Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Яка ідеальна різниця у віці між чоловіком та жінкою?

09.01.2023 — Психология отношений
Яка ідеальна різниця у віці між чоловіком та жінкою?

Як кажуть, любові всі віки підкорені. Але якою має бути різниця у віці між партнерами, щоб у них склалися міцні та довгі стосунки? Відповідь шукай у цьому матеріалі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У 2017 році журнал Journal of Population Economics опублікував дослідження, в якому детально вивчався ступінь задоволення шлюбом залежно від різниці у віці між подружжям. Дослідники дійшли дуже цікавих висновків:

  • Пари з різницею від нуля до трьох років були максимально задоволені своїми відносинами.
  • Трохи нижче відсоток задоволеності був у тих, чия різниця у віці становила від 4 до 6 років.
  • У цілому нині ступінь щастя у парі неухильно знижується зі збільшенням різниці у віці між подружжям.
  • У ході дослідження також підтвердилося, що пари з занадто великою різницею у віці виявилися менш стійкими до негативних потрясінь та бід, включаючи економічні труднощі та хвороби.
  • Ще один цікавий факт звучить так, що чоловіки та жінки демонстрували вищий рівень щастя, якщо їхній партнер був молодшим. Щоправда, після 6-10 років шлюбу від цього щастя зазвичай нічого не залишалося.

Статистика - річ невблаганна, тож, якщо хочеш стійкий шлюб, шукай однолітку або щоб між вами було не більше 3-5 років.

Звичайно, бувають і винятки з правил, коли 20-річне дівчисько виявляється безмірно щасливим з 97-річним старим.

Щоправда, у таких випадках кохання пояснюється або великим станом чоловіка, або компенсацією того, що дівчина виросла без діда.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Ученые определили самый привлекательный тип женщин В курсе 0 Николь Шерзингер возвращается в группу The Pussycat Dolls Внешность и здоровье 0 Джастин Тимберлейк выпустил мерч к каждой своей песне Карьера 0 6 вещей, на которых не стыдно экономить мужчине Психология отношений 0 #говоритмужчина: как я дважды сбежал от своей свадьбы Секс 0 Как одержимая сексом культура убивает в тебе мужика Психология отношений 0 Главные мужские ошибки в начале отношений В курсе 0 Netflix показал трейлер второго сезона «Ведьмака» Карьера 0 Стало известно, мужчин каких профессий предпочитают женщины в "Тиндере" Внешность и здоровье 0 Ученые: сексом нужно заниматься исключительно по утрам! Секс 0 6 новых поз для секса в машине MC Like 0 Жаркие танцы в новом видео Agent Provocateur В курсе 0 Вышел трейлер второго "Дэдпула" Внешность и здоровье 0 Чим замінити віагру Звезды 0 Кім Кардаш'ян зняла відомих жінок у своїй новій кампанії Skims В курсе 0 Marvel показала трейлер третьої частини «Вартових Галактики» Звезды 0 Меган Фокс знялась в образі сексуальної Русалки Психология отношений 0 6 представлений о браке, которые не соответствуют действительности Карьера 0 7 финансовых целей, которые должны быть у каждого человека Секс 0 Ученые подтвердили: длина имеет значение (но не того, о чем ты подумал)
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.