Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 ознак вкрай неорганізованої людини

24.03.2023 — Карьера
8 ознак вкрай неорганізованої людини

Крайності в більшості ситуацій однаково погані, але тільки не у випадку з організованістю. Так, надмірно зациклені на цьому люди сприймаються як похмурі педанти, чиновники у всьому.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але зворотний бік ще гірший, адже неорганізована людина небезпечна не лише для себе, а й для оточуючих.

Принаймні на нього не можна покластися, адже він обов'язково щось забуде, не завершить або зробить так, що краще б зовсім не брався.

Ось кілька ознак вкрай неорганізованої людини. Якщо ти виявив збіг хоча б за кількома пунктами, варто потурбуватися про зміну на краще.

 

Ти постійно забуваєш про важливі дати

Ми сміємося з людей, які пам'ятають про день народження собаки матері чоловіка, але краще так, ніж пряма протилежність.

Вкрай неорганізована людина не просто завжди скрізь спізнюється, а й забуває про плани, навіть якщо вони важливі.

Саме цих людей ми бачимо біжать безперешкодно через охорону на вході у вокзал, коли до відправлення поїзда залишилася пара хвилин, і саме про них ми читаємо історії з розряду «згадав про концерт улюбленого гурту, прийшов на стадіон, а вони відіграли шоу пару місяців тому».

Бути неорганізованим означає пропускати приємні події і упускати можливості.

 

Тобі щоразу доводиться купувати або просити речі, які можна заздалегідь взяти з собою

Уяви ситуацію, що ти їдеш на підписання важливих паперів і знаєш, що там потрібно буде поставити свій підпис.

Але ти навіть не замислюєшся, що тобі буде потрібно, наприклад, жорстка папка, ручка та інше приладдя.

І ні, ти не сподіваєшся на інших людей, перекладаючи на них відповідальність. У тебе просто не виникає думка про необхідність опрацювання ситуації.

Те саме відбувається і в інших моментах, від походу до супермаркету з покупкою чергового пластикового пакета до масштабніших подій.

 

Ти розумієш, що твої документи недійсні, тільки коли в них з'являється потреба

Це стосується не тільки документів на кшталт закордонного паспорта, а й взагалі.

Прибувши на стійку реєстрації, вкрай неорганізована людина з подивом дізнається, що її не пустять на борт, адже термін дії одного документа минув, а другий він просто не взяв із собою.

Навіть такий урок із втратою грошей, часу та нервів даремно нічого не вчить вкрай неорганізованої людини, і він повторить цю помилку знову і знову.

 

Тобі не можна довіряти секретів

Неорганізованість проявляється не тільки в неуважності, а й у небажанні продумувати наслідки наперед.

Коли хтось розповідає неорганізованій людині секрет і просить нікому не повідомляти, вона все одно проговориться.

Причому він зробить це не зі шкідливості або тому, що любить плітки, а через забудькуватість і байдужість до тонкощів.

Йому ніколи не довірять організацію та навіть участь у сюрпризах.

 

Ти завжди відчуваєш дискомфорт у плані вибору одягу

Неорганізованість стосується й особистого комфорту, коли, наприклад, людина регулярно забуває дивитися прогноз погоди та планувати свій гардероб наперед.

Йому постійно то холодно, то спекотно, він регулярно тоне в калюжах або з'являється на публіці в неналежному вигляді.

На співбесіду у серйозну компанію він може прийти у міському стилі, а на зустріч із друзями заявиться за класикою.

У цьому плані він завжди різний, але поєднує його «стиль» одне — постійний дискомфорт від усвідомлення власної непродуманості.

 

Тобі складно дотримуватися режиму

Неважливо, чи йдеться про режим сну, прийом їжі, роботу чи щось інше, вкрай неорганізована людина постійно порушуватиме щоденні ритуали, навіть якщо вона до них звикала з самого дитинства.

Більшість дій він робить спонтанно, коли в цьому виникає потреба.

Тому він регулярно скаржитиметься на голод, недосипання та на інші дрібні проблеми, які можна було вирішити простим приведенням у норму розпорядку дня.

 

Твій робочий простір є уособленням творчого безладдя

Досить толерантно ставитися до так званого творчого безладдя. Ми розуміємо, що цим можемо образити тонку душевну організацію таких людей, але те, що діється на їхніх робочих місцях, — крайній ступінь неорганізованості та неохайності.

Підтримуючи творчий безлад, ти витрачаєш багато часу, сил і нервів на пошуки потрібного, хоча все це можна було б оптимізувати простим порядком із грамотною побудовою навколишнього простору.

Коли ти знаєш, де в тебе знаходяться речі від шкарпеток до гітари, тобі набагато простіше орієнтуватися в просторі.

 

Твій холодильник схожий на філію сміттєвого бака

Одна з рис неорганізованих людей — забудькуватість. Вони можуть спокійно залишити на тиждень розморожене м'ясо в холодильнику, а потім докупити додатковий десяток яєць до двох повних лотків, що вже є.

Це відбувається через ігнорування списків та іншої «бюрократії», яка допомагає організувати правильний розподіл ресурсів та позбавити зайвих витрат цінних ресурсів.

Однак вкрай неорганізована людина, навіть якщо вона візьме список, обов'язково її втратить або просто забуде про неї і придбає чергову непотрібну річ, яка вже є в будинку.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Самые глупые вещи, которые делают водители зимой Секс 0 Почему мы забываем о сексе и как его вернуть в семейную жизнь Карьера 0 37 вещей, которые не должен делать мужчина Карьера 0 Почему вопросы о деньгах вызывают дискомфорт и как на них отвечать Секс 0 Тренды современного порно Юмор 0 Идентификация члена Юмор 0 Как сказать девушке, что вас интересует только секс (и не выглядеть при этом… Карьера 0 13 способов выглядеть самым умным на совещании Звезды 0 Ольга Бузова в летнем номере Playboy Звезды 0 Кара Делевинь для GQ Звезды 0 Алессандра Амброзио для рекламной кампании нижнего белья SKIMS Секс 0 22 ответа на вопрос "о чем ты думаешь?" Карьера 0 Що робити, якщо після корпоративу дуже соромно Секс 0 13 удивительных, будоражащих, возбуждающих фактов о поцелуях Секс 0 Как заниматься сексом в отпуске? Психология отношений 0 Как победить страх разницы в возрасте в отношениях Психология отношений 0 Ученые: идеальная разница в возрасте между партнерами Звезды 0 Рита Ора для журнала Shape Секс 0 Секс зависимость, контрацептивы и прочие наставления от секс-тренера Секс 0 #говоритженщина: о самых странных вещах, которые их заводят
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.