всего 100 долларов MC Like 0 Лорена Рэй: новая девушка Леонардо Ди Каприо Юмор 0 10 плюсов, которые принесла мужчинам эмансипация женщин и феминизм Карьера 0 25 этих неловких моментов в жизни каждого мужчины
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.