Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 рис характеру, які дозволять досягати мети, навіть якщо у тебе не вистачає ресурсів

30.01.2023 — Карьера
6 рис характеру, які дозволять досягати мети, навіть якщо у тебе не вистачає ресурсів

Кожна людина виставляє перед собою цілі, які відповідають його бажанням та потребам. Але не завжди кількість ресурсів – часу, сил, матеріальних засобів, знань та навичок – буває достатньою для їх досягнення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У такі моменти у багатьох людей опускаються руки, і вони вирішують здатися, зробивши висновок про безглуздість будь-яких дій. Деякі знижують свої вимоги, полегшуючи собі завдання.

Щоправда, у такому разі задоволення від отриманих результатів чекати не варто.

Насправді не все залежить від тієї кількості ресурсів, які ти маєш. Чудово, якщо ти маєш необхідний досвід і обставини складаються вдало, дозволяючи тобі реалізувати задумане.

Але куди важливіше – мати особисті якості, які сприятимуть досягненню успіху в будь-якому твоєму починанні.

MEN'S CULT зібрав кілька таких корисних характеристик характеру.

 

Наполегливість

Багато труднощів тобі не вдається подолати, навіть якщо ти приблизно розумієш, що потрібно робити, і маєш потрібні знання та навички.

Іноді проблема не в тому, що ти чогось не вмієш, а в тому, що ти не проявляєш своєї наполегливості там, де це необхідно.

Щоб досягати бажаного результату, тобі доведеться вчитися стояти на своєму, не погоджуватися на компроміси, які приносять тобі не той результат, на який ти розраховував, не поступатися іншим людям і так далі.

Крім того, наполегливість – це якість, яка допоможе тобі вигідно піднести себе оточуючим.

Коли люди бачать, що людина не здається після першої ж невдачі і перебирає всі можливі варіанти, щоб досягти потрібного результату, вони переймаються повагою. Це теж може зіграти тобі на руку у процесі.

 

Рішучість

Чим більше ти зволікатимеш при прийнятті важливих рішень, тим менша ймовірність, що ти досягнеш бажаних результатів.

Твоя звичка довго сумніватися, змінювати свою думку, боятися зробити те, що необхідно, заважатиме тобі реалізовувати свій потенціал.

Вчись діяти швидко і не піддаватися сумнівам. Ти все одно не зможеш зрозуміти, чи правильно ти чиниш, доки не побачиш наслідків уже прийнятих тобою рішень.

Пам'ятай: поки ти намагаєшся подолати свою нерішучість, хтось інший уже входить у роботу, і незабаром ця людина пожинатиме плоди своєї праці. Не гальмуй, це може коштувати тобі того самого шансу на успіх.

 

Хитрість

Хитрість – це не зовсім та риса характеру, яку прийнято називати позитивною.

Однак хитрим людям набагато легше і швидше дається робота над досягненням бажаних цілей.

Бути хитрим – це не синонім завдавати людям шкоди чи дурити їх. Хитрість може виявлятися по-різному: це пошук індивідуального підходу до кожної людини, і рішення приховувати свої справжні думки, плани та емоції, щоб досягти мети.

Бути простою людиною, яка говорить те, що думає, і робить те, що говорить – небезпечно для тебе та твоїх планів на майбутнє.

Хтось обов'язково захоче цим скористатися чи якимось чином перешкодити тобі у виконанні поставлених завдань. Будь мудрішим, а отже, й хитрішим. 

 

Терпіння

Якщо твоя мета масштабна і складна, то тобі знадобиться багато терпіння для її досягнення.

Навіть у тому випадку, якщо ти багато працюєш і маєш усі необхідні знання та навички, доведеться чекати, доки твої вкладення почнуть приносити результат.

Нетерпляча людина може кинути все на середині шляху, після першої ж невдачі або після того, як реальність не виправдає її очікувань.

Терпіння може допомогти тобі самореалізуватися та виконати усі заплановані пункти твого плану.

А найприємніше — що ти можеш виховати в собі цю якість. Тож не квап себе та події, які мають відбуватися у твоєму житті.

 

Комунікабельність

Зв'язки вирішують якщо не всі, то більшість з твоїх проблем.

Навіть якщо в тебе не вистачає часу, сил, грошей чи досвіду в будь-якій сфері, але в тебе є корисні знайомства, вважай, що ти вже досяг успіху. Взаємодопомога – це основа виживання та розвитку.

Якщо ти можеш бути комусь корисним, то людина з великою часткою ймовірності зацікавлена у співпраці з тобою. А ти, у свою чергу, можеш вигадати, чим твій новий знайомий може допомогти тобі.

Комунікабельність – запорука того, що у складній ситуації ти зможеш знайти когось, хто надасть тобі необхідну підтримку.

А також ти зможеш домовитися з людиною про вигідні вам обидві умови.

 

Здатність йти на ризик

Уміння ризикувати – це корисна навичка для досягнення високих результатів. Але це працює лише у тому випадку, коли ризик обґрунтований.

Якщо, оцінюючи ситуацію, ти розумієш, що можеш досягти успіху, прийнявши ризиковане рішення - знайди в собі сили зробити це.

Безумовно, ніхто не гарантує тобі позитивного результату, але не робить помилок тільки той, хто не діє.

Вчися адекватно оцінювати свої сили та брати до уваги обставини, які можуть завадити тобі в реалізації задуманого.

Ще одна причина частіше ризикувати в тому, що це вирізняє тебе серед інших. Люди не люблять йти на ризик, це не типова поведінка для суспільства.

Коли ти ризикуєш, ти демонструєш впевненість у собі та своїх силах, прагнення досягти бажаної мети, готовність приймати значні рішення.

Люди обов'язково помітять і відзначать це, а в тебе буде більше шансів отримати підвищення, заручитися чиєюсь підтримкою, отримати вигідну пропозицію про співпрацю тощо. У процесі досягнення поставленої мети це може допомогти тобі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 В Киеве запустили сервис доставки алкогольных коктейлей Секс 0 Как держаться на пике половой жизни до самой смерти В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» Секс 0 "Меня возбуждает..": странные откровения с форумов Внешность и здоровье 0 13 важных исторических дат в истории пива Карьера 0 Почему вопросы о деньгах вызывают дискомфорт и как на них отвечать Внешность и здоровье 0 Ученые: мужчины, бреющиеся налысо, вызывают у окружающих уважение Гаджеты 0 7 идиотских изобретений, не доживших, к счастью, до наших дней! Вокруг света 0 19 мест, которые нужно посетить в 2019 году Карьера 0 10 звичок у розмові, які все псують MC Like 0 Фото дня: Рози Хантингтон-Уайтли в нижнем белье Психология отношений 0 Как безопасно зарулить.. "налево" Внешность и здоровье 0 Неприметная зависимость: что кофеин делает с человеком Психология отношений 0 Краткое руководство: как правильно помириться с девушкой Звезды 0 Кайли Дженнер показала формы в соблазнительной фотосессии S Moda Внешность и здоровье 0 Casio G-SHOCK создали прозрачные часы Карьера 0 10 вещей, которые ты не должен повторять снова В курсе 0 Вышел трейлер нового спецвыпуска The Grand Tour Внешность и здоровье 0 Как не переесть во время новогодних праздников В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.