Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

12 ознак того, що ти можеш повністю довіряти своїй дівчині

09.12.2022 — Психология отношений
12 ознак того, що ти можеш повністю довіряти своїй дівчині

Довіра – невід'ємний атрибут будь-яких стосунків: романтичних, дружніх, ділових. Без нього неможливо налагодити ефективну комунікацію з людиною, погодитись на поділ відповідальності, створити здорові, щасливі та довгострокові стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ми зібрали кілька ознак того, що ти можеш повністю довіряти своїй дівчині.

 

Поряд з нею ти можеш бути самим собою

Ти можеш довіряти своїй дівчині, якщо з нею не треба вдавати інших людей. Ти не намагаєшся виглядати розумнішим, сильнішим чи серйознішим, ніж ти є насправді.

Ти знаєш, що вона любить тебе, приймає всі твої недоліки і не відмовиться від тебе тільки тому, що ти не відповідаєш певному образу.

Наодинці з коханою ти можеш дуріти, бути милим і кумедним, показувати свої справжні почуття, і тобі не треба переживати, що вона розкритикує, висміє або розповість про якісь небажані подробиці твоєї поведінки вашим знайомим і родичам.

 

Вона підтримує тебе

Що б ти не робив, ти цілком упевнений у її підтримці. Зрозуміло, йдеться про ті вчинки та рішення, які допомагають зростати та розвиватися, а не навпаки.

Ти знаєш, що дівчина завжди прийде на допомогу або дасть пораду у скрутній ситуації, і ти можеш прийти до неї виговоритися чи поділитися своїм лихом.

Вона ніколи не відштовхне і не знецінюватиме твої почуття.

 

Вона поділяє з тобою відповідальність

Вона не каже, що в сварці винен лише ти, що домашні справи чи питання заробляння грошей – це твоя відповідальність.

Вона бачить у тобі партнера, який завжди підтримає, а не людину, яка готова сама приймати всі життєво важливі рішення і вирішувати проблеми за неї.

Якщо твоя дівчина вміє вибачатися, визнавати провину, керувати своїм життям самостійно, це одна з ознак того, що їй цілком можна довіритися.

 

Вона ставить запитання, а не намагається допитати тебе

Твоя дівчина не влаштовує скандали на порожньому місці, намагаючись зробити справжній допит, якщо ти повертаєшся з роботи на 10 хвилин пізніше.

Вона не буде катувати тебе, сваритися, навіть не дізнавшись справжні причини твого запізнення, забороняти тобі бачитися з друзями і таке інше.

Так, вона може запитати тебе, куди ти збираєшся, хто буде з тобою на заході, коли ти повернешся додому, але зовсім не для того, щоб тримати тебе під строгим контролем або чимось дорікнути.

Вона просто дбає про тебе і переживає.

 

Їй довіряють інші люди

Щоб дізнатися, чи можна довіряти своїй дівчині, ти можеш подивитися, як до неї ставляться близькі люди.

Друзі, колеги, родичі знають її набагато довше, ніж ти. Тому, якщо саме їй усе щось розповідають, просять пораду, приходять до неї виговоритись, це дуже хороша ознака.

Довіра оточуючих заслужити не так просто.

До речі, якщо її коло спілкування довіряє їй навіть найбільші секрети і вона не поспішає ділитися ними з тобою, то ти можеш довіритися їй.

 

Вона ніколи не ховає свій телефон

Може прозвучати банально, але той, кому нема чого ховати, буде спокійний щодо своїх речей.

Так, заглядати в чужий телефон як мінімум непристойно, навіть твоя дівчина має право на таємницю особистого листування.

Але придивись до її поведінки: якщо їй нема чого приховувати, вона не відвертатиме від тебе телефон, постійно йтиме розмовляти в іншу кімнату або боятися віддати тобі мобільник хоча б на пару секунд, коли тобі потрібно подивитися щось в інтернеті або скористатися камерою.

Але не забувай: це правило працює не завжди, часом людина просто хоче зберегти в таємниці секрет друга або особисто переговорити з близьким.

 

Вона намагається познайомити тебе зі своїми близькими

Цей спосіб працює тільки тоді, коли ви зустрічаєтеся хоча б кілька місяців. Людина, яка закохана, швидше за все, захоче познайомити тебе з близькими людьми.

Якщо твоя дівчина підштовхує тебе до знайомства зі своїми друзями, братами чи сестрами, а може, навіть батьками, це означає лише те, що вона тобі довіряє і хоче, щоб ти влився в її коло спілкування.

Не поспішай відмовлятися, таке знайомство ні до чого тебе не зобов'язує. Проте воно може підвищити рівень вашої довіри один до одного.

 

Вона завжди поруч

Навіть коли ви змушені на якийсь час побути в різних містах через чиєсь відрядження, поїздки в гості або тимчасового переїзду, ви залишаєтеся емоційно близькими.

Вона знаходить час на те, щоб просто зателефонувати та запитати, як у тебе справи, відповісти на повідомлення, розповісти про те, що у неї нового.

Ви міцно пов'язані та відчуваєте, як підтримуєте один одного навіть на відстані.

 

Вона ділиться з тобою своїми думками та почуттями

Не кожен готовий поділитися своїми думками та почуттями з партнером. Для цього потрібно, щоб він повністю довіряв своїй коханій людині.

Висловлення своїх думок та переживань робить тебе вразливим перед співрозмовником.

Тому, якщо твоя дівчина знаходить у собі сили і впевненість, щоб ділитися з тобою найпотаємнішим, вона точно довіряє тобі і намагається бути тією людиною, якій ти можеш довіритися.

 

Вона поважає твої почуття

Наприклад, забираючи її з роботи, ти побачив, як вона прощається з колегою. Ти можеш приревнувати її, натякнувши на те, що він дуже гарний і ввічливий.

Якщо дівчина поважає твої почуття, вона швидше за все запропонує тобі познайомитися з ним або просто скаже, що їй не потрібен ніхто інший.

Вона не гратиме на твоїй невпевненості в собі, не даватиме приводів для ревнощів і не жартуватиметься в такій ситуації.

Якщо ти їй дорогий, вона дбатиме про твої почуття.

 

Вона ставить тебе на перше місце

Зрозуміло, що цей спосіб працює тільки в тому випадку, якщо ти також ставиш свою кохану на перше місце.

Всі важливі питання вона вважає за краще вирішувати з тобою, ти першим дізнаєшся про якісь події в її житті, ти ніколи не дізнаєшся про щось, що стосується твоєї дівчини, від когось іншого.

Це банальний прояв поваги та приклад того, як твоя дівчина розставляє пріоритети.

 

Вона довіряє тобі

Якщо твоя дівчина змогла знайти в собі сили, щоб довіритися тобі, тобі не завадило б зробити так само.

Довіра з її боку свідчить про те, що вона всерйоз сприймає ваші стосунки, сподівається, що вони будуть довгостроковими і щиро любить і поважає тебе.

Людина, яка може тобі довіритися, не збирається обманювати чи зраджувати тебе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 6 правил трезвой пятницы В курсе 0 Дэниэл Рэдклифф в трейлере фильма "Джунгли" Карьера 0 10 причин, по которым вы не можете разбогатеть Юмор 0 9 тактичных способов показать девушке, что у тебя с ней несеpьезно Психология отношений 0 6 сожалений после расставания, и почему ты не должен тратить на них своё время Юмор 0 8 признаков, что девушка хочет тебя бросить В курсе 0 Колин Ферт и Стэнли Туччи в трейлере "Суперновы" Внешность и здоровье 0 McDonald's выпустил новую линейку одежды Карьера 0 7 удовольствий, которых нас лишила современная жизнь Психология отношений 0 Ученые: кто счастливее после развода - мужчины или женщины? Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами Автомобили 0 Volvo предлагает менять машину каждые два года Звезды 0 Дева Кассель снялась в провокационной фотосессии Психология отношений 0 Женские глюки Юмор 0 Она как прыгнет: 20 способов, чтобы она тут же потащила тебя в постель Звезды 0 Бьянка Балти в фотосете для Yamamay Внешность и здоровье 0 12 "всегда" и 10 "никогда": простые привычки для поддержания здоровья В курсе 0 Aztec Gold Карьера 0 10 привычек, которые портят отношения с коллегами MC Like 0 Ана Леон для рекламной кампании купальников бренда Cante
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.