Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому ти починаєш стосунки з дівчатами, які тобі не підходять

20.07.2023 — Психология отношений
Чому ти починаєш стосунки з дівчатами, які тобі не підходять

Якщо кожні твої стосунки закінчуються невдачею та розчаруванням – отже, ти щось робиш не так. Наприклад, ти можеш починати зустрічатися з дівчатами, які не підходять тобі. Причому в деяких випадках ти сам це чудово розумієш, але все одно зближуєшся з ними і створюєш пару.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб змінити ситуацію, тобі необхідно проаналізувати свої мотиви.

Ми зібрали кілька причин, чому ти починаєш стосунки з тими, хто тобі не підходить.

 

Ти думаєш, що змиришся з її недоліками

Кожна людина має свої переваги і слабкі сторони.

Суть стосунків не в тому, щоб знайти собі дівчину, яка не матиме жодних недоліків – це завдання заздалегідь приречене на провал. Концентруйся на пошуку тієї, чиї недоліки будуть тобі прийнятні.

Якщо ж ти розумієш, що не можеш миритися з певними рисами характеру дівчини, її поглядами на життя, цілями і так далі, найкраще не мучити себе та її. Твої надії на те, що в майбутньому ти зможеш змиритися з вадами коханої людини, навряд чи виправдаються.

Якщо особливості поведінки дівчини викликають сильне роздратування, малоймовірно, що з часом щось кардинально зміниться.

 

Ти вибудовуєш очікування щодо дівчини

У період знайомства ти можеш оцінювати отриману про дівчину інформацію та на основі її вибудовувати певні очікування.

Але врахуй, що захоплюватися та вимальовувати у своїй уяві образ людини ще до того, як ви добре дізнаєтесь один одного, як мінімум наївно. Твої очікування можуть не мати нічого спільного з реальністю, а ти сам згодом відчуєш себе обдуреним.

Найкраще відмовитися від будь-яких очікувань і почекати, поки людина розкриється перед тобою по-справжньому. Ще один варіант, як уникнути розчарування та не вкладати ресурси у відносини з невідповідним партнером, – це ставити більше запитань.

Якщо тобі хочеться дізнатися про щось, не будуй здогадки, а намагайся дізнатися цікаву інформацію напевно.

 

Ти сподіваєшся змінити дівчину

Ти можеш вступати у стосунки з дівчиною, яка категорично не підходить, сподіваючись ініціювати її зміни в майбутньому. Так часто буває в тому випадку, якщо каменем спотикання є кілька тем, у яких кожен із вас виступає із прямо протилежними поглядами.

Якщо ви все ж таки вирішуєте почати стосунки, швидше за все, кожен з вас у глибині душі сподівається змінити партнера. Можливо, ти думаєш, що зумієш привести вагомі аргументи на захист своєї позиції або поступово схилити дівчину до неї.

Вірити у те, що людей можна так просто змінити – велика помилка. Ніхто не змінюється просто тому, що це потрібно комусь іншому. Жодні аргументи, прохання і навіть шантаж не допоможуть тобі в цьому.

Максимум, чого ти зможеш досягти цими способами, - дівчина на якийсь час вирішить поводитися так, як ти того домагався, просто щоб ти нарешті відстав від неї. Але в результаті все одно ви повернетеся у вихідну точку, і ти відчуватимеш розчарування.

 

Ти боїшся самотності

Якщо ти боїшся залишатися один або тобі некомфортно без пари, це може штовхати тебе починати стосунки з дівчатами, які категорично не підходять.

Ти робитимеш це просто тому, що будь-який, навіть самий невідповідний варіант здаватиметься тобі краще, ніж життя без партнера. Страх самотності можуть підживлювати також твої рідні та близькі.

Вони можуть тиснути на те, що ти багато втрачаєш, відмовляючись від стосунків, можуть нагадувати тобі про вік і годинник, що цокає, намагатися знайомити і зводити тебе з різними дівчатами.

Якщо ти дійсно хочеш створити здорові та щасливі стосунки, для початку тобі потрібно буде навчитися почуватися комфортно наодинці із самим собою та відстоювати свої особисті межі у спілкуванні з близькими.

 

Ти вибираєш недоступних дівчат через уникаючий тип прихильності

Ти почуваєшся некомфортно, зближуючись з людьми, не хочеш залежати від будь-кого іншого емоційно чи фізично і хочеш, щоб ніхто не залежав від тебе.

Швидше за все, в минулому тобі довелося зіткнутися з ситуацією, що травмує, яка змусила тебе дійти висновку, що будь-яка близькість - це неодмінно страждання і біль.

Тому підсвідомо ти щосили прагнеш здобути незалежність, причому надмірну – ти відштовхуєш від себе людей або вибудовуєш стосунки з тими, хто тобі не підходить.

Вибираючи емоційно недоступних дівчат, тих, хто живе в іншому місті або з ким у тебе спочатку практично немає шансів на щасливе майбутнє, ти ґрунтуєш свої дії на страху близькості.

Адже якщо ти заздалегідь розумітимеш, що у вас навряд чи щось вийде, то стосунки відбуватимуться за вже добре відомим тобі сценарієм.

 

Ти вибираєш дівчат, які викликають у тебе багато сильних емоцій

Ми звикли уособлювати закоханість та стосунки з емоційним напруженням. Уяви, що ти зустрів дівчину, яка відразу ж відповіла тобі взаємністю, розповіла про себе всю правду, домовилася з тобою про те, як виглядатимуть ваші стосунки.

І ось у вас все добре - вам спокійно і комфортно один з одним, ніхто не чекає ніякої каверзи, не викликає у партнера ревнощів і не влаштовує скандали. Це і є ті ідеальні відносини, яких прагне кожен із нас. Тільки далеко не всі їх витримують. Тобі може бути нудно у здорових та стабільних стосунках.

Тому замість того, щоб зустрічатися з надійною дівчиною, з якою ти поділяєш спільні цілі та цінності, ти вибираєш собі тих, хто викликає у тебе багато сильних емоцій.

Тому тобі можуть подобатися дівчата, які тобі зовсім не підходять. Поряд з ними ти постійно відчуваєш емоційну гойдалку, борешся з якими-небудь труднощами, обстоюєш свої права і таке інше.

Ці почуття ти можеш плутати з любов'ю та пристрастю, причому це триватиме доти, доки ти не усвідомлюєш, що насправді такі стосунки не роблять тебе щасливим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 1 Почему не все девушки делают минет Психология отношений 0 Совершенно неромантичные вопросы, которые нужно решить до женитьбы MC Like 0 20 самых красивых спортсменок мира Психология отношений 0 9 правил, как разрешать конфликты в отношениях и не становиться агрессором Внешность и здоровье 0 Vans и Джо Фрешгудс выпустили коллаборацию Юмор 0 Секретные коды и опасный макияж: свидания в прошлом были ужасными Юмор 0 Как перестать бояться красивых женщин Секс 0 Новогодний секс: как сделать ночь незабываемой Юмор 0 6 случаев, когда тебе врут в постели Внешность и здоровье 0 10 случайных советов, которые помогут выжить в разных ситуациях Внешность и здоровье 0 Ученые выяснили, что пить алкоголь вредно только до 40 лет Юмор 0 #говоритмужчина: мечты сбываются Внешность и здоровье 0 10 страхов, которые делают из просто мужчины мужика Секс 0 Для любви нужен как минимум треугольник: кто такие даблсексуалы Юмор 0 Как вести себя с девушкой, если ты неказист Психология отношений 0 Як перестати ревнувати? В курсе 0 Киллиан Мёрфи в первом тизере фильма «Оппенгеймер» Кристофера Нолана Автомобили 1 Opel отметит 40-летие Corsa ограниченной серией в стиле ретро Психология отношений 0 9 самых частых причин, почему твоя девушка хочет с тобой расстаться Психология отношений 0 7 общих привычек, которые, на самом деле, разрушают ваши отношения
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.