Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зустрічатися з дівчиною, якщо ти живеш з батьками

11.11.2022 — Психология отношений
Як зустрічатися з дівчиною, якщо ти живеш з батьками

Причини, через які дорослі хлопці живуть зі своїми батьками, можуть бути різними. Це і наслідки економічної кризи, що зачіпає все більше людей, і хвороба родичів, які потребують догляду, і банальна відсутність власного житла.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якою б не була причина будувати стосунки в такій ситуації складніше, ніж якби ти жив окремо. Тоді як зустрічатись із дівчиною, якщо ти живеш із батьками?

Є кілька моментів, які варто обміркувати заздалегідь.

 

Усвідом, чому ти живеш із батьками

Перш за все, тобі потрібно зрозуміти, чому ти досі живеш із батьками і як це позначається на тобі. Це допоможе у подальшому спілкуванні з дівчатами.

Справа в тому, що якщо ти не впевнений у причинах, то ця сама невпевненість постійно на тебе тиснутиме і вириватиметься в розмовах.

Коли вона запитає: «А чому ти сусідиш із родичами?», ти, будучи невпевненим, швидше за все, почнеш виправдовуватися, причому безглуздо. Це або розвеселить її, або розчарує. Тобі потрібна ясність, з якої випливає впевненість у собі.

Сьогодні вже немає таких забобонів щодо тимчасового проживання із родичами.

Та ти просто подивися на ціни на житло і зрозумій, що щомісячний іпотечний платіж за маленьку однушку забирає всю зарплату. І це розуміють усі адекватні дівчата.

 

Правильно донеси цю інформацію до дівчини

Ми вже з'ясували, що ситуації, коли ти живеш із батьками, не треба соромитися. Доносячи цю інформацію до дівчини, ти не повинен відчувати сорому і намагатися вибачатися.

Про це треба говорити спокійно, ніби ти розповідаєш звичайну історію з життя. Не намагайся передбачити реакцію, просто розкажи та дочекайся того, як вона відреагує.

Головне — бути чесним і не намагатися вдавати хлопця, який має своє шикарне житло, але він стежить за батьками з почуття обов'язку.

 

Встанови особисті кордони з батьками

Тепер, коли питання прояснено, настав час перейти до практики і прояснити всі питання з батьками. Якщо в тебе розуміють мати і батько, ми вітаємо тебе, це велика рідкість.

Набагато частіше зустрічаються родичі, які люблять пхати носа не в свою справу, вважаючи, ніби це нормально. Тому тобі потрібно встановити чіткі межі дозволеного.

Пам'ятай, що ти не власність своїх батьків, а самостійна особистість, і твій комфорт повинні поважати.

Тобто саме ти маєш ставати ініціатором будь-яких розмов на тему твоїх стосунків, а також знайомства твоїх батьків із твоєю дівчиною тощо. Це перше, що потрібно зробити, щоб уникнути незручних ситуацій.

 

 

Узгоджуй час «побачень»

Тут ми переходимо безпосередньо до фізики. Рано чи пізно у тебе і твоєї дівчини стосунки зайдуть так далеко, що залишиться подолати останній рубіж — інтим.

Із цим, якщо ти живеш із батьками, можуть виникнути проблеми, бо мало кому хочеться закриватися в кімнаті та надаватися пристрасті, знаючи, що за стіною батько дивиться футбол, а мати порається на кухні.

Щоб цього не відбувалося, доведеться погодити час ваших побачень так, щоб батьків у цей момент не було вдома.

Це нескладно зробити, якщо ви обидва студенти, а батьки працюють. У такому разі в рамках умовних «з 9 до 18» квартира у вашому розпорядженні.

Набагато складніше, якщо вона студентка і, приміром, мешкає у гуртожитку, куди не пускають хлопців, а ти працюєш. Тоді доведеться домовлятися з батьками, щоб вони «погуляли», принаймні у вихідні.

Згодні, незручно і з емоційної, і з практичної точки зору, але що не зробиш заради почуттів.

 

Використовуй інші способи зустрічей

У Японії є таке явище, як «любовні готелі».

Суть цих закладів у тому, щоб дати закоханій парі відокремлене місце для пристрасті з максимальною конфіденційністю.

Мільйони японських пар зустрічаються для інтимних побачень саме там, тому що житло дуже дороге, і його доводиться орендувати з іншими людьми або жити з батьками. У такій ситуації про будь-який прояв почуттів можна забути.

Але й у нас є такі заклади, які пропонують високий комфорт за досить скромну суму. Можна якісно проводити час зі своєю дівчиною, якщо йдеться про початковий етап стосунків.

Пізніше, коли ви зрозумієте, що підходить один одному, можна задуматися вже про своє житло. У такому разі навіть іпотека на всю твою зарплату не стане серйозним обтяженням.

 

Що робити, якщо тобі відмовили через те, що ти живеш з батьками

Кожен із нас думає по-різному, і якщо дівчина відкинула тебе через твоє проживання з батьками, не поспішай звинувачувати її в меркантильності, недалекощі чи в чомусь ще подібному.

Важливо не включати образу, а зрозуміти, що ця людина не твоя. Якби вона справді відчувала до тебе сильні почуття, то змогла б зжитися з такою тимчасовою незручністю.

Повторюємося, тимчасовим, адже якою б дружною не була твоя сім'я, більшість жінок хоче створити свою. Це не означає, що вона проти твоїх батьків, просто їй потрібне своє «вогнище».

Тому якщо тобі відмовляють — не засмучуйся, навпаки, радій, адже ти, можливо, уникнув ситуації, коли стосунки почали б тільки розпалюватися.

Якщо ж дівчина справді твоя, вона зрозуміє, що в майбутньому ви створите свій затишний кут, а ці тимчасові труднощі ви сприйматимете з посмішкою і фразами «а пам'ятаєш, як нам доводилося колись…».

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Мужчину возбуждают детали - женщину целое MC Like 0 Victoria's Secret Fashion Show 2018: самые сексуальные "ангелы" В курсе 0 Стив Карелл против нацистов в трейлере "Удивительный мир Марвена" В курсе 0 Тимоти Шаламе, Лили-Роуз Депп и Роберт Паттинсон в первом трейлере "Короля" Карьера 0 11 неожиданных способов казаться умнее в электронной переписке Юмор 0 #говоритженщина: как соблазнять женщин Психология отношений 0 7 способов понять, стоит ли возвращаться к бывшей Карьера 0 10 фраз, способных вывести из себя любого нормального человека Секс 0 5 вещей, которые тебе необходимо знать для хорошего секса Вокруг света 0 Ужасный 2020-й и ещё 7 худших годов в истории человечества MC Like 0 Джорджия Мэй Джаггер в новой рекламной кампании Victoria's Secret Секс 0 "Сама и без трусов": каким видят идеальный секс мужчины и женщины В курсе 0 Жан-Клод Ван Дамм в ироничном боевике «Последний наемник» Юмор 0 Как быть, если девушка хочет замуж, а ты не хочешь жениться Карьера 0 6 привычек бедняка, которые мешают жить Карьера 0 6 признаков, что ты "липкий" человек в общении Секс 0 Секс в кино против секса в реальности Гаджеты 0 Samsung выпустила смартфон без доступа в интернет Юмор 0 7 моментов из прошлого, которые хотелось бы изменить Звезды 0 Ким Кардашьян для осеннего выпуска Another Magazine
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.