Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 ознак, що стосунки допомагають тобі зростати

19.07.2023 — Психология отношений
6 ознак, що стосунки допомагають тобі зростати

У здорових відносинах партнери намагаються допомагати один одному з цілями та планами, розвивати гарні звички та риси характеру, а також знають, які межі не варто переходити.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Ти не соромишся бути собою

Особистісний ріст - це процес, при якому людина розвиває корисні навички та риси, але при цьому не втрачає індивідуальності.

Так відбувається, коли партнери намагаються приймати один одного з усіма недоліками і готові працювати над собою не через те, що хтось про це просить, а тому, що хочеш зробити себе та відносини кращими.

Їм не потрібно насильно здаватися тими, ким вони не є, щоб досягти любові, розуміння та схвалення від того, хто поруч.

У хворих відносинах, які перешкоджають особистісному зростанню, навпаки, партнери намагаються змінити один одного заради свого комфорту, через уявлень про ідеал.

Нерідко вони дозволяють собі різке засудження та критику на адресу один одного, які сприяють не розвитку, а погіршенню самооцінки та ментального здоров'я.

 

Ти можеш відкрито говорити про важливі речі

У відносинах, які сприяють особистісному зростанню, партнери можуть відкрито говорити про важливі для них речі. Це сприяє довірі та розумінню, а також допомагає розвивати корисні навички.

Люди навчаються правильно справлятися з конфліктами, висловлювати свої емоції так, щоб партнер їх зрозумів, говорити про складні речі, шукати компроміси та вирішувати проблеми спільно. Усе це знадобиться у романтичних відносинах, а й у інших сферах життя.

Коли партнери часто приховують одна від одної свої мрії, плани, прагнення та думку щодо певних питань, розвиватися та рости стає набагато складніше.

Так може відбуватися через побоювання, що близька людина засудить або посміється з твоїх ідей, а також для того, щоб уникнути скандалу та критики.

 

Ти не соромишся просити про допомогу

Не кожна людина здатна попросити про допомогу навіть близьких йому людей. Так може бути через страх проявити свою вразливість і здатися слабким, а також з інших причин.

Але в деяких ситуаціях саме допомога від партнера та оточуючих допомагає зростати, наприклад, коли хтось дає пораду, яка допомагає переглянути свої звички та ухвалити рішення, яке зможе покращити твоє життя.

У відносинах, які допомагають рости, ти не боїшся і не соромишся просити допомоги як у справах, так і в питаннях, які стосуються твоїх емоцій та благополуччя.

Ти можеш бути чесним і відвертим, при цьому знаючи, що твоє прохання не закінчиться глузуванням чи знеціненням твоїх почуттів та потреб.

 

І твої, і її цілі однаково важливі

Кожна людина має свої цілі, як у тебе, так і у твоєї жінки. Щоб кожен із вас міг рости як особистість, вони мають бути однаково важливими.

Навряд чи вдасться побудувати міцні стосунки та досягти успіху, якщо твої мрії та плани постійно відкладаються на потім.

 

Ти можеш приймати рішення без тиску з боку партнера

У здорових стосунках партнери довіряють один одному, а також поважають чужий простір.

Вони обговорюють проблеми та приймають спільні рішення, коли це необхідно, і не тиснуть, якщо зробити вибір доводиться комусь одному.

Це допомагає зростати як особистість, не боятися помилок та відчувати підтримку людини, яка перебуває з тобою поряд.

А якщо твоя жінка прагне самостійно приймати всі важливі рішення, вказувати тобі, як слід вчинити, або наполягає на тому, що потрібно повністю і без обговорень прийняти її думку, стосунки не тільки стають токсичними, а й заважають тобі розвиватися.

 

Ви пишаєтеся досягненнями один одного

Показником особистісного зростання є досягнення, навіть найменші перемоги. Коли твоя дівчина пишається тим, що ти робиш, і може порадіти твоєму успіху, тобі буде легко та приємно розвиватися та працювати над собою.

Але якщо вона знецінює та принижує твої заслуги, вважає, що ти робиш недостатньо, хоча ти викладаєшся на 100%, це змушує відчути себе невмотивованим, а також сумніватися у своїх силах.

Таке ставлення як заважає тобі розвиватися, а й шкодить самооцінці.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 правил, которые помогут избежать увольнения Карьера 0 8 способов потерять деньги, даже не понимая этого В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере новой части "Джуманджи" Внешность и здоровье 0 В стильном костюме в золотую осень MC Like 0 Эмили Ратажковски в рекламе купальников Inamorata Swim Секс 0 8 советов, которые сделают секс на полу идеальным Секс 0 Почему не стоит изменять девушке Внешность и здоровье 0 Отвратительные продукты, которые стоит есть ради пользы Автомобили 2 За рулем Ferrari, BMW и Porsche: фотограф снимает интерьеры автомобилей Карьера 0 10 правил, яких ніхто не дотримується Психология отношений 0 Прогнозировать женщину Юмор 0 Вы знаете, что девственниц не существует? Карьера 0 11 причин, почему человек, который ставит себя на первое место, счастливее… Внешность и здоровье 0 Гризти нігті, жувати жуйку та ще п'ять шкідливих звичок, які насправді… Внешность и здоровье 0 Сын Уилла Смита создаст коллекцию джинсов для G-Star Raw В курсе 0 Marvel выпустила первый трейлер сериала «Лунный рыцарь» с Оскаром Айзеком В курсе 0 Джейсон Стейтем и Хью Грант на первых кадрах нового фильма Гая Ричи Психология отношений 0 8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків В курсе 0 Хью Джекман и секс-скандал в трейлере "Главный кандидат" Вокруг света 0 Опубликован рейтинг лучших нудистских пляжей
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.