Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 ознак, що твоя дівчина вірна тобі і немає приводів для ревнощів

26.10.2022 — Психология отношений
7 ознак, що твоя дівчина вірна тобі і немає приводів для ревнощів

В інтернеті так багато статей про зради, що здається, ніби чесні пари — вид, що вимирає. Але ми докорінно не згодні з таким підходом до формування думки і заради справедливості хочемо торкнутися значно важливішої теми — вірності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є кілька ознак, що твоя дівчина вірна тобі і немає приводів для ревнощів.

 

Їй легко говорити на чистоту

Один із перших «дзвіночків», що викликають почуття ревнощів, - це поступове наростання брехні та приховування своїх думок.

Дівчина, яка тобі вірна, прямо говоритиме про свої наміри і бажання, навіть якщо це тобі не до душі.

Вона не турбується про вплив своїх думок на стосунки, принаймні у плані виклику підозр, і вільно говорить про те, що вона має на думці.

Якщо ти запитуєш у неї, що не так чи що їй не подобається, вона не намагається уникнути відповіді і не вдається до брехні, а здатна розставити все по поличках.

 

Вона поруч із тобою навіть у погані моменти

Один із найпростіших способів перевірити вірність — це важкі ситуації, де потрібна підтримка.

У такі моменти людина прагне туди, де їй буде максимально комфортно з психологічної точки зору, щоб хоч трохи відпочити від негативу.

Той, хто зазнає труднощів і не вірний своєму партнеру, нерідко втікає до іншого чи іншого, хто його розуміє та приймає.

Це може бути будь-який привід від зустрічі з подругами до відрядження, головне, щоб опинитися в іншому місці з більш приємною людиною.

Якщо ж твоя дівчина залишається поряд з тобою в будь-які моменти, навіть найтемніші, якщо вона не втікає не тільки коли проблеми у неї, а й у тебе, швидше за все, у неї немає нікого ближче за тебе.

 

Вона готова терпіти твоїх тарганів у голові

Люди такі влаштовані, що вони, стикаючись із чимось незвичним, почуваються дискомфортно.

Лише мало хто може терпіти такий дискомфорт довгий час, якщо людина їм байдужа і є той, чиє суспільство набагато приємніше.

Так що якщо в тебе є свої «заскоки», які не є унікальною особливістю, що дивує навколишніх, а, швидше, дратівливі, але твоя дівчина не помічає їх або навіть вважає це чимось кумедним або цікавим, знай, що її увага повністю звернена на тебе.

Якби в неї хтось інший без цих «недоліків», чи почала б вона терпіти твоє суспільство?

 

Ти входиш у її найближче коло

Коли один партнер зраджує іншому, він починає все більше його уникати і поступово викидає зі свого близького кола, намагаючись не знайомити його не те що з друзями, а й навіть із практично сторонніми людьми.

Дівчина, яка цілком тобі вірна, намагатиметься якнайчастіше знайомити тебе зі своїм близьким колом, чи то родиною, чи друзями.

Вона намагається продемонструвати тебе оточуючим, на підсвідомому рівні або усвідомлено виставляючи на передній план твої позитивні риси. Таким чином вона вихваляється тобою перед іншими, показує, як їй пощастило з тобою.

Головна людина для неї — це ти, і вона не може уявити, щоб вона вважала за краще приховати твоє існування від інших.

 

Вона відкрито говорить про взаємодію з іншими людьми

Зрадник - це людина, яка постійно змушена брехати. Особливість цієї брехні у цьому, що вона поширюється усім людей протилежної статі.

Дівчина, яка змінює свого хлопця, боїться торкатися теми взаємодії з іншими чоловіками, навіть якщо це колеги по роботі, з якими вона засиділася на корпоративі.

Навпаки, та, що цілком вірна своєму чоловікові, не соромиться розповідати про ситуації, які, з позиції ревнивця, можуть виглядати як своєрідний заділ на зраду.

Вона спокійно розповість, що їздила з кількома колегами на форум або що зустрічалася зі своїм найкращим другом у кафе.

Їй нема чого приховувати, і вона сприймає взаємодію з іншими чоловіками так само, як і з жінками, тобто без натяку на якийсь флірт.

 

Вона не ревнує тебе з будь-якого приводу

Є такий вислів «на злодії і шапка горить», який говорить про те, що людина, що бреше, закопує сам себе без сторонньої допомоги.

Якщо дівчина тобі зраджує, найімовірніше, вона виявлятиме сильні ревнощі, що переходить усі межі.

Це щось подібне до виправдання своїх аморальних дій, щоб знайти привід, за що зачепитися, щоб було чим парирувати твої звинувачення.

Дівчина, яка тобі вірна, не буде так поводитися.

Так, вона може виявляти ревнощі в тих випадках, коли ти даєш серйозну нагоду, але у звичайних ситуаціях вона не промиває тобі мізки тим, що ти якось не так подивився на дівчину, що минула поряд.

 

Вона не боїться розповідати про свої колишні стосунки

Дівчата, які зраджують своїм хлопцям, не хочуть говорити про минулі стосунки, щоб не викликати ревнощів і бажання докопатися до чогось у їхніх словах.

У таких ситуаціях можна сказати щось зайве, що направить розмову не в те русло і виведе зрадницю на чисту воду.

Якщо дівчині нема чого від тебе приховувати, вона спокійно розповідатиме про стосунки, які в неї були до тебе.

Зрозуміло, вона не захоче вдаватися до подробиць, адже це її особиста справа і не потрібно плутати межі дозволеного з довірою.

У будь-якому випадку вона не приховуватиме таку інформацію, і навіть якщо ти захочеш причепитися до якоїсь підозрілої частини, вона спокійно роз'яснить це і поставить крапку в питанні, що хвилює.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Pеально ли найти достойную жену после 30 В курсе 0 Дэниэл Рэдклифф в трейлере фильма "Джунгли" Психология отношений 0 Расточительные жены Карьера 0 7 аморальных случаев увольнения, которые показывают, что ты - лишь винтик в… Карьера 0 Как перестать переживать, что ты ничего не достигнешь в жизни В курсе 0 Warner Bros. раскрыла дату премьеры сиквела «Джокера» с Хоакином Фениксом Юмор 0 7 грубых признаков настоящей любви Внешность и здоровье 0 10 принципов осторожного обращения с алкоголем Психология отношений 0 Жениться не на ком? В курсе 0 В Италии создали игру, где можно «потратить» состояние Илона Маска Секс 0 8 признаков подавленной сексуальности В курсе 0 Предложение дня: в Великобритании открыли вакансию мечты В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сейфрид в трейлере фантастического триллера "Анон" В курсе 0 Вышел большой трейлер второго сезона "Пацанов" Карьера 0 9 проблем у твоєму житті, які ти вигадав сам Автомобили 1 Toyota разрабатывает электромобиль, заряжающийся за несколько минут Психология отношений 0 6 различий между здоровыми и нездоровыми отношениями Автомобили 0 Новый LAND ROVER DISCOVERY, новые возможности драйва Внешность и здоровье 0 Эволюция пьянства: как начинали пить наши предки В курсе 0 У "Индианы Джонса" будет продолжение
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.