Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 речей, про які ти маєш припинити думати

31.01.2023 — Карьера
10 речей, про які ти маєш припинити думати

Дуже багато часу ти приділяєш думкам про те, про що взагалі краще не думати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Замість того, щоб переживати про щось, що не варте твоєї уваги або не знаходиться в зоні твого контролю, ти можеш зробити щось корисне або добре відпочити. Загалом, стеж за тим, на що ти витрачаєш свої внутрішні ресурси.

Ми зібрали кілька речей, про які варто припинити весь час думати.

 

Про свою унікальність

Ти можеш вважати себе унікальним і всіляко намагатися донести це до людей, що тебе оточують. Але в цьому немає ніякого сенсу, адже те, що здається тобі незвичайним, іншими може сприйматися як щось пересічний.

Чим більше ти думаєш про свою унікальність, тим далі ти уникаєш себе справжнього. Ти ставиш своєю метою не бути собою, а вразити когось іншого.

Для цього тобі доведеться чимось перебільшувати, створювати уявний образ і надалі йому відповідати. Згодом ти почнеш губитися у своїй брехні і остаточно заплутаєшся в тому, хто ти є насправді.

Резюмуємо: немає сенсу забивати свою голову думками про унікальність чи неунікальність. Просто виглядай так, як ти почуваєшся, роби те, що вважаєш за потрібне, і не парся щодо того, як тебе сприймають оточуючі.

 

Про свої невдачі

Кожна людина без винятку переживає невдачі. Якісь із них трапляються через допущені помилки, а якісь бувають викликані збігом обставин, на які ти ніяк не міг вплинути.

Як би там не було, не варто прокручувати в голові думки про свої невдачі. Те, що вже сталося, змінити ти не в змозі.

Зате загнати себе в стан апатії і страждати через почуття провини у тебе чудово вийде.

 

Про свої очікування

У принципі, очікування – досить небезпечна річ, яка здебільшого приносить тобі лише розчарування.

По можливості намагайся відучувати себе від звички чекати на щось певне від інших людей або навколишнього світу. Або будуй свої очікування на фактах, а не на припущеннях.

Ще краще – обговорювати з людиною важливі для тебе моменти заздалегідь, щоб чітко розуміти, чи можна на неї розраховувати у конкретній ситуації.

 

Про свої образи

Ти можеш часто прокручувати в голові попередні образи замість того, щоб відпустити негативні думки.

Образи заважають тобі жити справжнім – ти змушений щоразу переживати емоції, які вже не є для тебе актуальними.

Найкраще, що ти можеш зробити, – це поговорити з тим, хто завдав тобі болю.

Під час обговорення неприємної ситуації може виявитись, що твій співрозмовник не хотів тебе образити і просто не очікував від тебе такої реакції. Також допомогти тобі забути образи можуть щирі вибачення.

Якщо ж ти намагався пробачити людині, але в тебе нічого не вийшло, то постарайся викреслити її зі свого оточення або хоча б мінімізувати спілкування з нею заради свого ж комфорту.

 

Про свої страхи

Якщо ти постійно думаєш про те, чого ти боїшся, це посилює твій емоційний стан і заважає тобі перебороти свій страх.

Ти можеш накрутити себе настільки сильно, що позбавлятися переживань доведеться вже в кабінеті психотерапевта.

Життя у постійному страху позбавляє тебе можливості почуватися щасливим і сильно обмежує твою свободу дій. Тож припини зациклюватися на тому, що тебе лякає.

 

Про почуття сорому

Почуття сорому через якісь моменти в минулому чи теперішньому абсолютно безглуздо. Все, що могло статися – вже сталося, і змінити це не в змозі.

Ти продовжуєш жити далі, так дозволь собі рухатися вперед, не тягнувши за собою тягар жалю. Від того, що ти з'їдатимеш сам себе, не стане краще нікому.

Дістань уроки з прожитих ситуацій, постарайся не повторювати помилкових дій і перестань себе звинувачувати.

 

Про завдання, які ти відклав на потім

Якщо ти вирішив перенести на потім виконання якогось завдання, то дозволь собі байдикувати зі спокійною совістю.

Не треба завантажувати себе думками про те, що щось може піти не так: ти не встигнеш закінчити справу, ти забудеш про свої плани і таке інше.

Чим більше ти думаєш про відкладені завдання, тим вищий рівень стресу у твоєму житті.

Ти й не відпочинеш і не зробиш нічого корисного. У такому разі час, який ти для себе виграв, вважатиметься загубленим.

 

Про стосунки

Не потрібно перейматися стосунками з іншими людьми. Особливо якщо це турбує лише тебе і практично не викликає жодних емоцій у твого родича, друга чи дівчини.

Іноді потрібно просто розслабитися і дозволити собі зайняти позицію спостерігача: подивитися, як розгортатимуться події, якщо ти не втручатимешся в них.

Повір, якщо ти дорогий людині, вона обов'язково прояснить, що відбувається між вами, і захоче вирішити проблему. Якщо ні – то тобі навряд чи варто витрачати свій час та нерви на переживання.

 

Про сенс

Коли хочеш зробити щось, ти можеш занадто турбуватися, чи є в цьому сенс.

Звичайно, коли йдеться про серйозні рішення чи вчинки, це гарна звичка, яка допомагає тобі діяти правильно.

Але є моменти, коли тобі просто потрібно дати волю своїм емоціям і дозволити собі насолодитися життям замість шукати скрізь сенсу.

 

Про можливі проблеми

Якщо ти звик думати про те, що може піти не так, не дивно, що ти постійно перебуваєш у стані стресу.

У деяких випадках всі твої побоювання - це лише плоди уяви, що розігралася. Тобі треба вчитися критичному погляду на ситуацію.

Чим менше ти переживатимеш через те, в чому ти не можеш бути впевнений, тим простіше тобі рухатиметься вперед і тим менше ресурсів ти витрачатимеш на процес досягнення мети.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 6 направлений для горнолыжного отдыха в 2018-м Lifestyle 0 Что делать, если вы попали в потасовку в баре Вокруг света 0 Рейтинг стран с самыми пышногрудыми женщинами В курсе 0 Финальный трейлер "Черной вдовы" Карьера 0 10 признаков того, что ты плохой человек Внешность и здоровье 0 Сыр и еще 5 продуктов, вызывающих почти наркотическую зависимость Карьера 0 7 "плохих" черт характера, с которыми не нужно бороться Секс 0 15 - це мало? Якої довжини має бути пеніс Секс 0 "Сама и без трусов": каким видят идеальный секс мужчины и женщины Юмор 0 5 порнопривычек, которые ты за собой не замечаешь В курсе 0 Дэниел Рэдклифф, Сандра Буллок и Ченнинг Татум в трейлере «Утерянный город» Психология отношений 0 12 мужских привычек, которые могут быть хуже измены В курсе 0 Саша Барон Коэн в новом трейлере "Бората" Психология отношений 0 Как победить рутину в отношениях (и не разрушить их) MC Like 0 Паулина Поризкова для сентябрьского Los Angeles Magazine Автомобили 1 Toyota разрабатывает электромобиль, заряжающийся за несколько минут Юмор 0 Как не казаться навязчивым В курсе 0 Трейлер второго сезона "Темных начал" Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: как танцевать и не выглядеть идиотом Психология отношений 0 Простая причина ненавидеть женщин
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.