Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

#говоритьжінка: правило "десяти інших дівчат"

28.10.2022 — Психология отношений
#говоритьжінка: правило

Почитую іноді чоловічий глянець, що перемістився до інтернету. Черпаю нові та нові знання, і ділюся ними з вами.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось минулого разу принесла «правило Бреда Піта», яке полягало в тому, що якщо ти не подобаєшся дівчині як Бред, не варто і наполягати – поклич на побачення іншу.

А тепер нова мудрість – якщо дівчина не любить, а ти, фрустрований відмовою, не можеш її забути, вчини просту та нехитру дію. Вступи в одноразові відносини з п'ятьма іншими дівчатами.

Ось тоді ти зрозумієш, що перша – зовсім не цінний приз.

Чесно кажучи, цей рецепт я бачила вже давно, під назвою «ДДД». Десять інших дівчат. Саме це сакральне знання передають один одному чоловіки, які страждають від розлучення.

Придумано, звичайно, розумно, але дуже незрозуміло. Мене бентежить низка тонких нюансів.

- Очевидно, що десять дівчат, які мають з'явитися в житті героя протягом короткого терміну, якщо не йдеться професіоналках, будуть для нього не найпривабливішими. Звичайно, чоловіки завзято пускають чутки про те, що їм практично байдуже, з ким. А насправді вони до зовнішності прискіпливіші за жінок, жінка ще може налаштуватися, якщо людина хороша. За чоловіками я такого не помічала. Тож це, швидше за все, будуть десять не надто привабливих жінок. Або набагато-набагато старші, або якісь зовсім відморожені, які й не згадають по імені героя через місяць, або ті, які й раніше йому не дуже подобалися… Ну і можете уявити, який контраст вони утворюють із колись коханою дівчиною, з якою герой розлучився на піку почуттів та потягу.

- Очевидно і те, що перша зустріч двох незнайомців під простирадлами – це все одно, що перший млинець на сковорідці. Як правило, це час конфузів. Якщо не брати до уваги кілька фільмів із хитромудрим сюжетом, і кілька винятків з підліткового віку, коли всі відчуття яскраві, це нескладна метушня двох людей, що втратили чутливість від прийнятого для розслаблення алкоголю. Перший раз у 95% випадків закінчується якимось казусом з боку чоловіка, розповідають досвідчені шукачки пригод. Тому ще й до того, що герою гарантовано не сподобається така чехарда, він ще й комплекс собі запрацює: тут не спрацювало, тут поникло, тут раптово вистрілило.

– Є ще один тонкий нюанс. Полювання за десятьма дівчатами включає не лише успіх, а й відмови. Тобто це зрозуміло, що кожному одруженому чи просто зайнятому хлопцеві здається, що розлучись він із подругою, за дверима вишикується черга. Насправді так буває вкрай рідко. Зазвичай за іншими дівчатами треба добре побігати, що людина, яка була в тривалих відносинах, робити розучилася. У результаті, якщо він порине в цю воду різко, і отримає масу відмов, він може заробити будь-що від комплексів до серцевого нападу. Якщо привабливій молодій жінці, щоб знайти відповідний контакт для побачення в кав'ярні, треба підгорнути від 10 до 20 контактів (один захворів, один злякався, три взагалі не в місті, в одного виявилася дружина, сім не сподобалася, четверо хотіли взяти кредит, і т.д. .д.), то у чоловіків ця цифра разів на десять більша. А з огляду на те, що дівчат треба десять, то й у сто. Ну і уявіть собі час, який треба витратити на 2000 контактів. Якщо людина має стільки вільного часу, нехай віднесе її мені, а то я тут загинаюся. Ну заразом і нехай піде та знайде роботу.

А взагалі я це до чого?

До того, що на мою думку, нехай краще чоловік займається цією енергією розставання. До зали піде, я не знаю. Нові проекти штурмує.

Просто кому ці десять дівчат органічні, у того й проблем та мук після розлучення немає. А хто від природи білий зайчик, не треба на себе маску вовка чіпляти – і смішно, і неефективно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безpаботный MC Like 0 Соблазнительные женщины-боссы в новом кампейне Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 Правда о шапках и соплях. Проверяем страшилки, которыми нас пугали родители В курсе 0 Ніколас Кейдж полює на бізонів у трейлері вестерну «У пошуках звіра» Внешность и здоровье 0 Supreme поинтересовался планами покупателей после оргий В курсе 0 Роберт Дауні-молодший у трейлері шоу «Машини мрії Дауні» В курсе 0 Pornhub запустил проект "Сексуальная устойчивость" в поддержку спасения планеты Секс 0 Самые популярные сексуальные извращения Секс 0 Доказано: хорошие парни чаще занимаются сексом, чем плохие Психология отношений 0 5 хитростей, которые помогут тебе пережить разрыв отношений Внешность и здоровье 0 Эволюция пьянства: как начинали пить наши предки Автомобили 0 Toyota представила самый маленький внедорожник Психология отношений 0 Что творится в женской голове? Секс 0 Дикпик: почему мужчины шлют девушкам фото своего пениса и считают это крутым MC Like 0 Фото дня: Рози Хантингтон-Уайтли в нижнем белье В курсе 0 Coca-Cola запускает алкогольный напиток Секс 0 Какие предпочтения женщин в сексе (опрос) Карьера 0 10 способів відповісти на непрохану пораду Юмор 0 15 стыдных вещей, которые делает каждая женщина Психология отношений 0 Что делать, если тянет в отношения только с девушками постарше
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.