Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 проблем, які нормальні для пар, які живуть разом

14.07.2023 — Психология отношений
6 проблем, які нормальні для пар, які живуть разом

Коли партнери вирішують жити разом, їхні стосунки переходять на новий рівень розвитку. Але навіть із тими, кого ми любимо, ужитися буває не просто. Особливо якщо у пари погляди життя частково не сходяться.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У цій статті MEN'S CULT зібрав кілька проблем, які часто виникають у пар, які живуть разом, але не говорять про те, що стосунки під загрозою.

 

Брак особистого простору

Навіть якщо вам цікаво проводити час у суспільстві один одного, це не означає, що і тобі, і їй захочеться позбавити себе можливості мати особистий простір.

Воно потрібне кожному з нас, щоб підтримувати індивідуальне життя, розмірковувати та відчувати себе повноцінною особистістю.

Якщо квартира, в якій ви живете разом, маленька, вам потрібно домовитися про те, як ви даруватимете один одному можливість залишитися наодинці зі своїми думками.

Наприклад, ви можете по черзі вирушати на прогулянку або в спортзал і призначати зустрічі з друзями, коли хтось із вас має потребу усамітнитися.

 

Хочеться більше мовчати

У перші місяці стосунків закохані готові спілкуватися один з одним постійно. Їм хочеться обговорювати все на світі та ділитися враженнями про кожен прожитий день.

Але коли партнери звикають один до одного і їхній зв'язок стає міцнішим, необхідність у тому, щоб щодня спілкуватися, зникає. Особливо якщо більшість часу вони проводять в одному офісі або вдома.

Якщо після того, як ви з партнером почали жити разом, ваші розмови стали коротшими, це не завжди привід для занепокоєння.

Насторожитися варто у випадку, якщо твоя жінка перестала ділитися навіть найважливішими новинами та уникає можливості залишитися наодинці з тобою.

 

Найчастіше дратуються через дрібниці

Залишена на столі склянка з-під кави, речі, розкидані по квартирі, навряд чи турбуватимуть партнерів, якщо вони тільки почали жити разом.

Адже в цей час партнери думають лише про те, як їм пощастило мати можливість насолоджуватись присутністю один одного у будь-яку пору дня. Але з часом побутові звички партнера можуть здаватися дратівливішими.

Особливо, якщо після кількох зауважень звички не змінюються. У цьому випадку, щоб зберегти стосунки, варто навчитися йти на компроміси. У тому числі почати приймати дрібні вади партнера, а не намагатися боротися з ними.

 

Сексуальний потяг знижується

Незважаючи на те, що інтимна близькість — одна з важливих складових відносин, партнери, які живуть разом, з часом починають ставитися до сексу спокійніше.

Крім того, що вони насичуються один одним, їхній зв'язок міцніє і перетікає на новий рівень, де емоції відіграють важливіше значення, ніж інтим.

Хвилюватися про те, що у відносинах поменшало сексу, варто тільки в тому випадку, якщо це негативно відбивається на взаєминах партнерів. Або один із них відчуває до іншого фізичну огиду.

 

Конфлікти з родичами

Коли ми вступаємо у стосунки, у нашому житті разом із партнером з'являються й інші люди, у тому числі його близькі родичі та друзі.

Але якщо дівчина здається ідеальною кандидаткою на роль нареченої, це зовсім не говорить про те, що стосунки з її родичами також легко налагодити.

Цілком природно, якщо періодично ви трохи гостріше реагуватимете на колкі зауваження родичів один одного.

Головне, щоб при цьому і ти, і твоя дівчина розуміли, що претензії та дрібні конфлікти з іншими людьми не повинні впливати на ваші стосунки.

 

Партнери забувають про важливі дати

У деяких випадках забудькуватість партнера може бути сприйнята як особиста образа. Наприклад, якщо хтось із вас забув дату першого побачення чи весілля.

Але якщо ви давно живете разом і ти впевнений у тому, що твоя жінка цінує стосунки, не варто зациклювати увагу на її незібраності.

Можливо, останнім часом вона сильно зайнята роботою або вважає, що якщо ваші стосунки вже на серйозному етапі, про такі дрібниці можна не турбуватися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Ученые: какие чувства вызывают разные виды алкоголя Вокруг света 0 20 фото, дающих понять, что тебе подсунули самый дешевый отель Карьера 0 Слушатель пармезана, продавец слёз и другие необычные профессии Карьера 0 Шансы, от которых нельзя отказываться Вокруг света 0 8 признаков, что ты - городской парень, который не сможет жить на природе В курсе 0 Шарлиз Терон в первом трейлере фильма "Старая гвардия" Карьера 0 5 ключових факторів, без яких неможливо досягти мети Вокруг света 0 10 типично американских явлений, которые не прижились у нас Гаджеты 0 Google представил игровой сервис Stadia Звезды 0 Кендіс Свейнпол у зйомці для V Magazine Психология отношений 0 Слежка за супругой Звезды 0 Мэрайя Кэри обнажилась для Paper Magazine В курсе 0 Трейлер "Маугли: Легенда джунглей" MC Like 0 Кэролайн Келли для MAXIM Юмор 1 5 женщин, с которыми лучше не заниматься сексом В курсе 0 Пирс Броснан в трейлере "Ограбления по-джентльменски" Секс 0 Дикпик: почему мужчины шлют девушкам фото своего пениса и считают это крутым Карьера 0 Как изменилась жизнь с 2000 года Секс 0 Аноргазмия: что делать, если не получается достичь оргазма Секс 0 8 способов уничтожить планету с помощью секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.