Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому ти починаєш стосунки з дівчатами, які тобі не підходять

20.07.2023 — Психология отношений
Чому ти починаєш стосунки з дівчатами, які тобі не підходять

Якщо кожні твої стосунки закінчуються невдачею та розчаруванням – отже, ти щось робиш не так. Наприклад, ти можеш починати зустрічатися з дівчатами, які не підходять тобі. Причому в деяких випадках ти сам це чудово розумієш, але все одно зближуєшся з ними і створюєш пару.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб змінити ситуацію, тобі необхідно проаналізувати свої мотиви.

Ми зібрали кілька причин, чому ти починаєш стосунки з тими, хто тобі не підходить.

 

Ти думаєш, що змиришся з її недоліками

Кожна людина має свої переваги і слабкі сторони.

Суть стосунків не в тому, щоб знайти собі дівчину, яка не матиме жодних недоліків – це завдання заздалегідь приречене на провал. Концентруйся на пошуку тієї, чиї недоліки будуть тобі прийнятні.

Якщо ж ти розумієш, що не можеш миритися з певними рисами характеру дівчини, її поглядами на життя, цілями і так далі, найкраще не мучити себе та її. Твої надії на те, що в майбутньому ти зможеш змиритися з вадами коханої людини, навряд чи виправдаються.

Якщо особливості поведінки дівчини викликають сильне роздратування, малоймовірно, що з часом щось кардинально зміниться.

 

Ти вибудовуєш очікування щодо дівчини

У період знайомства ти можеш оцінювати отриману про дівчину інформацію та на основі її вибудовувати певні очікування.

Але врахуй, що захоплюватися та вимальовувати у своїй уяві образ людини ще до того, як ви добре дізнаєтесь один одного, як мінімум наївно. Твої очікування можуть не мати нічого спільного з реальністю, а ти сам згодом відчуєш себе обдуреним.

Найкраще відмовитися від будь-яких очікувань і почекати, поки людина розкриється перед тобою по-справжньому. Ще один варіант, як уникнути розчарування та не вкладати ресурси у відносини з невідповідним партнером, – це ставити більше запитань.

Якщо тобі хочеться дізнатися про щось, не будуй здогадки, а намагайся дізнатися цікаву інформацію напевно.

 

Ти сподіваєшся змінити дівчину

Ти можеш вступати у стосунки з дівчиною, яка категорично не підходить, сподіваючись ініціювати її зміни в майбутньому. Так часто буває в тому випадку, якщо каменем спотикання є кілька тем, у яких кожен із вас виступає із прямо протилежними поглядами.

Якщо ви все ж таки вирішуєте почати стосунки, швидше за все, кожен з вас у глибині душі сподівається змінити партнера. Можливо, ти думаєш, що зумієш привести вагомі аргументи на захист своєї позиції або поступово схилити дівчину до неї.

Вірити у те, що людей можна так просто змінити – велика помилка. Ніхто не змінюється просто тому, що це потрібно комусь іншому. Жодні аргументи, прохання і навіть шантаж не допоможуть тобі в цьому.

Максимум, чого ти зможеш досягти цими способами, - дівчина на якийсь час вирішить поводитися так, як ти того домагався, просто щоб ти нарешті відстав від неї. Але в результаті все одно ви повернетеся у вихідну точку, і ти відчуватимеш розчарування.

 

Ти боїшся самотності

Якщо ти боїшся залишатися один або тобі некомфортно без пари, це може штовхати тебе починати стосунки з дівчатами, які категорично не підходять.

Ти робитимеш це просто тому, що будь-який, навіть самий невідповідний варіант здаватиметься тобі краще, ніж життя без партнера. Страх самотності можуть підживлювати також твої рідні та близькі.

Вони можуть тиснути на те, що ти багато втрачаєш, відмовляючись від стосунків, можуть нагадувати тобі про вік і годинник, що цокає, намагатися знайомити і зводити тебе з різними дівчатами.

Якщо ти дійсно хочеш створити здорові та щасливі стосунки, для початку тобі потрібно буде навчитися почуватися комфортно наодинці із самим собою та відстоювати свої особисті межі у спілкуванні з близькими.

 

Ти вибираєш недоступних дівчат через уникаючий тип прихильності

Ти почуваєшся некомфортно, зближуючись з людьми, не хочеш залежати від будь-кого іншого емоційно чи фізично і хочеш, щоб ніхто не залежав від тебе.

Швидше за все, в минулому тобі довелося зіткнутися з ситуацією, що травмує, яка змусила тебе дійти висновку, що будь-яка близькість - це неодмінно страждання і біль.

Тому підсвідомо ти щосили прагнеш здобути незалежність, причому надмірну – ти відштовхуєш від себе людей або вибудовуєш стосунки з тими, хто тобі не підходить.

Вибираючи емоційно недоступних дівчат, тих, хто живе в іншому місті або з ким у тебе спочатку практично немає шансів на щасливе майбутнє, ти ґрунтуєш свої дії на страху близькості.

Адже якщо ти заздалегідь розумітимеш, що у вас навряд чи щось вийде, то стосунки відбуватимуться за вже добре відомим тобі сценарієм.

 

Ти вибираєш дівчат, які викликають у тебе багато сильних емоцій

Ми звикли уособлювати закоханість та стосунки з емоційним напруженням. Уяви, що ти зустрів дівчину, яка відразу ж відповіла тобі взаємністю, розповіла про себе всю правду, домовилася з тобою про те, як виглядатимуть ваші стосунки.

І ось у вас все добре - вам спокійно і комфортно один з одним, ніхто не чекає ніякої каверзи, не викликає у партнера ревнощів і не влаштовує скандали. Це і є ті ідеальні відносини, яких прагне кожен із нас. Тільки далеко не всі їх витримують. Тобі може бути нудно у здорових та стабільних стосунках.

Тому замість того, щоб зустрічатися з надійною дівчиною, з якою ти поділяєш спільні цілі та цінності, ти вибираєш собі тих, хто викликає у тебе багато сильних емоцій.

Тому тобі можуть подобатися дівчата, які тобі зовсім не підходять. Поряд з ними ти постійно відчуваєш емоційну гойдалку, борешся з якими-небудь труднощами, обстоюєш свої права і таке інше.

Ці почуття ти можеш плутати з любов'ю та пристрастю, причому це триватиме доти, доки ти не усвідомлюєш, що насправді такі стосунки не роблять тебе щасливим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Объявлен победитель конкурса "Лучший автомобиль мира" Психология отношений 0 7 пессимистичных фактов о совpеменных отношениях Карьера 0 15 ужасных фактов, которые ты захочешь поскорее забыть Секс 0 Любовь, секс и пингвины: истории извращений из мира животных Звезды 0 Зои Кравиц на страницах Rolling Stone Карьера 0 5 способів знайти заняття, в якому ти дійсно хороший Секс 0 3 способа понять, что твоя девушка симулирует оргазм Карьера 0 15 привычных вещей, которых не было ещё 10 лет назад Юмор 0 Вчені з'ясували, кому варто мати сім'ю, а хто й один не пропаде Автомобили 0 Какое топливо можно покупать по талонам в Украине? MC Like 0 Playboy впервые поместил модель plus size на обложку Внешность и здоровье 0 Канье Уэст представил новую модель кроссовок Карьера 0 8 ежедневных привычек, которые незаметно опустошают твой кошелёк Карьера 0 11 ознак, що ти надто ускладнюєш своє життя Карьера 0 Как не погрязнуть в суматохе декабря Внешность и здоровье 0 Tyler, the Creator выпустил самую необычную модель Converse MC Like 0 Очень откровенная октябрьская обложка VOGUE UA Карьера 0 Как стать миллионером, или лучшие сделки за 1 доллар Юмор 0 Ситуация: увидел красивую девушку в другой машине. Что делать? Внешность и здоровье 0 Худшие способы борьбы с импотенцией в истории человечества
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.