Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 речей, які варто перестати сприймати аж так серйозно

24.10.2022 — Карьера
8 речей, які варто перестати сприймати аж так серйозно

Переоцінювати серйозність будь-якої ситуації — це нормально, адже так наш розум готується до найгіршого варіанту подій. Коли настає момент істини і все виявляється не так погано, ми відчуваємо полегшення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але не можна перестаратися, інакше впадеш у хронічний стрес або навіть зазнаєш нервового зриву.

Як мінімум наступні речі варто перестати сприймати так серйозно, щоб життя стало кращим.

 

«Обличчя»

На Сході найважливішою річчю є обличчя, але не фізичне, а своєрідний аналог репутації.

Заради збереження «особи» люди готові піти на багато, аж до рахунків із життям, що було популярним в азіатських країнах ще 50 років тому.

Все через те, що ставлення до репутації, навіть якщо це нікого не турбує, надто серйозне.

Репутація важлива, але якщо сприймати її занадто серйозно і працювати тільки над «обличчям», життя пронесеться повз тебе.

Все, що ти робитимеш, — це працювати над репутацією, а не отримувати задоволення від життя.

 

Минуле

Хто не знає свого минулого, не має майбутнього. Але хто надто завзято дбає про минулий час, ніколи не живе сьогоденням і не може адекватно будувати плани на завтрашній день.

У кожного є сумні моменти з минулого, які тиснуть на психіку, змушують постійно відчувати біль, збентеження та інші негативні емоції.

Постарайся відпустити ці думки і зустрічай сьогодення та майбутнє з позитивом. Не про ігнорування минулих подій, а про осмислення їх як важливого досвіду.

 

Самокритика

Самокритика - це хороша риса, коли вона дозволяє контролювати его та адекватно оцінювати свої можливості.

Але у більшості самокритика переростає в самозневажання, яке пригнічує психіку, викликаючи постійний стрес.

Якщо ти ставишся до таких людей, то перестань надто критично ставитись до себе. Так ти зможеш побачити не лише негатив, а й свої позитивні сторони.

Це не означає, що треба вихваляти себе, просто вмій відрізняти обґрунтовану критику від нападок.

Переставши ставитися до себе так серйозно, ти відчуєш полегшення і зрозумієш, що здатний багато на що.

 

Лінь

Мова про те, що іноді ліньки - це корисна річ, яка потрібна для фізичного та розумового відпочинку.

Коли кажуть, що ліньки несе лише негатив і руйнує твоє життя, не слухай цих людей. Іноді треба насолоджуватися бездіяльністю, як сказано у вченні дзен-буддизму. У деяких моментах це допомагає подолати проблеми.

Часом потрібно давати собі можливість відпочити від ритму великого міста, полінуватися, а для цього необхідно перестати рахувати хвилини, проведені в насолоді цим «гріхом».

 

Негативні події

Ми розуміємо, що на тлі пандемій, воєн та економічної кризи сьогодні простіше сказати, ніж відмовитися від негативних думок.

Але тобі дійсно варто припинити сприймати все так серйозно, якщо ти не є безпосереднім учасником таких подій.

Негатив не приведе ні до чого доброго і просто зруйнує твоє звичне життя постійними думками про поганий результат.

Перестань сприймати все близько до серця, дай своєму розуму можливість розслабитись, інакше не помітиш, як вигориш.

 

Образи

Образи — найнепотрібніший винахід людства, який не несе нічого доброго, подібно до негативних думок.

Ми ставимося до образ занадто серйозно, іноді зводячи їх в абсолют і спалюючи всі мости у відносинах між людьми. Усі стикаються із ударами, і це нормально.

Замість того, щоб надавати образам такого серйозного значення, краще витратити сили на відновлення відносин або те, що несе позитивний контекст.

Відпусти образи, прийми правила гри і продовжуй йти до своєї мети. Тільки так ти зможеш уникнути тих негативних емоцій, які захльостують інших людей.

 

Сумніви

Сумніватися – це нормально. Таким чином мозок говорить тобі, що він не впевнений у правильності рішень і дає лише приблизну відповідь.

Гірше, якщо ти взагалі ніколи не маєш сумніву. І тут не уникнути серйозних помилок.

Але коли ти ставишся до сумнівів надто серйозно, то починаєш боятися будь-яких дій, адже кожна з них породжує наслідки. А оскільки мозок націлений на негативне мислення, наслідки видаються в темному кольорі.

Не переставай сумніватися, просто не хвилюйся так сильно. Роби що маєш, інакше ризикуєш застрягти на одному місці.

 

Скептицизм

У нашому світі, де повно фейків, подібних до підміни осіб і голосів, а також щоденного постінгу недостовірної інформації, складно не бути скептиком. І ти маєш рацію, що піддаєш усе сумнівам.

Але не роби цього так завзято. Нездоровий скептицизм здатний звести з розуму.

Перестань так серйозно ставишся до будь-якої інформації, роби вибір усвідомлено та обміркуй правдивість лише того, що справді важливо для тебе.

Так ти перестанеш перевантажувати свою психіку і дратувати оточуючих своєю тягою до пошуку істини.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 У звезд PornHub можно будет заказать видеовалентинку в День всех влюбленных Юмор 0 15 женщин, с которыми ходил на свидания каждый мужчина Юмор 0 Что делать, если любишь жену, но влечет к другой В курсе 0 Уилл Смит в новом трейлере "Аладдина" Секс 0 Этика и психология сексуальной жизни Психология отношений 0 Ученые: кто счастливее после развода - мужчины или женщины? Секс 0 5 сексуальных практик, к которым нужна серьёзная подготовка Юмор 0 33 самых эффективных способа разочаровать женщину в постели Секс 0 40 золотых, унивеpсальных, абсолютных правил секса Звезды 0 Пэрис Хилтон для Galore Magazine Секс 0 Неудовлетворенные женщины Внешность и здоровье 0 Сезон пикников - пик пищевых отравлений Юмор 0 Ну не женился ты, и что?! В курсе 0 В сети появился трейлер сериала "Кларисса" - спин-оффа "Молчания ягнят" Секс 0 Как предпочитают заканчивать половой акт женщины и как мужчины Вокруг света 0 4 экстремальных идей для отпуска В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала по «Властелину колец» Юмор 0 5 правил дикпиков Карьера 0 10 вещей, за которые мы любим и ненавидим удалённую работу Секс 0 Сексуальные особенности, которые легко могут стать извращениями
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.