ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 проблем, з якими ти маєш розібратися до того, як починати серйозні стосунки

23.12.2022 — Психология отношений
8 проблем, з якими ти маєш розібратися до того, як починати серйозні стосунки

Перед тим як вступати у відносини, тим більше в ті, які, на твою думку, повинні закінчитися весіллям і створенням сім'ї, тобі потрібно упорядкувати свої справи.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Постарайся хоча б вирішити основні проблеми, що псують тобі життя. Якщо ти не зробиш цього, вони негативно позначаться на майбутньому вашої пари.

 

Фінансові проблеми

Людина, яка не може нормально забезпечити навіть саму себе, навряд чи зможе не бути тягарем у відносинах.

А брати відповідальність за твій фінансовий стан, постійно позичати тобі гроші, оплачувати твої кредити або підштовхувати тебе на якісь зміни в роботі дівчина не повинна.

Це твої проблеми, які потрібно постаратися вирішити до того моменту, як ти почнеш серйозні стосунки. В іншому випадку тема грошей може стати причиною постійних скандалів, а надалі і вашого розставання.

Справа зовсім не у меркантильності жінок.

Посуд сам: починати зустрічатися з людиною, яка не може дозволити зробити тобі щось приємне, нехай навіть покликати на побачення або купити каву, яка у разі раптових проблем навіть не зможе надати допомогу і яка не дотягуватиме до комфортного для тебе рівня життя, - це ідея, приречена на провал.

Крім того, серйозні стосунки рано чи пізно можуть призвести до створення сім'ї, а на це також потрібні чималі вкладення.

 

Проблеми з контролем емоцій

Якщо у тебе не виходить тримати свої емоції під контролем, варто якнайшвидше взятися за вирішення цієї проблеми. Постарайся встигнути до того, як вступиш із кимось у стосунки.

Просто тому, що твоя дівчина стане тією самою людиною, на якій насамперед відбиватимуться твої спалахи агресії.

Прирікати її на страждання та ставити під сумнів її безпеку – явно не чоловічий вчинок. З тобою вона повинна почуватися спокійно, а не переживати, що ти раптово зірвешся на неї через чергову дрібницю.

 

Проблеми із самооцінкою

Дівчина не повинна піднімати твою самооцінку. Наявність чи відсутність впевненості у собі – це наслідок лише твоїх вчинків чи твоєї бездіяльності.

Ти відповідаєш за те, як ти почуваєшся. Тому перш ніж вступати у відносини, тим більше серйозні, попрацюй над своєю самооцінкою.

Почни з найпростішого: побудуй особисті межі і не дозволяй оточуючим їх порушувати, не погоджуйся на менше, ніж ти хочеш отримати, стався з повагою до самого себе, цінуй свій час і свої сили.

Якщо в одного з партнерів занижена самооцінка, у парі страждають обидва. Один через те, що не може повірити в щирість почуттів і те, що хтось міг його полюбити.

А другий через постійну недовіру, необхідність підтверджувати своє кохання, нерішучість близької людини і так далі.

 

Проблеми з розумінням себе

Перебуваючи у стосунках, ти маєш чітко розуміти, що для тебе означає дівчина та яке майбутнє з нею ти хочеш.

Якщо ти живеш у гармонії з самим собою, це не складає тобі жодної праці. Ти аналізуєш свої почуття, бажання та потреби і знаєш, чого тобі потрібно прагнути.

Коли ти маєш проблеми з розумінням себе, ти не можеш відповісти собі навіть на найпростіші запитання.

Твоя думка постійно змінюється, ти стаєш ненадійною, не можеш прорахувати навіть наступний свій крок.

Ти мучишся сам і страждаєш на свою дівчину, адже в такому разі вона змушена жити в повній невизначеності.

Спочатку розберись у собі, щоб нікого не обманювати і не давати хибних надій, а вже після вступай у стосунки.

 

Проблеми із залежністю від чужої думки

Коли ти залежний від чужої думки, ти не можеш приймати рішення, ґрунтуючись на своїх почуттях, бажаннях та потребах.

Кожен свій вчинок ти оцінюєш з погляду того, як його сприйме хтось інший. Відносини – це дуже тендітний зв'язок між двома людьми, що люблять.

Якщо на тебе впливатимуть оточуючі – неважливо, хто саме, це можуть бути родичі чи друзі, то великий ризик, що ти припустишся багато помилок.

В результаті або стосунки зайдуть у глухий кут і ти остаточно заплутаєшся, або ви розлучитеся через втручання третіх осіб.

Пам'ятай: те, що відбувається у твоїх стосунках, усі ваші проблеми, сварки, плани – стосується лише тебе та твоєї дівчини. І ніхто не повинен ні прямо, ні опосередковано впливати на твої слова та дії.

Якщо ж ти не можеш вибудувати свої особисті межі таким чином, щоб уникнути тиску з боку оточуючих, тобі ще рано вступати у стосунки. Ну чи можеш ризикнути, але вони навряд чи триватимуть довго.

 

Проблеми з довірою

Твоя дівчина не винна в тому, що в тебе був досвід відносин, що травмує, у минулому. Тож вона не повинна страждати через твої минулі помилки.

Перед тим як починати з кимось зустрічатися, обов'язково позбався проблем з довірою.

В іншому випадку людина, яка буде поряд з тобою, буде приречена на постійні страждання.

Адже ти не віритимеш у щирість його почуттів, підозрюватимеш дівчину в обмані, влаштовуватимеш сварки на порожньому місці.

Спочатку прийми своє минуле розставання і позбався забобонів і негативних очікувань нових відносин.

Часом для цього навіть може бути необхідне відвідування психотерапевта.

 

Проблеми з небажанням брати на себе відповідальність

Серйозні стосунки, які, можливо, призведуть до створення сім'ї, є відповідальним кроком.

Якщо ти часто зауважуєш за собою небажання брати на себе відповідальність або якщо про це тобі говорять твої рідні та близькі – варто постаратися з'ясувати причини такої поведінки та усунути їх.

Як би там не було, у відносинах ти зобов'язаний будеш нести певну відповідальність за себе, свою дівчину та ваші спільні проблеми.

 

Проблеми з осмисленням стосунків

Твоя дівчина – це не твоя мама і не служниця. Вона не повинна прибирати за вами двома, зашивати твої шкарпетки, стежити за тим, щоб ти завжди був ситий.

Та й ти вже не дитина, щоби сподіватися на таке ставлення до себе. Ти – доросла людина, яка цілком здатна сама встати та обслужити свої потреби та виконати бажання.

Якщо ти впевнений, що твоя дівчина повинна відповідати за чистоту у вашій квартирі, за твій зовнішній вигляд і навіть за повноту твого шлунка – ти не готовий до стосунків.

Спочатку позбався проблем з осмисленням самого поняття відносин і ваших ролей у них. Зрозумій, що ти і твоя дівчина – це партнери, і ви обидва повинні відповідати в першу чергу за себе, а потім у рівнозначній мірі за ваш побут.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Volkswagen представил новый бюджетный кроссовер Внешность и здоровье 0 Глиттерные кеды от Converse и Джонатана Андерсона Карьера 0 7 вопросов, на которые ученые не могут дать ответ Звезды 0 Даутцен Крез для Love Magazine Карьера 0 Как мужчины ходят в бар Гаджеты 0 Reebok представили маски для занятий спортом Звезды 0 Лив Тайлер и Джулианна Мур обнажились для рекламной кампании Triumph В курсе 0 Дочка Мілли Йовович у першому трейлері фільму «Пітер Пен та Венді» Внешность и здоровье 0 Будь всегда на высоте (поговорим об эректильной дисфункции) Секс 0 Названо место, где девушки больше всего любят заниматься сексом Lifestyle 0 30 жизненных ситуаций, которые любит каждый Юмор 0 9 вещей, которые обязательно повторяются каждую осень В курсе 0 Сэмюэл Л. Джексон в трейлере фильма "Шафт" MC Like 1 Сандра Кубицка для сентябрьского Playboy Секс 0 Детектор правды: как понять, что она не симулирует оргазм Психология отношений 0 7 признаков, что твоя девушка верна тебе и нет поводов для ревности Внешность и здоровье 0 adidas выпустил защитные маски из переработанных материалов Автомобили 1 Kia придумала "автомобиль всего" В курсе 0 Новый клип "Ленинграда" на песню "Кабриолет" Карьера 0 9 неприятных людей в твоей компании
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.